نمایشگاه/رویداد SONY E3 2015 Press Conference

بهترین کنفرانس سونی در E3؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    198
  • نظرسنجی بسته شده است .

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا

با دورد
سونی تاریخ و ساعت کنفرانس خودش رو در E3 اعلام کرد سه شنبه 26 خرداد ساعت 5:30 بامداد بوقت تهران
همونطور که از تصویر مشخصه سونی تولد 20 سالگی پلی استیشن رو فراموش نکرده و شاید این نشونه خوبی از یه E3 خیلی خوب باشه !

کنفرانس رو میتونید بصورت زنده از Twitch.tv ، سایت رسمی پلی استیشن ، YT ، IGN و Gamespot تماشا کنید همچنین به احتمال زیاد مثل پارسال سونی App مخصوص E3 برای PS4 میده و از طریق اون هم میشه دید !

Electronic Entertainment Expo یا E3 برای گیمرها همیشه بزرگترین رویداد بوده و با اتفاقای خوب یا بد و سورپرایزهاش همه مارو هیجان زده کرده با توجه به سکوت طولانی خیلی از استودیوهای داخلی سونی میشه انتظار داشت امسال شاهد معرفی هایی از استودیوهای 1st Party باشیم
سونی قبلا اعلام کرده بود که همه استودیوها در حال کار بر روی پروژه هایی هستن

استودیوهایی مثل JAPAN STUDIO که اخرین بازی که با همکاری FromSoftware ساختن و مورد توجه و تحسین گیمرها و منتقدها قرار گرفت ولی بازی که ما از اونها میخواهیم چیزی نیست جز The Last Guardian ! :D
ماجرای این بازی بر میگرده به خیلی وقت پیش شاید اوایل نسل هفت بود که یه خبرنگار گفته بود که سونی تصاویر بازی رو نشونش داده که باورش نمیشده اون بازی بوده یا واقعیت !
چند سال بعد با لو رفتن یک ویدئوی خیره کننده با اسم پروژه Trico همه جا صحبت از این بازی شد تا سونی در E3 2009 بازی رو بطور رسمی با نام The Last Guardian معرفی کرد
از اون روز تا الان حتی یه تصویر جدید از این بازی منتشر نشده ! خیلی ها میگن کنسل شده خیلی ها هم همچنان منتظر هستن ...

Gran Turismo بعنوان پرفروش ترین فرنچایز سونی یکی از مهمترین و محبوبترین انحصاریهای پلتفرم پلی استیشن بوده ولی مشکلات ساخت بازی برای PS3 باعث شد تا ساخت بازی خیلی طولانی بشه و اونطور که باید به یه GT عالی تبدیل نشه ولی حالا بعد از گذشتن تقریبا دو سال از عرضه PS4 انتظار میره حداقل یه نسخه Prologue از GT7 معرفی بشه
شخصا برای من این به تنهایی میتونه بهترین خبر باشه.

بازی بعدی که معرفی شده ولی باید تقریبا مدت زیادی برای انتشارش منتظر باشیم
یه گیم پلی خیره کننده مثل چیزی که از Uncharted 2 در E3 2009 دیدیم به اضافه معرفی سه گانه Uncharted برای PS4 میتونه سختی این انتظار رو کمتر کنه !

مدت زیادیه که GG روی عنوانی جدا از KZ در حال کاره ظاهرا پروژه با اسم رمز Horizon در حال ساخت هست و بنظر میاد سبک این عنوان RPG باشه و با توجه به Artwork هایی که مدتی قبل در اینترنت پخش شده بود انتظار میره تو بازی شاهد مقابله انسانهای با سلاح های مبتدی و روبات های غول اسا باشیم !
اطلاعات کامل از پروژه Horizon با تشکر از Lord Zeus عزیز .

خیلی بعیده Mm با دوتا بازی به E3 بیاد احتمالا با نمایشی از Tearaway همه مارو رو در انتظار دیدن پروژه جدیدشون بذارن که از اون تنها نمایشی عجیب در رونمایی PS4 دیده بودیم !

بعد از مشکلاتی که در Sony Santa Monica پیش اومد و باعث کنسل شدن یه پروژه بزرگ شده بود شاید باید فقط منتظر نمایشی کوتاه از GoW III روی PS4 باشیم !

از استودیوهای 1st Party دیگه مثل Guerilla Cambridge و Bend Studio و London Studio هم میشه انتظار نمایش پروژه هاشون رو داشت با توجه به سکوت طولانی که داشتن
از 2nd Party ها میشه به Insomniac و Quantic Dream و Tequila Works و The Chinese Room اشاره کرد که خیلی هاشون خیلی وقته که بازیشون معرفی شده ولی خبری ازشون نیست !
از 3rd Party ها هم دو تا بازی معرفی شده داریم که ممکنه نمایش گیم پلی از اونها ببینیم ABZU از Giant Squid و Let it Die از Suda51
انحصاری دیگری که تقریبا میشه تایید شده دونستش عنوانی RPG از استودیوی LEVEL 5 هست که احتمال خیلی زیاد امسال معرفی خواهد شد
نمایش انحصاریهای دیگه مثل Persona 5 و Wild هم دور از انتظار نیست.

از بازیهای دیگه که احتمال نمایش اونها بالاست میشه به SF V و AC Syndicate و Star Wars Battlefront اشاره کرد که همیشه زمان زیادی از کنفرانس رو به خودشون اختصاص میدن !

مرسی E3 خوبی داشته باشید ...

آخرین ویرایش:

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
جف کیلی گفت قسمت دوم این دمویی که سونی از UC4 نشون داد حتی از اینی هم که ما دیدیم بهتره . بعد منتشر میشه !

GOD DAMN IT
MZX3Z.png

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
ولی نکته ازار دهنده اینه که سونی برای اخر 2015 واقعا هیچ بازی انحصاری درست و حسابی نداره تمام بازی هایی که نشون داد برای 2016 به بعد هستند برعکس مایکرو چندتا انحصاری خوب برای اخر سال داره یکم نگران کنندست

DedSec88

کاربر سایت
Aug 27, 2014
1,587
نام
Alireza
اصن من هنوز مخم توی لودینگ این همه چیز گیر کرده! :|
Tlg ک فوق العاده!
Horizon که شاهکار به تمام معنا!
No man's sky که عشق من! اصن هایپم واس این حد نداره!
انچارتد ک در یک کلام عالی!
FF و Shenmue هم ک حرفی نزنیم بهتره! شاهکار!
این بازی Dreams ه Media Molecule هم منو به فکر وا داشت! یه چیز عجیبی بود!

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,489
نام
Ali
سونی رسماً منفجر کرد دنیای گیمینگ ُ ، GAF که رو هواس ، نت گیمرا باورشون نمیشه چی دیدن و سایت هم دون ِ !

FF VII Remake
Shenmue III
The last guardian

اصلا باورم نمیشه :(( سوپریاز پشت ِ سوپرایز . بعترین کنفرانس کل تاریخ بود رسماً !

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
من دیوونه خواب موندم :(:| فقظ تونستم نمایش U4 رو ببینم تخریب پذیریش وحشتناک بود به این میگن دمو گیم پلی
الان تریلر hd بازیارو دیدم TLG بینطیره تازه فهمیدیم این بازی نسل قبل نمیتونسته بیاد

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
آقا دلم برای حریف میسوزه :d البته اگه الان بشه حریف حسابش کرد. دلم برای طرفدارای میانه رو ناشران عزیز هم میسوزه :d
بدون شک بهترین کنفرانس تاریخ این صعنت بود. درود بر سونی چقدر حرفه ای عمل کرد.
دوستمون اسد قزلباش هم بسیار حرفه ای تشریف داشتن خوش اومدی به کنفرانس هامون :d
چی بگم در وصف آنچارتد ؟ وقتی شب و روز اینجا گلومو جر میدم میگم بروس بروس بروس ملت میگن دیوونه ـست این, نمیدونن فقط من میدونم چیه این بشر
هورایزن خارق العاده بود با تشکر از دوستمون Lord Zeus بابت دلیور کردن هایپ قبل کنفرانس :d
Dreams یکی از جاه طلبانه ترین پروژه های تاریخ میشه صبر کنید ببینید.
Fumito برگشته وبلاگ شخصیشو بعد از 2 سال آپدیت کرد :
Not long ago, a group of like-minded developers who I've been making games with for years joined me to form a new studio,

Together, our goal is to break through preconceived notions of what games can be by exploring the creative possibilities of the medium.
Fumito Ueda

به همراه بچه های تیم ICO و SOTC یه استدیو جدید به اسم Gendesign زده. باورم نمیشه قراره سال بعد بازی جدید Ueda رو بزنیم. برای من حکم خدایی داره این بشر
http://fumi.to/

اینم تازه آپدیت شد از دست ندید فوق العادست :
人喰いの大鷲トリコ | プレイステーション� オフィシャルサイト

و اما ....

مش تربچه رو بیارید کارش دارم :d

آخرین ویرایش:

Tidus

کاربر سایت
Apr 30, 2008
1,122
چقدر خوب بود این کنفرانس :x وقتی باعث بشه سر صبح تو امتحانات بازی سنتر بترکه دیگه تا ته قضیه رو بخونید :d
کنفرانسی که توش TLG و FFVII و Shenmue III با هم نمایش داشته باشن در تاریخ بی نظیره، برین خوشحال باشین که زنده بودین و چنین نمایشی رو دیدین :d

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,257
نام
امیر حسین
از ما که دریم FF VII داشتیم تا اونایی که به انتظار Ueda و شنمو نشسته بودن ، همگی به مرادشون رسیدن :D از این کنفرانس تاریخی تنها کسی که FAIL شد امیر آکیبا بود با کراشش :D

من که گفتم امسال نیست!
فیل شما دلواپسین بودید و اونایی که میگفتن TR > U4
=)) >:)

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
پستای محبوب من تو این تاپیک :d :

این ffvii کلا سرکاریه! حتی TEAM_LSD# هم حاضر نیست مسوولیت اینو قبول کنه!:D

باز این بحث FFVII راه افتاد؟! :D یعنی رسماً هر سال این قضیه رو داریم و 15 سال دیگه هم قبل از E3 خبرش منتشر خواهد شد.
کلاً چند تا بازی هستن که این سال ها هر دفعه باید اسمشون مطرح بشه. TLG که امیدوارم زودتر نمایشش بدن و منتشر بشه و دیگه بحثش تمام! ولی افسانه 3 برادر (Crash + Shenmue III + FFVII) هرگز به پایان نخواهد رسید! :D

FFVII Remake
The Last Gaurdian
Shenmue 3/Collection

فیلم هندی شد /:):d!!

:d

majidsnake

کاربر سایت
Oct 22, 2013
243
نام
MAjID
نمایش Horizon باعث شد به چشم هام شک کنم. همچین گیم پلی و گرافیکی باورم نمیشد! نمایش T‌‌LG هم که خواب و از سرم پروند. اما غافلگیری اصلیم نمایش آنچارتد بود، تو تمام صحنه هایی که داشتن نشون میدادن هی به خودم میگفتم مگه میشه؟

چیزی که معلومه دیگه چیزی به اسم دلواپسان نباید وجود داشته باشه:d و یکی دوتا اسم کاربری و آواتار باید عوض بشه تا درس عبرت بشه واسه آیندگان:d
واسه من که بهترین E3 تاریخ سونی بود :x

Gotham Knight

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,082
راستشو بگم اولش به کنفرانس سونی هیچ امیدی نداشتم و حدس میزدم بدترین کفرانس E3 بشه
ولی خب همون طوری که دیدین Sony مثل یه تانک زد همه رو خرد و خاکشیر کرد ... از کجا شروع کنم؟ از TLG که فقط میشه گفت WOOOW :-o
از Horizon که فقط میشه گفت خارق العاده بود.... خیلی وقت بود که منتظر رونمایی از بازی جدید گوریلا بودم. Hitman رو که دیگه نگو ... انگار که اصلا یه خون تازه ای به رگهام تزریق شد.
سر Dreams نتم قاطی کرد ندیدم ولی Uncharted 4 وحشتناک بود. نمیدوم چطور بعضی ها اون TR آشغالو با Uncharted 4 مقایسه میکنن~x( حتی اگه TR انحصاری PC یا PS4 هم بود بازم همینو میگفتم
البته خیلی دلم میخواست GT7 و بازی جدید Quantum Dream رو هم نشون بدن ولی دیگه خیلی مهم نیست :d

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,749
نام
علی
افسوس...افسوس...! این کنفرانس تاریخی رو به صورت زنده از دست دادم!:((
فقط لینک دانلود کنفرانس رو سریع به من برسونید:((
البته برا آنچارتد ۴ نتونستم صبر کنم و دان کردمش و تمام کرک و پرام ریخت!!! چی بود این؟!

PoPEye

کاربر سایت
Jul 5, 2014
626
نام
ایمان
ملت کف و خونی که قاطی کردن :bighug: این U4 چی بود :-o
Stunningـی که داره برای این شاهکار سرازیر میشه ...

Gamersyde _ Uncharted 4 Gameplay demo

Polygon :

Uncharted 4 looks absolutely stunning on the PlayStation 4

Kotaku :

Uncharted 4's E3 Demo Was Incredible

یه نفر دیگه:d :

In my heart, the E3 where U2 gameplay was revealed was the GOAT.
After seeing today's U4, that has all changed. U4 is THE GOAT. Simply amazing, got the goosebumps just by watching the trailer. Wow

I couldn't believe they could outdo the U2 demo, they ****ing did it, this is the best showcase I've ever seen, I don't know how the game will turn out but no game is going to beat this demonstration for a long long time.

Andrea Pessino :

Picking up my jaw from the floor after the Uncharted 4 demo - simply stunning. O.o
Just designing that sequence would be a logistical nightmare, can't even imagine implementing it. Only @Naughty_Dog can do it.

- Neil گفته که این 7 دقیقه گیم-پلی نیمی از اون چیزی بوده برای E3 آماده کرده بودن و فردا نسخه کامل ( مثل این که 15 دقیقه هست) نمایش داده میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر