نمایشگاه/رویداد SONY E3 2015 Press Conference

• Thread starter Thread starter kiya
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

بهترین کنفرانس سونی در E3؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    198
  • نظرسنجی بسته شده است .

kiya

کاربر سایت

با دورد
سونی تاریخ و ساعت کنفرانس خودش رو در E3 اعلام کرد سه شنبه 26 خرداد ساعت 5:30 بامداد بوقت تهران
همونطور که از تصویر مشخصه سونی تولد 20 سالگی پلی استیشن رو فراموش نکرده و شاید این نشونه خوبی از یه E3 خیلی خوب باشه !

کنفرانس رو میتونید بصورت زنده از Twitch.tv ، سایت رسمی پلی استیشن ، YT ، IGN و Gamespot تماشا کنید همچنین به احتمال زیاد مثل پارسال سونی App مخصوص E3 برای PS4 میده و از طریق اون هم میشه دید !

Electronic Entertainment Expo یا E3 برای گیمرها همیشه بزرگترین رویداد بوده و با اتفاقای خوب یا بد و سورپرایزهاش همه مارو هیجان زده کرده با توجه به سکوت طولانی خیلی از استودیوهای داخلی سونی میشه انتظار داشت امسال شاهد معرفی هایی از استودیوهای 1st Party باشیم
سونی قبلا اعلام کرده بود که همه استودیوها در حال کار بر روی پروژه هایی هستن

استودیوهایی مثل JAPAN STUDIO که اخرین بازی که با همکاری FromSoftware ساختن و مورد توجه و تحسین گیمرها و منتقدها قرار گرفت ولی بازی که ما از اونها میخواهیم چیزی نیست جز The Last Guardian ! :دی
ماجرای این بازی بر میگرده به خیلی وقت پیش شاید اوایل نسل هفت بود که یه خبرنگار گفته بود که سونی تصاویر بازی رو نشونش داده که باورش نمیشده اون بازی بوده یا واقعیت !
چند سال بعد با لو رفتن یک ویدئوی خیره کننده با اسم پروژه Trico همه جا صحبت از این بازی شد تا سونی در E3 2009 بازی رو بطور رسمی با نام The Last Guardian معرفی کرد
از اون روز تا الان حتی یه تصویر جدید از این بازی منتشر نشده ! خیلی ها میگن کنسل شده خیلی ها هم همچنان منتظر هستن ...

Gran Turismo بعنوان پرفروش ترین فرنچایز سونی یکی از مهمترین و محبوبترین انحصاریهای پلتفرم پلی استیشن بوده ولی مشکلات ساخت بازی برای PS3 باعث شد تا ساخت بازی خیلی طولانی بشه و اونطور که باید به یه GT عالی تبدیل نشه ولی حالا بعد از گذشتن تقریبا دو سال از عرضه PS4 انتظار میره حداقل یه نسخه Prologue از GT7 معرفی بشه
شخصا برای من این به تنهایی میتونه بهترین خبر باشه.

بازی بعدی که معرفی شده ولی باید تقریبا مدت زیادی برای انتشارش منتظر باشیم
یه گیم پلی خیره کننده مثل چیزی که از Uncharted 2 در E3 2009 دیدیم به اضافه معرفی سه گانه Uncharted برای PS4 میتونه سختی این انتظار رو کمتر کنه !

مدت زیادیه که GG روی عنوانی جدا از KZ در حال کاره ظاهرا پروژه با اسم رمز Horizon در حال ساخت هست و بنظر میاد سبک این عنوان RPG باشه و با توجه به Artwork هایی که مدتی قبل در اینترنت پخش شده بود انتظار میره تو بازی شاهد مقابله انسانهای با سلاح های مبتدی و روبات های غول اسا باشیم !
اطلاعات کامل از پروژه Horizon با تشکر از Lord Zeus عزیز .

خیلی بعیده Mm با دوتا بازی به E3 بیاد احتمالا با نمایشی از Tearaway همه مارو رو در انتظار دیدن پروژه جدیدشون بذارن که از اون تنها نمایشی عجیب در رونمایی PS4 دیده بودیم !

بعد از مشکلاتی که در Sony Santa Monica پیش اومد و باعث کنسل شدن یه پروژه بزرگ شده بود شاید باید فقط منتظر نمایشی کوتاه از GoW III روی PS4 باشیم !

از استودیوهای 1st Party دیگه مثل Guerilla Cambridge و Bend Studio و London Studio هم میشه انتظار نمایش پروژه هاشون رو داشت با توجه به سکوت طولانی که داشتن
از 2nd Party ها میشه به Insomniac و Quantic Dream و Tequila Works و The Chinese Room اشاره کرد که خیلی هاشون خیلی وقته که بازیشون معرفی شده ولی خبری ازشون نیست !
از 3rd Party ها هم دو تا بازی معرفی شده داریم که ممکنه نمایش گیم پلی از اونها ببینیم ABZU از Giant Squid و Let it Die از Suda51
انحصاری دیگری که تقریبا میشه تایید شده دونستش عنوانی RPG از استودیوی LEVEL 5 هست که احتمال خیلی زیاد امسال معرفی خواهد شد
نمایش انحصاریهای دیگه مثل Persona 5 و Wild هم دور از انتظار نیست.

از بازیهای دیگه که احتمال نمایش اونها بالاست میشه به SF V و AC Syndicate و Star Wars Battlefront اشاره کرد که همیشه زمان زیادی از کنفرانس رو به خودشون اختصاص میدن !

مرسی E3 خوبی داشته باشید ...

آخرین ویرایش:
كلا اينكه U:TNDCو معرفي كردن دو معني ميتونه داشته باشه
١- كنفرانس خيلي پره و جايي براي معرفي اين نيست. كه انصافا عالي ميشه اگه اين باشه منظور. اين مدت زمان معرفي اينو الان سوني ميتونه كرش رو معرفي كنه :دي يا AGENT رو :دي

٢-سوني خيلي الكي صرف فان اومد معرفي كرد :دي كنفرانس هم خالي خالي :دي

به هیچ عنوان از انحصاری شدن DS III استقبال نمیشه.به قول دوستمون وقتی بلادبورن هست دیگه واسه چی دارک سولز انحصاری بشه؟:d
کلا اینجور انحصاری کردنا خیلی زشته جز اینکه یه عده ای که از قبل طرفدار اون سری بودن دیگه نمیتونن بازی کنن سود دیگه ای واس ما نداره

١- كنفرانس خيلي پره و جايي براي معرفي اين نيست. كه انصافا عالي ميشه اگه اين باشه منظور. اين مدت زمان معرفي اينو الان سوني ميتونه كرش رو معرفي كنه :دي يا AGENT رو :دي

هیچ کدوم قرار بود تو همون کنفرانس معرفی بشه که زودتر لو رفت بعد هم خودشون رسمیش کردن:d

JRPG #1
JRPG #2
JRPG #3
JRPG #4
JRPG #5
New Shadow Hearts
Final Fantasy spin-off RPG
New SE console RPG IP
Final Fantasy X spin-off
FF7 spin-off
FF6 remake
Square Enix crossover game
New Parasite Eve
Monster Hunter PS4
DMC5
New Capcom TPS IP (Because we need more TPS)
New EA IP
New Ubisoft IP
New Prince of Persia
New Naval RPG
New Cyberpunk Action/Adventure/RPG IP
New Sega Action/Adventure IP
New Marvel Action/Adventure title
New Soul Calibur
New Rockstar IP
علی Prince of Persia جدید از لیست Verendus توسط Voice Actor پرنس توی Warrior Within لو رفت (تائید شد) مثل اینکه :دی
PEgNo.png

توی GAF میگفتن Verendus اندرو هاوس ـه :دی

اینایی که گفتی تقریبا هیچ ربطی به موضوع ندارن!:دی

نه سونی دست خالی به کنفرانس میاد و نه این کالکشن از کنفرانس غایب. ضمن اینکه اتفاقا ممکنه گیم پلی ارتقا یافته اصلا تو کنفرانس نشون داده بشه! منتها اینجور معرفی ها برای اینه که قبل کنفرانس توجه رسانه ها و مردم به ان کمپانی و کنسول جلب بشه. همین الان این کالکشن کلی خبرسازی کرده و پیش خرید شده. هدف همینه. تفسیر و تعبیر نداره انقد که!:دی نمیدونم چه مدلی از رو معرفی یه کالکشن نتیجه میگیری کنفرانس سونی توش هیچی نیست!

سلام به دوستان
یعنی به نظرتون امکانش هست (که نیست :d) کوجیما و .. بیان بگن ما داریم رو P.T(سایلنت هیل) کار میکنیم ؟ و تاریخ عرضه براش بزارن؟

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: rezagoli

چشم کف پات... مگه از این دو حالت چیز دیگه ای هم ممکنه عارف؟! :دی

اینایی که گفتی تقریبا هیچ ربطی به موضوع ندارن!:دی!
چرا وقتی «دو نقطه دی» زدم شکلک نکرد؟؟

هیچ کدوم قرار بود تو همون کنفرانس معرفی بشه که زودتر لو رفت بعد هم خودشون رسمیش کردن:d
بخاطر لو رفتن ک معرفی نشد. وگرنه horizon سال پیش معرفی میشد. خود نیل هم گفت قرار بوده چند ساعت بعد معرفی شه

چشم کف پات... مگه از این دو حالت چیز دیگه ای هم ممکنه عارف؟! :دی
:d :d:d منم گفتم همین دو حالته دیگه

جدی جدای شوخی ۱٪ فرض کنین حالت دوم بر قرار باشه.... =)) خیلی از این حرکت های غیر عادی و چرت خوشم میاد :d بش فکر میکنم حس میکنم ی روانیم =))

پ.ن. این عکس از تم U TNDC که اومده. توشو ببینین یک نوتیفیکیشن از P.T. داره... ممکنه دوباره ساختش آغاز شه؟؟
7xkne8jxagiwlt6irgmy.png

آره این آشناست :-" ولی اگر اشتباه نکنم انحصاری نینتندو بوده :-" ( البته NnK هم همین وضعیت رو داشت:-" )
فکر کنم فروش خفنی هم داشت تو ژاپن :-"

اما عکسا رو که دیدم... بازی تو دنیای خودمونه؟ :( یعنی اون دنیای فانتزی و خفن NnK و دیگه نمیبینیم؟ :(( :((
آره راست میگی یحتمل این به 3DS مربوط میشه نه اون بازی PS4.

مثل اینکه به خیر گذشت #:-s:d

NNK معرفی بشه یه شیرینی پیش من داری :دی
چی شد؟ تا چند صفحه قبل که JRPG بد بود :| :دی نه فردین جدا توقع داری بیان NNK رو ادامه بدن؟ بابا تا فیهاخالدون داستان/شخصیت ها رو نشون دادن، دیگه توی نسخه بعدی چی میخوان بگن؟ :دی
مگه 5 تایید نشده برای غرب علی !؟ :|
شنیدم Ishin قشنگ تر از 0 هست هااااا... :-"
آخه Ishin مثل Kanzen گذشته تره...

البته چون Ishin یطورایی Non-Canon هست نسبت به 0 که اصلی هست میتونه کمتر طرفدار داشته باشه...

علی چطوری از Graces f بدت اومده !؟
جون من !!

همون شخصیت و Background شخصیت Sophie برای من از 10 تا شخصیت مونث سری Tales of مهمتره...
:x

حالا اینارو وللش...
علی بگو ببینم DMC 5 خودمون احتمالش چقدره !؟ :-"
تایید شد ولی خب هنوز هیچی دیگه در موردش نگفتن، نه تاریخ عرضه، نه قیمت... :(
اشتباه شنیدی. Zero خیلی خیلی باحالتر از Ishin به نظر میاد (و تازه من Ishin رو بازی کردم و دارن این رو میگم :دی) بدون شک Zero هم اولویتش برای عرضه بالاتره و هم بازی بهتری نسبت به Ishin ـه.

کلا از تک تک شخصیتا و داستان Graces F بدم میاد. در کنار NNK دومین JRPG ـیه که به زور تمومش کردم :-"

احتمال DMC5 کم نیست :-" هم قبلا Verendus و یه سری Leak های دیگه بهش اشاره کردن و هم اینکه Itsuno توی E3 ـه. حتی اگر الان هم معرفی نشه مطمئنا در دست ساخته و دیگه خیلی بخوان طولش بدن توی TGS معرفیش میکنند.
علی Prince of Persia جدید از لیست Verendus توسط Voice Actor پرنس توی Warrior Within لو رفت (تائید شد) مثل اینکه :دی
PEgNo.png

توی GAF میگفتن Verendus اندرو هاوس ـه :دی
به به! امیدوارم فقط شوخی نباشه و واقعا سوتی داده باشه :دی

لول، آره دیدم :)) یه عده هم میگفتن خود Yoshida ـست =))
وای چه قدر بازی ژاپنی ، اَاَآه:d

@Dante Never Cry
همه این بازی ها تو E3 معرفی میشن ؟ (به غیر از اون JRPG ها که گفتی) یا کلا گفته تو این چند سال آینده میان ؟

قرار بوده نصف اینا توی E3 باشن ولی برنامه تغییر کرده. اینکه الان چندتاشون هستن مشخص نیست ولی خب مطمئنا تعدادی از بازی های این لیست رو توی E3 میبینیم :دی (بجز FF ها، کلا بعید میدونم SE تا قبل از انتشار FFXV در مورد FF های لیست حرفی بزنه)

پ.ن: داشت یادم میرفت، برای Horror باز ها، Parasite Eve جدید هم تایید کرد. گفته یه نسخه جدید توی سریه و مسخره بازی نیست.

کی ؟ کِی ؟ کجا ؟ :دی
اگه خبر بیشتری هست رو کن :دی این آیا بریا به اندازه ی کل کنفرانس می ارزه :دی

برو عمو! تو صفجه قبل داشتی JRPG رو ترول میکردی, الان میخوای شیرینی بدی؟:دی برو کوچه خودتون بازی کن!:دی

من کلا تو عمرم 3 تا JRPG بازی کردم. Lost Odyssey، Ni No Kuni و FF XIII (دو دیسک اول) :دی

این خبر POP اگه واقعی باشه، فقط جون مادرتون چیزی مثل امضای بنده باشه :(

شاید این e3 بیاید
اگه سونی تا آخر نسل یه کراش عرضه کنه یه UC4 من واقعا ازش راضیم دیگه هیچ غری نمیزنم:d UC4 که حتمی هست فقط میمونه این روباه دوست داشتنی:d:x
یعنی میشه دوباره بیفتم دنبال الماساش:d

این خبر POP اگه واقعی باشه، فقط جون مادرتون چیزی مثل امضای بنده باشه :(

الان به رضا میگفتم, برای من یه پرینس جدید عین WW از آنچارتد هم مهم تره!:دی اگه یه پرینس واقعی معرفی بشه بهترین خبر دنیاس!:دی البته برای من!:دی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or