نمایشگاه/رویداد SONY E3 2014 Press Conference

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
[SUB]تاریخ رسمی کنفرانس اعلام شد:[/SUB]

04344059744130761450.png

[SUB]June 9 at 6 p.m. PT
[/SUB][SUP]
سه‌شنبه، 5:30 صبح [به وقت ایران]
[/SUP]

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,537
نام
ایلیا
خدایی کنفرانس اونوریا خوب بود ... چند تا انحصاری هم که داشتن هر چند زیاد خفن نبودن
شدیدا با نمایش اساسین و division حال کردم ... نمایش COD هم که اصلا هیچی نگم بهتره ... tomb raider جدید هم که نشون دادن

بریم ببینیم سونی چیکار میکنه

ehsan_srk

کاربر سایت
Sep 23, 2007
4,097
نام
Ehsan
من قبلا هم گفتم مارکو چون عقب افتاده و اختلاف داره زیادتر هم میشه مجبور بود اون هابپ برای کنفرانسش راه بیاندازه و عملا دیدیم داخل کنفرانس سوپرایز خاصی نداشت اما سونی چون دست پیش داره یا سکوت کامل رفتار کرده و با 1 کنفرانس عالی جو مثل پارسال ( اون انتخاب قیمت و تصمیمات عالی اش) اما این بار بازی های انحصاری اش به طرف خودش بکنه

MNoire

کاربر سایت
Jun 7, 2010
756
نام
مازیار
یعنی اینقدر نمایش مایکرو داغون بود من برای سونی استرس گرفتم :| البته اگه فقط بیاد بگه : سلام ، اینم آنچارتد ... :> ، خداحافظ . :d بازم از مایکرو جلو زده :ی

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,751
نام
علی
خب دوستان دیگه بهتره بحث کنفرانس مایکرو سافت رو تموم کنیم و بریم سر وقت کنفرانس خودمون! :d
--------------------
آقا من به د اردر و درایو کلاب و نهایت یک بازی ( شاید آنچارتد اون تیزر کوتاه) راضیم!:|
بعید می دونم چیزی رو نمایی بشه به غیر اینها!:d

sawman

کاربر سایت
Feb 25, 2013
1,049
نام
Matin
اين همه هارتو پورت كردن همين بود !!!! منو بگو استرس گرفته بودم يوقت sony نبازه:| يه آنچارتد براي نابود كردن كل مايكرو كافيه:x

همین الانش ماکرو نابوده :d
فقط اگه u4 و Gow نشون بده تیر خلاص رو زده من که نمی تونم انلاین ببینم و کنفرانسو دانلود میکنم :)

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
يامه پارسال هم يه سري بعد كنفرانس مايكرو نگران بودن ولي در اخر مايكرو كاملا" ذبح شد توي LA :d

به نظر من كنفرانس مايكرو همون چيزي بوده كه همه انتظار داشتن ! يعني چيز خاص و جديدي نداشته اكثرا" رونمايي شده بوده يا ليك شده بوده !

من تا فردا درست نميتونم بخوابم :|
يادمه پارسال هي از خواب پا مي شدم مي گفتم نكنه از دستش بدم :|:d

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
من خیلی بازی کامیا رو دوست داشتم :(
حالا اشکال نداره ایشالا چند وقت دیگه با یه کوفت و زهرمار Edition تنگش واسه PS4 هم میاد :D
مثلاً Scalebound Black Editon :D

moxA.J

کاربر سایت
Aug 15, 2012
1,271
نام
Morteza
وای به حال روزی که در کنار UNCHARTED 4 اون TLG رو هم برای PS4 معرفی کنن دیگه در اون لحظه مایکرو میره تو قوطی

حالا بیاد بزنه CRASH رو هم معرفی کنن اونجا دیگه عالی میشه>:)

mgs2013

کاربر سایت
May 12, 2013
839
بعضی ناظما الان حساسن بخاطر اون سمت :d ... لطفا سعی کنید سکوت کنید بچه ها ، فردا بهتون احتیاج داریم در این تاپیک کسی بن نشه ..

بعضیاشون دارن آواتارشونو به سوی سونی تغییر میدن ... با آغوش باز استقبال میشه .

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,751
نام
علی
دوستان خواهش میکنم در مورد کنفرانس مایکرو چیزی نگید! دیگه تمومش کنید!
فقط دعا کنید یک تریلر از آنچارتد نشون بدن که از گیم پلی باشه فقط همین! د اردر و درایو کلاب هم هست دیگه! کافیه!
:|
سایت ایکس باکس عالی نشون داد بدون لگ امیدوارم برا کنفرانس خودمون هم یه چی باشه که مثل اون نشون بده!
باروم نمیشه تونستم اولین کنفرانس لایو عمرم رو ببینم\m/

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
یعنی شرایط فوق العادست برای سونی :d

فردا فقط یه نمایش از گرافیک آنچارتد
Order
Project Beast
TLoU Remastered