Sony و دفاع از خود در برابر Nintendo .

D.A.K.E

کاربر سایت
May 26, 2009
334
نام
بردیا
سونی اعتقاد دارد که عینک زدن برای دیدن تصاویر 3D چیزی نیست و خواستار این شد تا نینتندو دیگر در مورد 3DS و نیاز نداشتن به عینک چیزی نگوید .

02sonyshuheiyos.jpg

Shuhei Yoshida از سونی به IGN گفت : " شما برای بدست آوردن تجربه ی یک بازی در یک صفحه نمایش بزرگ باید از عینک های 3D استفاده کیند . "

" عینک ها ، دارای آخرین تکنولوژی هستند و بدلیل سبک بودن شما بعد از مدتی پوشین ، آنها را فراموش خواهید کرد . "

یکی از بزرگترین بخش های E3 امسال سونی ، بخش 3D این شرکت بود که بازی های زیادی را با این قابلیت به نمایش گذاشتند .

نینتندو هم در کنفرانس خود کنسول دستی 3DS را نمایش داد ، شما برای استفاده از این کنسول 3D هیچ نیازی به عینک نخواهید داشت .

اینطور که به نظر میاد حرف های Nintendo مانند یک ضربه ی عصبی برای Sony بوده اند .

Yoshida گفت : " من امیدوارم که نیتندو به قابلیت های 3D گسترده تر نگاه کند . "

" هنگامی که شما به آنچه که در این کمپانی در مورد افکت ها در 3D میگویند گوش کنید ، مانند حرف هایی است که ما زده ایم ولی آنها حق ندارند تا قسمت کوچکی از کار یک کمپانی دیگر را خراب کنند . "

او ادامه داد : " تا جایی که من میدونم استفاده از یک صفحه نمایش بسیار بزرگ خیلی لذت بخش تر از استفاده از یک کنسول دستی است . " او گفت : " ما برای پیشرفت صنعت 3D مایل به همکاری با نینتندد خواهیم بود . "

آخرین ویرایش:

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
هنگامی که شما به آنچا که در این کمپانی در مورد افکت ها در 3D میگویند گوش میدهید ، مانند حرف های ماست ولی آنها حق ندارند تا قسمت کوچکی از کار یک کمپانی دیگر را خراب کنند
ای بابا ! حالا چرا ناراحت شده؟:D خُب راست میگن دیگه! تو 3DS عینک لازم ندارید، بیاد الکی بگه لازم دارید؟:D

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,128
نام
حسین
ای بابا ! حالا چرا ناراحت شده؟:D خُب راست میگن دیگه! تو 3DS عینک لازم ندارید، بیاد الکی بگه لازم دارید؟:D
برای اینکه بازم ملت میرن اونو میخرن و اینجوری بازم کسی سراغ ps نمیره و بازم دهن سونی صاف میشه.:d
البته به شخصه شدیدا از نینتندو بدم میاد و امیدوارم روزی با خاک یکسان بشه.
:d

• Like
Reactions: D.A.K.E

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
نه دیگه نشد، باید حق به جانب بود:D -من جدا فکر نمیکردم اصلا بیان سر اینا بحث کنن.سوژه های بیشتر و بهتر برای جنگ رسانه ای در خدمت جفتشون هست!!!

Apóllōn

کاربر سایت
Apr 5, 2010
2,244
نام
Arash
تکبیـــــــــــــر....:d
ولی خب انصافا راست میگه 3Dبازی کردن در صفحه نمایش بزرگ بهتر از بازی کردن در یک کنسول دستی..:)

حقیقت همیشه برای سونی تلخ بوده و هست
what can i say?

آخرین ویرایش:

Rover

کاربر سایت
Oct 11, 2007
1,059
نام
Vahid
هر دو نفر درست میگن ولی خوب اینکه دارن بهم گیر میدن فقط به مسایل بیزینسی ربط داره نه چیز دیگه.
حالا این وسط نمیدونم نینتندو چشه!! 3DS رو که بفرسته توی مارکت، بازار اروپا و آمریکا و ژاپن رسما منفجر میشه!!!
سونی هم چقدر داغ کرده!! ظاهرا بعد BD فعلا 3D ناموسش به حساب میاد.کسی نگاه چپ بهش بندازه چیزشو میبره:d
فکر کنم 86 تن تجهيزات تصويربرداري سه بعدي Sony رو دادن این بابا برده آفریقا جنوبی، اینجور آتیش گرفته.بدجور تیریپ عصب زده

God_of_game

کاربر سایت
May 10, 2008
2,025
استفاده از یک صفحه نمایش بسیار بزرگ خیلی لذت بخش تر از استفاده از یک کنسول دستی است .
یهو خسته نشه !!!:)
خوب مایکرو هم با LG قرار داد بسته بود ، اون چی شد ؟؟؟

Sweeney Todd

کاربر سایت
Sep 1, 2009
581
نام
محمد علی
البته یادتون باشه نینتندو و کسایی که براش اون پنل های نمایش 3بعدی رو می سازن نگفتن که آیا میشه ای نوع نمایش 3 بعدی رو در ابعاد بزرگتر از 3.5 اینچ هم با هزینه معقول اجرا کرد یا نه ... تکنولوژیی که سونی ازش استفاده می کنه همون طور که تو کنفرانس هم دید در ابعاد به بزرگی پرده سینما هم میشه اجراش کرد ... در مورد هزینه در حال حاضر یه led سری 7 سامسونگ 40 اینچ با قابلیت پخش تصاویر سه بعدی 2000 دلار قیمتش هست و 2 عینک هم همراهش داده میشه و سایز 55 اینچش 3300 دلار و هر عینک اضافه هم 150 دلار ... تازه بهترین مدل 3D LED سامسونگ که سری 9 هستش و فقط 8 میل ضحامت داره با اندازه 55 اینچ قیمتش 7000 دلار هستش (نهایت تکنولوژی و زیبایی و سایز موجود) هستش ... باید از نینتندو پرسید تکنولوژی مورد استفاده شما اگه تو این ابعاد ها عزضه بشه ، مثلا 40 اینچ ، با چه قیمتی عرضه میشه ... احتمالش هست که خیلی گرون تر از تکنولوژی سونی با حتی 4 تا عینک هم دربیاد ... واقعا نمیشه یه صفحه 3.5 اینچ رو با تلویزون و پرده های بزرگ مقایسه کرد ... در ضمن با توجه به اینکه تکنولوژی نسل جدید فروش فیلم بر روی دیسک (بلوری) دست سونی هستش ، احتمال اینکه روش 3d مورد استفاده شونی مرسوم شه خیلی خیلی بالاست ... کما اینکه همین الان هم تو تمام دنیا سینما های imax و 3d پر شدن ... از نظر من آینده دنیای تصویر برای سونی هستش ...

djwolf

کاربر سایت
Dec 16, 2007
1,196
نام
حسین
HTML:
[LTR]ما برای پیشرفت صنعت 3D مایل به همکاری با نینتندد خواهیم بود[/LTR] .

یعنی بیا به ما هم یاد بده
یعنی بیا کمک کن ما هم یاد بگیریم
یعنی بیا ...

1994

کاربر سایت
Sep 10, 2008
617
نام
1994
اینجاست که شاعر میگه : سونی قیضش گرفته ، مورچه گازش کرفته :D
اینقدر به بدبخت فشار آوردن سر قضیه move مثل کنترلر wii هست و از این چرت و پرتا بنده خدا عصبانی شده :))

daxpax

کاربر سایت
Feb 27, 2009
1,285
بنده به شخصه بعد از 14 سال عینک زدن( تازه 2 سال پیش عمل کردم چشمامو )طرف هیچ مدل عینکی نمیرم و همین جا حمایتم رو از 3ds و رهبر تمام گیمر های جهان حضرت ایت الگیمSatoru Iwata اعلام میدارم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر