شایعه Sony برای تخريب Halo 3 نقشه دارد ؟!!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Reza Modanloo

کاربر سایت
Mar 25, 2007
1,231
نام
Reza
سلام

خوب خبر زير به نقل از سايت bsams.net هست:

69299_hs.jpg

اين سايت گزارش ميده که تعدادی شايعه در اطراف سونی هست مبنی بر اينکه اونها قصد دارند اقداماتی رو بر عليه Halo 3 انجام بدند و اون رو تخريب کنند
يعنی دقيقاً بر عکس تبليغات زيادی که Microsoft در راه پيشرفت بازی کرده
اونها خبرهايی رو شنيدند که Sony اشخاص خاصی رو اجير کرده و خريده و يک برنامه بزرگ و قدرتمند برای تخريب Halo 3 داره
حالا اين اقدام چيست ؟ مسلما هنوز چيزی فاش نشده و ما هم نميدونيم اما بايد در روز های آينده منتظر باشيم تا ببينيم اين فقط يک تبليغات منفی بر عليه سونيست يا حقيقت داره (که البته بعيدی هم نيست)
در ادامه خبر مياد که مسلما اين کار تأييد و پشتيبانی از سوی يه کمپانی بزرگی مثل سونی نميشه تا اين تاکتيک رو برای جلوگيری و خراب کردن رقيبشون در اين Market پيش گرفته باشه و اونها مسلما نميخان خشم ترفداران XBOX360 رو در بيارن..
مسلما سونی راه های بهتری برای پيشبرد کنسول شکست خوردش داره ...

shadowfear07

کاربر سایت
Sep 2, 2007
20
پس اون Sony اون بالا کشکه ؟؟؟؟
مشکل من نیستم مشکل عده ای هستند که فقط بلند Spam بدند.مدیران هم فقط به fan های PS3 اخطار میدن.نمونش توی همین تاپیک خیلی زیاده.
مشکلی نیست ما هم اخطار می گیریم به دلیل این که طرفدار PS3 و Sony هستیم.

مشکل عدد ...... (من از عدد20 عدد18/75 به سونی میدم خوب به تو چی رسید امیدوارم مشکلت حل شده باشه.. (امیدوارم از کشکی در بیاد به یه جایی برسه)

Nothing

کاربر سایت
Jan 27, 2007
982
نام
mohammad140 سابق !
به خدا خندم می گیره.سونی عددی نیست پس نظره ؟!
بیاد بگه بازی این قدر بزرگ هست سونی نمی تونه کاری بکنه نه به یه شرکت بزرگ توهین کنه.یکی به تو بیاد بگه عددی نیستی به نظرت فکر می کنی نظرش رو درباره تو گفته ( جدی نگیر دارم شوخی می کنم )
مثلا اقا فریدون خیلی راحت نظر خودش رو گفت.
واقعا واسه فروم متاسفم:laughing:

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,035
نام
نیما
فقط متاسفم واسه کسایی تا اینجا توی این تاپیک پست دادن ، هر پست قشنگتر از پست قبلی .

واقعا هیچ مدیری نمیخواد یه فکری به حال این تاپیک مفید و پرمحتوا بکنه ؟!! خیلی خبر معتبر و مهمی هستش ؟!!

M3phisto

کاربر سایت
Jun 19, 2007
110
نام
اسفندیار
متاسفانه یه چیزی تو سایت مد شده که تو این جور بحثا هر کی نظرشو بده هر کی که مخالف باشه جوابشو میدونید چه جوری میده(مخصوصا فن بوی های PS3 که همیشه جلو این همه طرفدار 360 کم میارن):
لطفا پست اسپم ندید!از مدیران خواهش میکنم که این تاپیک رو قفل کنن(چون ما هیچ طوری نمیتونیم از PS3 دفاع کنیم همش کم میاریم!)

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر