Sony از برند جدید PlayStation Studios رونمایی کرد

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
شرکت Sony امروز از برند جدید PlayStation Studios رونمایی کرد. از این برند در طرح روی جلد و ابزار بازاریابی ساخته های آینده استودیوهای داخلی PlayStation استفاده می شود تا خریداران در همان نگاه اول بتوانند ساخته های استودیوهای داخلی Sony را تشخیص دهند.

141421

از طریق این برند، خریداران از این پس به راحتی می توانند عناوین اختصاصی Sony را از بازی های Microsoft، که برای بازی های خود از برند اختصاصی Xbox استفاده می کند، متمایز کنند. Sony همچنین انیمیشن آغازین کوتاهی با سبک ساخته های Marvel Studios را هم برای عناوین آینده PlayStation ساخته که برخی از شخصیت های نمادین این برند را نشان می دهد.

این انیمیشن از پاییز و همزمان با عرضه کنسول PS5، به شکل های مختلف در تریلرها، شروع بازی ها و ابزار بازاریابی عناوین این کنسول به نمایش در خواهد آمد. به این ترتیب، در عناوین پیشِ روی PS4 شامل The Last of Us: Part II و Ghosts of Tsushima این برند جدید را مشاهده نخواهیم کرد. این برند حتی به عرضه Horizon: Zero Dawn بر روی PC نیز نخواهد رسید اما به گفته نایب رئیس ارشد و رئیس بازاریابی جهانی Sony Interactive Entertainment یعنی اریک لمپل، تمامی ساخته های آینده PlayStation که بر روی این پلتفرم عرضه می شوند نیز حامل برند جدید PlayStation Studios خواهند بود.

141424

آخرین ویرایش:

reza3533

کاربر سایت
Jun 14, 2006
193
نام
Mreza
بازی های PS که قرار نیست بجز PC رو پلتفرم دیگه ای بیاد، حالا چه پلتفرم باشه چه پلتفرم ها :D
اگر قرار باشه انحصاری های سونی روی pc هم بیاد پس دلیل گرفتن کنسول چیه ؟؟
من فکر نمیکنم همچین اتفاقی بیوفته. (یا اگر هم بیوفته ، فقط بازی های خیلی قدیمیش مثل هورایزن که خیلی سال ازش گذشته) مایکروسافت قضیه ش یکم فرق میکنه چون اون بازار pc و ویندوز هم داره..

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
خب احتمالا تمرکز شو گذاشت سر کیفیت استدیوهای فرست پارتی به نظر ایده خوبیه چون مایکروسافتم داره همین مسیر رو میره!!!
بنظرم از پس این قضیه کپی کردن اسم و تم لوگو و شکل نمایش و تیزر کردن این بصورت خیلی جدی داره نشون میده که نسل پیش رو قرار کاملا فوکوس و رقابت سر انحصاری ها و فرست پارتی ها باش=P~
که نشون از امادگی و استقبال هر دو کمپانی برای ارایه محتوای نسل بعدیشون هستن و این برای من گیمر ینی بهشتی که قرار تمام و کمال بحث تعدد محتوا و کیفیت برای هر دو کمپانی اولویت باش و چه رقابتی از این قشنگ تره که کمک میکنه به ارایه محتوای انحصاری بهتر از هر دو کمپانی??

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,162
نام
سبحان
اگر قرار باشه انحصاری های سونی روی pc هم بیاد پس دلیل گرفتن کنسول چیه ؟؟
من فکر نمیکنم همچین اتفاقی بیوفته. (یا اگر هم بیوفته ، فقط بازی های خیلی قدیمیش مثل هورایزن که خیلی سال ازش گذشته) مایکروسافت قضیه ش یکم فرق میکنه چون اون بازار pc و ویندوز هم داره..
دلیلش اینه که یه کنسول ۵۰۰ دلار یه پی سی حداقل ۱۰۰۰ دلار
دلایل دیگه اش هم میتونه سیستم تروفی،کامیونیتی و سهولت در بازی کردن به این صورت که دیسک رو میزارید و میرید توی بازی و البته تجربه انحصاریا روز لانچ باشه

Ni-oH

کاربر سایت
Dec 11, 2017
354
دلیلش اینه که یه کنسول ۵۰۰ دلار یه پی سی حداقل ۱۰۰۰ دلار
دلایل دیگه اش هم میتونه سیستم تروفی،کامیونیتی و سهولت در بازی کردن به این صورت که دیسک رو میزارید و میرید توی بازی و البته تجربه انحصاریا روز لانچ باشه
مهم‌ترین دلیلش با اختلاف همون دسترسی به بازی در سریع ترین شکل هست ، و اصولا انحصاری زمانی برای همین به وجود اومد ، اکثر گیمرها و بخش عمده ای از این جامعه حاضر نیستند یک سال یا دوسال و حتی بیشتر رو برای تجربه یک عنوان صبر کنند ، همونطور که همه ترجیح میدند وقتی یه مسابقه فوتبال پخش میشه بصورت زنده تماشا کنند نه اینکه بعد اندی سال منتظر بازپخش باشن . اصلا بی معنی میشه .

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,968
نام
احمد
مهم‌ترین دلیلش با اختلاف همون دسترسی به بازی در سریع ترین شکل هست ، و اصولا انحصاری زمانی برای همین به وجود اومد ، اکثر گیمرها و بخش عمده ای از این جامعه حاضر نیستند یک سال یا دوسال و حتی بیشتر رو برای تجربه یک عنوان صبر کنند ، همونطور که همه ترجیح میدند وقتی یه مسابقه فوتبال پخش میشه بصورت زنده تماشا کنند نه اینکه بعد اندی سال منتظر بازپخش باشن . اصلا بی معنی میشه .
اینکه یه عده ای دوست دارن به سرعت تجربه کنن و حاضر نیستن صبر کنن قبول. ولی اکثر رو چطور فهمیدی؟ :-" آمار گرفتی؟ :D

• Like
Reactions: g4mer and IMANOKA

Ni-oH

کاربر سایت
Dec 11, 2017
354
اینکه یه عده ای دوست دارن به سرعت تجربه کنن و حاضر نیستن صبر کنن قبول. ولی اکثر رو چطور فهمیدی؟ :-" آمار گرفتی؟ :D
این خیلی واضح هست دیگه :D فرض کن یه فردی هست منتظر هست یه بازی رو بازی بکنه ولی پولش رو نداره ، به خاطر پولش مجبوره صبر کنه ، ولی شما بری بهش بگی بیا من پولش رو مهمون میکنم برات به عنوان کادو میگه نه مزه اش برای من اینه که صبر کنم پدرم دربیاد ؟!
آمار هم همه جا هست ، اینجا هم میشه نظرسنجی گذاشت که احتمالا همه ترجیح میدن بازی رو روز لانچ بازی کنن نه اینکه بعد از اندی سال

reydge

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,010
نام
محمد
اصل انیمیشنش که برای ماروله بعد مایکی اومد با تغییرات اجراش کرد اما
یعنی من خراب تیم طراحی لوگوی سونیم
سر سوزنی به خودشون فشار نیاوردن که حداقل به جز فونت یه تغییری در سبک و فرم طراحی لوگو بدن همون سبک همون فرم همون رنگ بندی رو برداشتن کپی پیست کردن اینور.اسمش هم که .....:|
به نظر لازمه که یه بنده خدایی رو بفرستیم پیش سونی تا بهشون یادآوری کنه که کاپی نکنن =))

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,162
نام
سبحان
حرف شما صحیحه ولی به نظر من مهمترین عامل قیمت هست
طرف مثلا میخواد برای بچش یه پلتفرم برای بازی بخره نمیاد پی سی ببنده که هزینه اسمبل بده بعدم پول ویندوز بده و درایور نصب کنه و .... راحت کنسول میخره میگه بشین بازی
یا مثلا یه نفر خودش میخواد گیمر بشه دو تا گزینه داره،یکی خرید کنسول ۵۰۰ دلاری یکی خرید پی سی ۱۵۰۰ دلاری،طبیعتا کنسول به صرفه تر هست

• Like
Reactions: Ni-oH

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر