Sonic Forces

Developer: Sonic Team
Publisher: SEGA
Genre: Platformer
Platforms: PC/XB1/PS4/PC/Switch
Engine: Headgehog Engine 2
Release Date: Q4 2017

تو پتل بازی تو SXSW بلاخره پروژه ی Sonic 2017 با نام Sonic Forces معرفی شد. بازی تکامل یافته ی نسخه های Colors و Genertions هست و شامل 3 استایل مختلف گیمپلی میشه. بازی توسط تیم اصلی در حال ساخته. انجین بازی هم Hedgehog Engine 2 نام داره.

Modern Style

Classic Style

Custom Style

کلیپ کوتاهی از گیمپلی بخش مدرن

آخرین ویرایش:

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,591
الان این بازی اومده ؟ تاریخ انتشارش دیروز بود.کرک شده؟
ماشالاه هزار ماشالله سگا همه تلاش خودشو برای گند زدن به این عنوان میکنه.اینم امتیازاتش خیلی پایین بوده.تنها سونیکی که از بعد سگا بازی کردم و کیف داد جنریشن روی PS3 بود.

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
همه نقدها گفتن وقتتون رو این تلف نکنبد برید Sonic mania بازی کنید از بس خسته کننده و کسل کنندس مراحلش ! واقعا نمیتونن یک سونیک درست حسابی بسازن

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
اقا سونیک دیگه تکراری شده،یه موجود که باید یه مسیر با مانع رو طی کنه و تنها هنرش هم سریع رفتنه!
بکشن بیرون ازش و بچسبن به همون بازی موبایلی sonic dash خیلی براشون بهتره

• Like
Reactions: SHANSER

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
تجربه کسب کردنی که تاکاشی ایزوکا دربارش برای ادونچر3 حرف زد این بود اگه این بود که نسازن بهتره :)) بنظر من که سگا دیگه اون سگای قدیمی نمیشه وقت سرمایه گذاری و ریسک پذیری که برای sonic team . Am2
انجام میداد دیگه وجود نداره=((
اقا سونیک دیگه تکراری شده،یه موجود که باید یه مسیر با مانع رو طی کنه و تنها هنرش هم سریع رفتنه!
بکشن بیرون ازش و بچسبن به همون بازی موبایلی sonic dash خیلی براشون بهتره
اگه اینجوریه که از هر پلتفرمری باید بکشن بیرون:|:-w

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
تجربه کسب کردنی که تاکاشی ایزوکا دربارش برای ادونچر3 حرف زد این بود اگه این بود که نسازن بهتره :)) بنظر من که سگا دیگه اون سگای قدیمی نمیشه وقت سرمایه گذاری و ریسک پذیری که برای sonic team . Am2
انجام میداد دیگه وجود نداره=((

اگه اینجوریه که از هر پلتفرمری باید بکشن بیرون:|:-w
خب پلتفرمر های دیگه شما دقت کنی سازندش کلی خلاقیت به خرج میده ولی سازنده سونیک دریغ از یک ذره خلاقیت:|

• Like
Reactions: jhoobin

FableBW

The Big Bad Wolf
کاربر سایت
Sep 4, 2016
1,601
نام
Sepehr
به عنوان کسی که یه زمانی فن بوی این سری بازی بودم، این نسخه آشغالی بیش نیست. بازی به شدت تکراری و دریغ از نوآوری. به هیچ عنوان مثل Unleashed, Generation و حتی نسخه 2006 هم نیست. واقعا برای Team Sonic به شدت متاسفم. بیشتر از اون برای سگا متاسفم که شده یک ماشین وکیوم پول مثل EA.

• Like
Reactions: pkarash

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,591
به عنوان کسی که یه زمانی فن بوی این سری بازی بودم، این نسخه آشغالی بیش نیست. بازی به شدت تکراری و دریغ از نوآوری. به هیچ عنوان مثل Unleashed, Generation و حتی نسخه 2006 هم نیست. واقعا برای Team Sonic به شدت متاسفم. بیشتر از اون برای سگا متاسفم که شده یک ماشین وکیوم پول مثل EA.

من یک ربع از گیم پلی رو تو نت دیدم.بازی سونیک خوبی هستش ولی کاش ده سال پیش این بازی ساخته شده بود.
گفتم بازی سونیک خوبی هستش چون عناصر سونیک رو به خوبی داره و اگر نخواد اونجوری باشه دیگه سونیک نیست.
طراحی کارکتر جدید (خرگوشه) به شدت افتضاح و ضعیف هستش.از جزییات و انیمیشن بگیر تا رنگ کارکتر.
در کل فکر نکنم با فاجعه طرف باشیم.
حالا کرک بشه خودمون بازی کنیم و جمع بندی کنیم.

Wrath of Legion

کاربر سایت
Jul 26, 2017
318
یادمه چند سال پیش یه جا خوندم: "سرعت، بلای جان سونیک!"
هرچقدر که mario 64 موفق بود و هنوزم که هنوزه بازیهای سه بعدی ماریو روی گیمپلی نهادینه شده و انقلابی اون سوار هستند، سونیک با ورود به دنیای 3D با مُخ خورد زمین. بنظرم بهتره پرورنده سونیک های سه بعدی رو برای همیشه بپیچن تا sonic team هربار خودشو بیش از این شرمنده عام و خاص نکنه.

• Like
Reactions: FableBW

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
برای sonic team متاسف نباش اینا خلاقیت زیادی دارن ولی سیاستای اشغال سگا نابودشون کرد و افراد کلیدیشون از دست دادن از اون به بعد نه دیگه این افراد درخشیدن نه تیم نمونش sonic06 با اینکه طراحی شخصیتاش اشغال بود اما میتونست بازی خوبی باشه ولی سگا وقت سرمایه کافی نداد و بازی در حد الفا عرضه شد چیزی که این تیم قدرتمند میکرد ساپورت فوق العاده اون سگای مرده و اشخاصی مثل یوجی ناکا بود

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
یادمه چند سال پیش یه جا خوندم: "سرعت، بلای جان سونیک!"
هرچقدر که mario 64 موفق بود و هنوزم که هنوزه بازیهای سه بعدی ماریو روی گیمپلی نهادینه شده و انقلابی اون سوار هستند، سونیک با ورود به دنیای 3D با مُخ خورد زمین. بنظرم بهتره پرورنده سونیک های سه بعدی رو برای همیشه بپیچن تا sonic team هربار خودشو بیش از این شرمنده عام و خاص نکنه.
کی گفته با 3d شدن نابود شده؟ اصن تاحالا اسم سونیک ادونچر شنیدی؟؟؟این بازی از همه نظر فوق العاده بود یه جوری که راحت میتونست رقباش کنار بزنه و قبل از پلتفرمرای داستان مهور ratchet clank و jak و sly یعنی سال 1998 داستان فوق العاده ای داشت نکنه هیتر سونیک سگا هم هستی ماکرو که ادامه دهنده راه سگا:))

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Destro

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,591
برای sonic team متاسف نباش اینا خلاقیت زیادی دارن ولی سیاستای اشغال سگا نابودشون کرد و افراد کلیدیشون از دست دادن از اون به بعد نه دیگه این افراد درخشیدن نه تیم نمونش sonic06 با اینکه طراحی شخصیتاش اشغال بود اما میتونست بازی خوبی باشه ولی سگا وقت سرمایه کافی نداد و بازی در حد الفا عرضه شد چیزی که این تیم قدرتمند میکرد ساپورت فوق العاده اون سگای مرده و اشخاصی مثل یوجی ناکا بود

این مشکل گریبان گیر همه سونیکها بوده انگار رونسخه بتا یا آلفا ارائه شدن.!!

• Like

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,476
نام
Nightwing
کلا سر سونیک های 3D این مشکل بود البته generations خوب بود colors هم تجربه نکردم ظاهرا موفق بوده
ادونچر هم جای خود داره بعیده تکرار بشه
مابقی انگار نصفه و نیمه بودن! یعنی معلوم نیست چرا تیم سازنده خیلی چیزارو ول کردن . مراحل زیبا گرافیک قشنگ بقیه چیز ها صفر! به نظر من با این روند اصلا سراغ ادونچر ۳ و کلا سه بعدی نرن بهتره
حیف شد سونیک....

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر