Sonic Boom برای Wii U و 3DS معرفی شد

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
سال گذشته سگا تایید کرد که در حال ساخت یک سریال کارتونی با نام Sonic Boom بر اساس شخصیت محبوب سونیک است. امروز در طی یک مراسم، بازی Sonic Boom نیز برای Wii U و 3DS معرفی شد.

22849535065254299647.jpg

06460612611704953367.jpg

Sonic Boom توسط استودیو BigRedButton (نسخه WiiU) و استودیو Sanzaru (نسخه 3DS) ساخته خواهد شد. استودیو BigRedButton تشکیل شده از افرادی است که سابقا در Nau*ghty Dog کار می کردند و استودیو Sanzaru نیز پیش از این مسئولیت ساخت بازی Sly Cooper: Thieves in Time را برعهده داشت. همانطور که مشاهده می کنید طراحی سونیک و دوستانش دچار تغییرات ریز و درشتی شده اند که واکنش های منفی ای را از جانب طرفداران در پی داشتند.

منبع

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
03093474275264649791.gif

قشنگ گند زدن به طراحی شخصیت ها :| سونیک که فلامینگو شد با اون پاهاش، ناکلز هم که ماشالا انگار ده دوره قهرمانی بدنسازی Green Hill و حومه رو داره :|
نکته خوب اینه که تیم اصلی سونیک (Team Sonic) احتمالا داره روی اون سونیک که قراره 2015 برای PS4/X1/Wii U بیاد کار می کنه. خداکنه اونا یه چیز خوب حداقل در حد Generations بسازن با یه سونیک درست و درمون نه یه فلامینگوی آبی رنگ.

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
خب سگا اطلاعات اولیه رو از بازی منتشر کرد. (اطلاعات زیر مربوط به نسخه Wii U هست)

- BigRedButton توسط Bob Rafei مدیریت میشه که سابقه کار بر روی Uncharted 1 و سری Jak & Daxter رو داره. تعداد زیادی از اعضای تیم سازنده هم روی سری J&D و Ratchet & Clank کار کردن.
- هدف کلی سری Sonic Boom (بازی و انیمیشن) جذب مخاطبان غربی هست و برای همین به طور کامل توسط شعبه آمریکای سگا کنترل میشه. سونیک های ژاپن توسط سگا ژاپن (نظرشخصی=احتمالا تیم سونیک) ساخته میشن.
- با اینکه سرعت یکی از عناصر بازی هست، اما هدف اصلی سری Sonic Boom سرعت نیست.
- روایت قوی و مبارزه از عناصر اصلی بازی هستن. ( :| )
- با اینکه بازی Open-world نیست اما مراحل نسبت به قبل آزادی بیشتری دارن.
- بازی به جز جریاان و خط اصلی مقداری محتوا (نظرشخصی=ماموریت شاید؟) های مخفی هم داره.
- کارگردان بازی میگه از تجربیاتش از سری آنچارتد استفاده کرده برای اینکه بازی رو بیشتر به سمت اکشن/ادونچر شدن ببره. و اینکه تیم سازنده داره بازی ای رو میسازه که خودشون میخوان بازی کنن. اما با این حال باز هم اونا میخوان کاری کنن که بازی بیشتر حس سونیک بودن داشته باشه تا حس J&D یا R&C در پوست سونیک.
- هر کاراکتر قابلیت های خاصی داره که توی مبارز یا گشت و گذار بهشون کمک می کنه.
- تیم سانده میخواد Amy رو تبدیل به شخصیت مهم تری نسبت به گذشته بکنه چون میخوان یه شخصیت مونث قوی برای جذب مخاطب های مونث داشته باشن که اگر در آینده Amy بخواد یه بازی برای خودن داشته باشه، از این بازی باید فهمید اون بازی چطور میشه.
- هدف تیم سازنده اینه که هر کاراکتر خاص و دارای حس جداگونه ای نسبت به بقیه باشه تا اینکه شخصیت اول سونیک باشه و بقیه شخصیت های جانبی.
- بازی دارای Co-op 2 تا 4 نفره ست.
- دشمن اصلی جدید بازی تاریک تر از Eggman هست.
- Sonic Team هنوز هم بازی های سونیک بر پایه سرعت میسازه که جزو سری Sonic Boom نیستن و احتمالا به صورت موازی با سری Sonic Boom در حال ساخت هستن.

http://67.227.255.239/forum/showthread.php?t=764828

=====

منتظر بازی تیم سونیک میمونیم :|

آخرین ویرایش:

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
من چون کاراکتر سونیک دوست دارم همه نسخه ها سونیک امتحان میکنم هر چیزی تغییرات و پیشرفتی تو صنعت گیم داره

البته سونیک دیگه در انحصار نینتندو شده 3 نسخه انحصاری برا wii و سونیک ها مولتی دیگه رو wii هم اومد و 4 نسخه انحصاری ds

بازی پرفروشی مثل ماریو و سونیک المپیک هم در انحصار نینتندوه

از اون ور سونیک ورلد هم برای 3ds و wii u اومده من رو wii u دوستم یکمی بازی کردم واقعا عالی بود خیلی خوشم اومد البته متاش پایینه چون گیم پلی بازی شبیه ماریو گلگسی بود وگرنه به نظر من متاش باید خیلی بیشتر باشه

بنظر من تغییرات لازمه هیچوقت بازی super mario bros برای nes همون میکرو نمیشه با mario galaxy مقایسه کرد

Tiik_Taak24

کاربر سایت
Sep 17, 2006
1,106
نام
Mohammad
رسما سونیک رو هم انحصار نینتندو کرد رفت :(
دلمون خوش بود امسال یه سونیک برای کنسولمون میاد :(
تریلر بازی و انیمیشنشو رو دیدم اصلا از طراحی جدید سونیک خوشم نیومد O.O
سگا چرا انقدر اسرار داره تو هر بازی سونیک رو بزرگترش کنه :/

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟