Soldier of Fortune:Pay Back

سیلام
حالتون چطوره
سیلامتید!

همونطوری که می دونید Sof 3 داره میاد و همه منتظرشن چون از جهاتی با بقیه Fpsها فرق داره، مهمترین فرقش تکه تکه کردن کاراکترها در بازی است که در شماره قبل هم تا حدی وجود داشت ولی این دفعه قراره بتونید واقعا دشمنو تیکه پاره کنید به این صورت که اول دستها و بعد پای دشمن و در آخر هم میتونید با یک شلیک دقیق سر دشمنو نابود کنید البته این کار با اره برقی انجام نمیشه بلکه با سلاحهاتون می تونید این بلا ها رو رو دشمن بیارید! در شماره دوم این کار توسط سلاح های قوی انجام میشد اما این که تو این یکی با سلاحهای معمولی مثل M4 و Ak47 و... بتونیم دشمنا رو قطع عضو کنیم رو نمی دونم شایدم بشه که دیگه محشره به هر حال اگه کسی نظری، نقدی، اسکرین شاتی داره درنگ نکنه.

hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن
دوست عزیز از این که این قدر سطح فکرت پایینه متاسفم این کسایی یه می کشید مسلمان هستند حالا باز هم برات جالبه که هد شات میکنی
سلام
عزیز من هر کسی که تو شناسنامه مسلمون بود رو نمیگن مسلمون .همین به ظاهر مسلمونا بودن که هشت سال با تمام امکانات جنگی جونای کشورمون رو پرپر کردن. شما اگر یه ذره از تاریخ جنگ رو بخودنید بد نیست . که چطوری وقتی به هویزه رسیدن تمامی مردا رو شهید کردن و زنا رو...... بگذریم.
حالا شما به اینا میگی مسلمون.
یا علی مدد

Neo

کاربر سایت
Sep 27, 2005
1,542
نام
احسان
من اصلا کاری ندارم که این فقط یه بازیه ولی کلا برای من هیچ فرقی بین مسلمون و مسیحی و غیره نمیکنه مهم اینه که کی ادم و میتونه حداقل مثل ادم برخورد کنه و کی فقط اسم خودشو گذاشته مسلمونو هر کاری دوست داره میکنه ولی من در مورد عراق اینو میدونم که این اشغالا 8 سال ایرانیارو اذیت کردن حالا اگه شما عراقی هستی یا به سبک اونا مسلمون هستی (topplayer) تو هم در جمع اونا قرار میگیری تازه اگه دست من باشه فقط تو بازی این کارو نمیکنم ...

hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن
سلام
مصطفی جون حد اقل در مورد من یه نفر اشتباه کردی چون من اصلا سنگ جماعت آمریکایی رو به سینه نمیزنم(یعنی به من چه که سنگ این و اون و به سینه بزنم ). ولی در مورد حرفت که میگی اون موقع زمان با الان فرق میکرد و الان دیگه جماعت عراق با زمان جنگ فرق کردن کاملا حرفت رو رد میکنم. البته شاید بگی آدم یه دنده ای هستم ولی اگر رفیق چندین و چند ساله شما هم از شما خداحافظی می کرد و به زیارت کربلا می رفت و 20 روز بعد میرفتی و جسد بدون سرش رو از پاسگاه شهر مهران تحویل میگرفتی نه تنها نمیگفتی زمونه و ملت عراق عوض شدن بلکه حالت از هر چی جماعت عراقی به هم می خورد. (اونوقت اینقدر نمی گفتی بابا مسلمونن و فلانن و بیثارن)
کلا عراق کشور نفرین شده ایه که هرچی سرشون بیاد حقشونه . دلیلش هم شاید بدونی ولی اگر نمیدونی بهم بگو برات pm بزنم.
یا علی مدد

cpt mitchell

کاربر سایت
Oct 12, 2007
41
نام
afshin
سلام
عزیز من هر کسی که تو شناسنامه مسلمون بود رو نمیگن مسلمون .همین به ظاهر مسلمونا بودن که هشت سال با تمام امکانات جنگی جونای کشورمون رو پرپر کردن. شما اگر یه ذره از تاریخ جنگ رو بخودنید بد نیست . که چطوری وقتی به هویزه رسیدن تمامی مردا رو شهید کردن و زنا رو...... بگذریم.
یا علی مدد

باهات موافقم کاملا/:)

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
هنوز کسی نکته اون مراحل افغانستان رو نگرفته ؟ :D
از من گفتن بود ولی اون مراحل رو با صدای کم بازی کنید. صحبتهای خیلی قشنگی از طرف دشمنان گفته میشه.

topplayer

کاربر سایت
Oct 31, 2007
98
نام
مصطفی
سلام
یا علی مدد
دوست عزیز من هم باشما موافقم ولی بدونید که تمام دنیا اعراب رو نشانه مسلمان میدونن درنتیجه توی این بازی ها وقتی به یه عراقی که چفیه بسته به عنوان یه قاتل نگاه می شه یعنی کل مسلمونا از جمله ایرانیان تروریسم هستند به این کار فرهنگ سازی غیر مستقیم میگن
علی یارت

marat

کاربر سایت
Jan 24, 2007
265
این بحث ها فایده نداره ... الان اکثر بازیهای اکشن یه جورایی داره به این سمت ها می ره ... البته بیشتر عربها رو هدف قرار دادن نه ایرانی ها رو ...نمی دونم یه بازی این قدر ارزش داره روش بحث سیاسی بشه یا نه !
البته یه دلیل واضح برای این جور بازیها تبلیغات روی کودکان و نوجوانانشون برای آینده س ... مطمئنا ما هم امکاناتشو داشتیم یه ابر بازی می ساختیم که هر چی اسرائیلی و آمریکایی توشون بد باشن که البته ساختیم منتها بازیش ...!!

masterchief

کاربر سایت
Dec 17, 2007
7
دوست عزیز از این که این قدر سطح فکرت پایینه متاسفم این کسایی یه می کشید مسلمان هستند حالا باز هم برات جالبه که هد شات میکنی

عزیزم اونایی که هدشات میشن یه سری صفر و یک بی ارزش هستن نه مسلمون!!ضمنا کی بیست هزار نفر از جوونای این مملکتو پرپر کرد؟من؟:evil:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر