Multi Platform SnowRunner

139020

نام بازی: SnowRunner
سازنده و ناشر: interactive games
سبک: off road simulation
پلتفرم: PC, PS4, Xbox One
تاریخ عرضه: 28April 2020
9 اردیبهشت 1399

SnowRunner نسل جدید بازیهای افرود سیمولیشن و دنباله نسخه پرطرفدار MudRunner
در صندلی راننده وسایل نقلیه قدرتمند قرار بگیرید. در محیط های باز با پیشرفته ترین شبیه سازی زمین تاکنون.
40 خودرو را از برندهایی مانند Ford ، Chevrolet و Freightliner رانندگی کنید.
SnowRunner-being-a-Epic-Games-Store-exclusive.png

دنیای جهان باز و گسترده را کشف کنید و آزادی تمام عیار رانندگی در طبیعت را احساس کنید.
مکان های جدید ، ده ها مأموریت ، چلنج های چالش برانگیز را کشف کنید.
snowrunner-physics.jpg SnowRunner-1-1024x548.jpg

بارهای سنگین با غلبه بر گل ، آبهای عمیق ، برف ، و دریاچه های یخ زده ، را برای پاداش های زیاد حمل کنید.
SnowRunner_Screenshot_02-3a06686ff9ffbdba0c3d78f1ba11f02f.jpg Snowrunner.jpg

ناوگان خود را گسترش دهید و سفارشی کنید با بسیاری از اپگریدها و لوازم جانبی از جمله خرید ورودی هوای snorkels (فیلتر هوای افرود برای گذر از رودخانه)، اتصال زنجیر لاستیک ، تنظیم ارتفاع و موارد دیگر.

SnowRunner_Screenshot_04b-ad78d72f329319c762ed409867a9b66d.jpg

تکنفره یا با چهار بازیکن و به صورت همکاری مشترک به انجام کارها بپردازید.
تجربه SnowRunner خود را با مدهای ایجاد شده غنی کنید.

SnowRunner_Screenshot_03-f1459b33aad32b4b36802ec72ab241ec.jpg snowrunner-is-an-open-world-video-game-with-customizable-trucks.jpg

لینک تریلر
SnowRunner-release-date-details-news.jpg

Mohamad.kh

کاربر سایت
Dec 24, 2020
3
سلام من این بازی رو تو ps4 یه ماهی داشتم این آخریا رفتم تو کشور روسیه و از بازی خارج شدم از اون موقع وقتی بازی رو اجرا میکنم تو صفحه لودینگ گیر میکنه راه حلی هست؟

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,812
نام
مرتضی
بطرز عجیبی بازی معتاد کننده س. Mudrunner هم یادمه همین جادو رو داشت منتهی بعد یه مدت دیگه یکنواخت میشد ولی اینجا همه چیز خیلی وسیع تر شده و مپ ها واقعا متفاوتن. نسخه همراه سیزن پس year 1 تخفیف خورده بود گرفتم و حجم محتوی و ماموریت هایی که الان دارم میبینم بیش از حد زیاده بعیده بتونم همه رو برم.

بازیش کاملا خوراک اینه که یه پادکست یا ... بزنی و بشینی همراهش بازی کنی الان تو این دو روزی که گرفتمش ۷ ساعت از پادکستایی که تلنبار شده بود رو گوش دادم. اصلا یکی از دلایل اصلی خریدم همین بود:D

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,812
نام
مرتضی
خب expedition امروز لانچ شد یه ساعتی بازیش کردم عملا همین snow هست فقط ui یکم بهتر و یوزرفرندلی تر شده و ساختار ماموریت ها مشخص تر شده. یسری قابلیت های ریزه میزه م اضافه شده که باحال تر شده بازی مثل سنجش عمق آب یا کاشتن یه ستون برای وینچ کردن و ... . بافت های زمین هم به شدت دیر لود میشن یا بعضا اصن نمیشن:D از هپتیک فیدبکم استفاده کرده که خیلی حس بهتری میده تو تپه چاله افتادن. کلا در حد یه اپدیت خوب هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر