Sniper: Ghost Warrior | PC

Sniper-Ghost-Warrior.jpg

بخش 1) اطلاعات بازی:

سازنده: City Interactive
ناشر: City Interactive
سبک: First Person Shooter - FPS
پلتفرم: PC/Xbox 360
تاریخ انتشار: June 29, 2010

بخش 2) لینک ها:

سایت رسمی بازی

بخش 3) توضیحات:

158426_512x288_generated.jpg

بازیهایی که نقش اصلی آنها یک تک تیرانداز باشد چندان زیاد نیستند و تعداد کمی از بازیهایی که بر این اساس ساخته شده اند کیفیت چندانی نداشتند، به استثنا بازی Sniper Elite که از معدود بازیهای موفق این سبک به شمار میرود. بازی Sniper: Ghost Warrior یکی دیگر این بازیهاست با توجه به تصاویر و تریلر منتشر شده مورد توجه قرار گرفته است و اگر شرکت City Interactive که چندان در ساخت بازی خوش نام نیست بتواند از پتانسیل های خوب موجود در بازی به خوبی استفاده کند با عنوانی زیبا طرف خواهیم بود.
(نموه این بازیهای افتضاح بازی Sniper: Path of Vengeance است. لازم به ذکر است این بازی که در سال 2002 منتشر شد ارتباطی با این بازی ندارد. این بازی توسط Mrage Interactive در آن سال منتشر شد).

در واقع پایه و اصل بازی بر این است که بدون دیده شدن با استفاده اسلحه اسنایپر خود دشمنان را مورد هدف قرار دهید.
Sniper: Ghost Warrior شامل 16 مرحله خواهد بود که گیم پلی در حدود 9 تا 11 ساعت را به همراه خواهد داشت.

بازی در کشوری خیالی در آمریکای جنوبی به نام Isla Truena اتفاق می افتد که توسط یک حکومت دیکتاتوری سرسخت اداره می شود. ارتش آمریکا بمنظور جلوگیری از هرج و مرج در این منطقه نیروهایی را اعزام می کند که شما (شخصیت بازی) برای همین منظور به این منطقه اعزام میشود.

- مهمترین اصل در بازی رعایت نکات مخفی کاری است. زیرا بیشتر مراحل بازی در جنگلهای آمازون اتفاق می افتد.
- همه مراحل بازی به مخفی کاری ختم نمیشود، و برخی از مراحل شما باید همانند بازیهایی چون Call of Duty به قلب دشمن حمله کنید.
- بازی دارای حالت چند نفره هم خواهد بود که فعلا از این قسمت اطلاعاتی در دسترس نیست.
- شرکت City Interactive ادعا کرده است که این بازی یکی از واقع گرایانه ترین بازیهای اسنایپر خواهد بود.
- Sniper: Ghost Warrior قرار است در تاریخ 8 تیر (29 June) به طور همزمان برای پلتفرم های PC/Xbox 360 منتشر شود.

[FONT=&quot]
Sniper-Ghost-Warrior-3.jpg

[/FONT]
به نقل از GameSpot

===============================================================

SYSTEM REQUIREMENTS:

• Windows XP/VISTA/7
• Intel Pentium 4 3,2 GHz, Intel Pentium D 2.66 GHz, AMD Athlon 64 3500+
• 1 GB RAM (XP), 2 GB RAM (VISTA/7)
• 256 MB graphics card, DirectX 10.0 or 9.0c compatible, Shader Model 3.0
• GeForce (6800/7600-7950/8600-8800/9600- 9800/GTX 260-280) or Radeon (X1650-1950/ HD 2400-2900/3650-3870/4650-4870)
• 6,5 GB of free hard drive space
• Sound card compatible with DirectX 9.0c
• DVD-ROM, mouse, keyboard

آخرین ویرایش:

Crystal Vamp

کاربر سایت
Jun 4, 2006
1,126
نام
عماد

salman30

کاربر سایت
Apr 16, 2008
18
قابل توجه دوستانی که علاقه دارن این بازی رو به صورت شبکه ای و از طریق اینترنت بازی کنن...
با دانلود نرم افزار هماچی میتونین به شبکه ما ملحق شین
ما معمولا عصرا هستیم
بعد از نصب و ساخت اکانت خودتون تو هماچی از منوی Network گزینه Join an existing network رو انتخاب کنین...
Network ID:saly-game
pass:123
این سرور نه نفر دیگه تنها جا داره، پس بجنبین

http://rapidshare.com/files/446447373/hamachi.msi

gameoflife

کاربر سایت
May 11, 2011
1
مشکل صدا

سلام دوستان صداي بازي براي من اصلا در نمياد ديدم اينجا راه حلشو گذاشته بودين اما لينک اون فايل update ديگه کار نميکرد و روشي که يکي از دوستان با استفاده از تنظيمات device manager انجام داده بود رو نتونستم عملي کنم اخه عکسي که توش مراحل انجام کار رو توضيح داده بود پاک شده بود خواهش ميکنم اگه ممکنه اون عکس رو تو يه يکي از هاستهاي رايگان اپلود کنيد که پاک نشه يا روش رو توضيح بدین چنتا از بازيهاي من همين مشکل رو دارن خواهشن کمکم کنيد

se7en123456

کاربر سایت
Dec 22, 2009
451
نام
محمد رضا
سلام و خسته نباشيد من تازه اين بازي را امروز خريدم و نصب كردم رفتم داخل بازي كه تصوير زوم شده بود رفتم تو تنضيمات منتها تصوير زوم بود نتوانستم روزوليشن را تغيير بدهم لطفا كمك كنيد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر