Sniper: Ghost Warrior 2 گلد شد!

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
به نظر میرسد بالاخره تاخیرهای عنوان Sniper: Ghost Warrior 2 تمام شده و امروز سازندگان آن اعلام کرده اند که بازی گلد شده است!!
این بازی که یکی از اولین عنوانهایی است که با CryEngine 3 ساخته شده در تاریخ 15 مارس ابتدا در اروپا عرضه می شود.Marek Tyminski رییس استدیوی City Interactive Games اعلام کرد که عنوان اول این مجموعه روی تمامی پلتفرمها مجموعا بیش از سه میلیون کپی به فروش رفته و وی قول داد که شماره دوم تجربه بسیار بهتری را برای طرفداران این سری رقم بزند.
منبع

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
یکی از بازیهایی هست که امسال خیلی بهش امید دارم. و جز مورد انتظارترین های من در سال 2013 هست.
امیدوارم موفق عمل کنه.

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
شماره اول یکی از عنوان های بود که با وجود مشکلات زیاد خیلی بهم حال داد امید وارم نواقص شماره اول برطرف کنن و بازی عالی عرضه کنن .

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
بعد از COD MW 1 اولین بازی بود که حس واقعی snipe رو به من داد واقعا خوب بود امیدوارم بهتر بشه و به اسم انجین جدید بازی از سبک خودش درنیاد..!!!

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
یعنی حسش از sniper elite v2 هم بیشتر بود!!

شما اگه COD MW1 رو بازی کرده باشی و اون مرحله ی معروف رو رفته باشی متوجه حرف من میشی.بعد هر چیزی سلیقه ای هست ممکنه شما این حس رو از بازی SP Elite گرفته باشی و من از بازی MW1.

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
صلـــــــــــــوات!!! انگار دیگه این سری بازی داره رلیز میشه!!! مردیم از بس که هی تاخیر انداختن واسه بازی!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر