Sniper Elite V2 | PC

sniper-elite-V2.jpg

استودیوی Rebelion امروز رسما ساخت ادامه ی سری Sniper Elite را تایید کرد .
Sniper Elite V2 در سال 2012 توسط 505 Games برای PC و دو کنسول مایکروسافت و سونی منتشر خواهد شد .

Sniper Elite در سال 2005 برای PC و کنسول های نسل قبل منتشر شده بود که با توجه به تمرکز بر روی تک تیرانداز به عنوان یکی از اولین بازی ها و گیم پلی نوآورانه خود مورد توجه قرار گرفته بود.

Developer : Rebelion
Publisher : Games 505
Genre : Historic Tactical Shooter
Release Date : TBA 2012

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,880
نام
SubZero
مولتی بدون استیم بازی کردی؟ با کرک یا بدون کرک و اورجینال؟؟ اوضاع پینگش چطوریه؟

سلام
خیر با استیم زدم
با کرک بازی کردم
اوضاع پینگش هم بدک نیست.میشه بازی کرد
اگه خواستی آموزششو برات میذارم و با هم قرار میذاریم چند دستی بزنیم

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
من یه کم از قسمت سینگل پلیر این بازی نا امیده شده بودم اما دیشب که آنلاین بازی کردم یعنی هم مولتی پلیر و هم CO.OP خیلی حال داد..فوق العادس..

pedramstalker

کاربر سایت
Jan 7, 2010
926
نام
پدرام
من یه کم از قسمت سینگل پلیر این بازی نا امیده شده بودم اما دیشب که آنلاین بازی کردم یعنی هم مولتی پلیر و هم CO.OP خیلی حال داد..فوق العادس..
میشه یه توضیحی بدی چطوری آنلاین بازی کردی ؟ نسخه اوریج داری یا کرک شده هم میشه ؟ اگه میشه چه جوری ؟ کار خاصی باید انجام بدیم ؟

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,880
نام
SubZero
برای آنلاین بازی کردن کار خاصی نباید انجام داد و با بازیهای کرک شده (کپی ) هم میشه راحت آنلاین زد
این آموزششه و هر کس خواست بیاد اینجا با هم قرار بذاریم آنلاین بزنیم.عجیب فــــــــــــــــــاز میده

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
یه نظر داده بودم تو این تاپیک ولی الان نیست!
بخش آنلاین بازی هم خیلی خیلی باحاله ...
منم برا آنلاین پایه ام ...

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,037
نام
آرین
اساتید محترم وقتی از طریق تانگل و استیم وارد بازی میشم(برای آنلاین بازی کردن)توی لودینگش گیر میکنه و رد نمیشه.به نظر شما مشکل چیه؟

---------- نوشته در 04:25 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:01 PM ارسال شده بود ----------

دوستان مشکلم حل شد.فقط کسی میتونی یه لینک دانلود برای مپ هاش بده؟؟چون نسخه ی من بعضی مپ ها رو نداره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر