Sniper Elite V2 معرفی شد

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
sniper-elite-V2.jpg

Rebellion سازنده این عنوان تایید کرد که در حال ساخت نسخه جدیدی از این بازی با نام Sniper Elite V2 هستند که در سال 2012 توسط 505 Games منتشر خواهد شد. هنوز پلتفرم و اطلاعات دقیقی برای این عنوان اعلام نشده است اما طبق گفته های Jason Kingsley رئیس Rebellion مشخص شده که این عنوان برای کنسول های نسل کنونی به بازاز خواهد آمد. عنوان اول از این سری یکی از بازی های نوآورانه و جذاب سبک خود بود که توسط همین استدیو ساخته و مورد توجه بسیاری از بازیباز ها و منتقدین قرار گرفت. لازم به ذکر است که در چند ماه گذشته نسخه اول این بازی برای کنسول Wii نیز منتشر شد.

منبع

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
خب شماره اولشو دوست داشتم
اگر يك سري باگ ها رو برطرف كنن گرافيك رو بهبود ببخشن و گيم پلي رو يك مقدار از اون حالت بي تحرك و سرد به جنب و جوش بيارن بهتر ميشه

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,054
خب شماره اولشو دوست داشتم
اگر يك سري باگ ها رو برطرف كنن گرافيك رو بهبود ببخشن و گيم پلي رو يك مقدار از اون حالت بي تحرك و سرد به جنب و جوش بيارن بهتر ميشه

:))
این چیزی که شما گفتی دقیقا سه عنصر اصلی که یه بازی در این سبک باید داشته بود !!!! :d
دیگه چی موند اااااااااازش ؟؟؟؟ :))

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
:))
این چیزی که شما گفتی دقیقا سه عنصر اصلی که یه بازی در این سبک باید داشته بود !!!! :d
دیگه چی موند اااااااااازش ؟؟؟؟ :))

خب اخه شماره اول هيچكدوم از اينارو نداشت ( به جز باگ ) :d
تو اين شماره دعا ميكنيم برعكس بشه

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
شماره 1 واقعا بازی خوبی بود امید وارم شماره 2 بهتر از شماره 1 باشه چقدر آنلاین بازی میکردمش واییی .

امید وارم بازی خوبی از آب در بیاد .

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
با خوندن خبر یه لحظه شک کردم که واقعا این بازی همون آشغالی بود که من چند سال پیش رفتم یا بازی دیگه ای هست!

Sniper Elite was an important, genre-defining property and we’re hoping to have even greater success by teaming up with the talented guys at 505.”
:-&:-&:-&
اینا جدا توهم زدن! کدوم موفقیت!genre-defining??!! واقعا انقلابی کرد در زمان خودش!
احتمالا چون Rebellion غیر از بازی آشغال چیزی نمی سازه یه بازی متوسط رو مایه افتخار و سربلندی استدیو می دونن!lol

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
احتمالا چون Rebellion غیر از بازی آشغال چیزی نمی سازه یه بازی متوسط رو مایه افتخار و سربلندی استدیو می دونن!lol
Rebellion توی تمامی دورانش دو تا بازی واقعا قشنگ داشته یکی AVP 1 بود یکی همین Sniper Elite. تو را نمی دونم اما Sniper Elite انصافا بازی قشنگی بود.

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
شاید بعضیها دارن Sniper Elite رو با این Sniper Ghost Warrior که پارسال عرضه شد، اشتباه میگیرن.

Sniper Elite تو زمان خودش بازی خوبی بود. یادمه همینطوری رفته بودم یه مغازه ای بازی بگیرم، یارو خودش داشت اینو بازی میکرد و یدونه از اون صحنه های هدشات که اسلوموشن میشد دیدم، بعد خوشم اومد خریدمش! موقع بازی کردنش هم مدام به یاد فیلم Enemy at the Gates میفتادم که ماجرای یک تک تیرانداز روسی و یه تک تیرانداز آلمانی رو تو جنگ جهانی دوم نشون میداد و اونموقع TV خودمون این فیلمو یکی دوبار پخش کرده بود و من فیلمشو خیلی دوست داشتم!

کلا هم خوبه که بازی هنوز تو زمان جنگ جهانی دوم هست.

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
شاید بعضیها دارن Sniper Elite رو با این Sniper Ghost Warrior که پارسال عرضه شد، اشتباه میگیرن.
به هیچ وجه
اون دوران فقط PC بازی می کردم و اکثر بازی ها رو امتحان می کردم و حتی تموم هم می کردم حتی بازی های ضعیفی مثل فیلم بازی ها
دقیقا یادم هست که این بازی اون زمان منتشر شد و وفتی گرفتم کاملا ازش متنفر شدم
یکی از همون چیزهایی که باعث شد من ازش خیلی بدم بیاد همین اسلوموشن شدن های نخ نما و تکراریی بود که قبلش توی 100 تا بازی دیگه هم دیده بودم
الان زیاد ازش یادم نیست ولی این رو خوب می دونم که بازی فاجعه ای بود که توی اون دوران که من هر بازی ضعیفی رو انجام میدادم این رو اولاش ول کردم و رفتم سراغ بازی های دیگه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر