Sniper Elite 3 برای سال 2014 تایید شد

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,249
نام
سروش
sniper-elite.jpg

Sniper Elite 3برای 360 و ps3 و کنسول های نسل بعد در سال 2014 تایید شد.ناشر بازی 505 Games هنوز جزئیاتی از این عنوان ارائه نکرده ،اما به گزارش ign نسخه قبلی این عنوان که در اوریل 2012 عرضه شد تاکنون 1.1 میلیون فروش داشته. سازنده بازی Rebellion حقوق بازی را در اختیار خود دارد و انتشار نسخه pc را به عهده دارد

Update:بازی در دوران جنگ جهانی 2 و محیط های بزرگتر از جمله ویژگی های آن خواهد بود
منبع

آخرین ویرایش:

doostanehsoft

کاربر سایت
May 19, 2011
1,407
نام
Mojtaba
اونوقت از نظر شما همین تیر اندازی خوبش و موقعیت های حساس! جز چی حساب میشن؟ نکنه مربوط به داستان بازی میشه ما خبر نداریم!

اگه بخوام برات گیم پلی رو برات تعریف کنم می شه قصه هزار و یک شب! کلا صحنه های حساس تیزانذازی توشه، جدا که نیستن!! گیم پلی حداقل توی گیم های شوتر باید شامل: تیراندازی با چندین موقعیت، چندین زاویه، چندین حرکت و چندین ... باشه، اما توی این بازی می شه فقط مورد اول رو یافت اونم نه چندین، یک موقعیت!

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
اگه بخوام برات گیم پلی رو برات تعریف کنم می شه قصه هزار و یک شب! کلا صحنه های حساس تیزانذازی توشه، جدا که نیستن!! گیم پلی حداقل توی گیم های شوتر باید شامل: تیراندازی با چندین موقعیت، چندین زاویه، چندین حرکت و چندین ... باشه، اما توی این بازی می شه فقط مورد اول رو یافت اونم نه چندین، یک موقعیت!
احتمالا چون دلیلش این نیست که اسنایپر‌ها معمولا با M 249 نمی‌زنن تو دل ملت؟ :)حالا شاید هم میزنن ما تجربه نداریم.

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin

آقا یه اشتباهی کردی تموم شد رفت، چه اصراری داری رو اشتباهت پافشاری کنی؟

LOST

کاربر سایت
Jun 27, 2008
3,122
نام
مهراد
شما حتما یه مشاوره به بازی ساز های غربی بده حیف تو ایران به جایی نمیرسی! اینا در مورد گیم پلی اشتباه میکردن بندگان خدا.

دوست عزیز شما دخالت نکنید لطفا، حرفی می زنن که جواب می خواد من پافشاری نکردم.
دوست داره دخالت میکنه به شما هم هیچ ربطی نداره دوست عزیز فروم ارث خانوادگیت نیس که!

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
کلا سبک تک تیر اندازی رو باید تو گروه بازی های مخفی کاری جای داد که خودت میدونی سبک مخفی کاری یعنی بازی کردن بی سر و صدا و حالا چون میگیم سبک تک تیر اندازی باید بدونی که یک Sniper باید در حالی که بی سر و صدا کارش رو انجام میده باید خیلی تمیز و دقیق کارش رو به اتمام برسونه که این فاکتور باعث محدود شدن کارکتر تو خلق صحنه های پر زد و خورد میشه پس یعنی یه جا کمین بگیر هدفت رو پیدا کن بعد با توجه به سرعت باد و این حرفا موخ هدفت رو بیار پایین

Whitebeard

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,382
نام
علی
نسخه دومش انصافا به من چسبید.درسته نه داستان درست و حسابی داشت نه گرافیک درست و درمونی(نسل قبلی میزد در اصل!)ولی همین نبرد های از راه دور و Mission های نسبتا خوب برای کشتن افراد مختلف واقعا شرایط خوبی رو برای گیم پلی ایجاد کرده بود.همون گیم پلی رو با یه گرافیک درست انتقال بدن به این نسخه خیلی خوب میشه.

doostanehsoft

کاربر سایت
May 19, 2011
1,407
نام
Mojtaba
شما حتما یه مشاوره به بازی ساز های غربی بده حیف تو ایران به جایی نمیرسی! اینا در مورد گیم پلی اشتباه میکردن بندگان خدا.

دوست داره دخالت میکنه به شما هم هیچ ربطی نداره دوست عزیز فروم ارث خانوادگیت نیس که!

نمی خواستم اینکارو بکنم ولی مجبورم پستتو گزارش کنم. ولی چون خیلی از خود راضی هستی و خودتو مثل قاشق نشسته دخالت می دی از کارمم پیشمون نیستم.

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
من از این عنوان انتظار گرافیک شاخ ندارم چون واسه ی این ساخته نشده.نسخه ی دومش خیلی بهم چسبید و واقعا ازش لذت بردم با اینکه نه گرافیک داشت و فقط بر گیم پلی تکیه کرده بود.
امیدوارم واسه بازار سبکش رو دگرگون نکنند.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر