Slender:The Arrival | PC

slender-the-arrival-logo_0.png

سازنده: Parsec Productions & Blue Isle Studios
پلتفرم: PC
سبک:Psychological horror
ویژگیها: کیفیت تصاویر بهتر، موتور گرافیکی جدیدتر،مراحل بیشتر، داستان بهتر و غنی تر،بازی با محیطی بزرگتر

مثل همیشه شما در تاریکی شب در جنگل رها شده اید دوربین بازی اول شخص است و یک چراغ قوه برای دید بهتر داردی که هر لحظه امکان دارد از کار بیفتد و باید از این جنگل فرار کنید. وجود دشمنانی خشن و سریع به جز مرد قلمی
banner.jpg

IGN:"a simple, devastatingly effective game of harrowing escape."
http://www.mediafire.com/?l6azafdihoathx6
http://forum.bazicenter.com/thread71546/#post2362115

Minimum System Requirements:Recommended System Requirements:
CPU:Dual core CPU @ 2GHz (Pentium D or better)CPU:Quad Core Intel or AMD
RAM:1GB RAMRAM:3GB RAM
VGA:NVIDIA 6800, 7600, 7800, 8xxx or better, ATI 1950 or betterVGA:GeForce 260 1GB or (HD4850 1GB)
DX:DirectX 9.0cDX:DirectX 9.0c
OS:Windows XP, Windows Vista or Windows 7OS:Windows XP, Windows Vista or Windows 7
HDD:2GB of free hard disk spaceHDD:2GB of free hard disk space
Sound:100% DirectX 9.0c compatible Audio DeviceSound:100% DirectX 9.0c compatible Audio Device

آخرین ویرایش:

persiankings8

کاربر سایت
Jan 8, 2013
163
نام
Amir
چپتر چهار بازی( flash back) یه باگ مسخره داره وقتی همه در رو پنجره ها رو بستی باید تو اتاقت قایم شی که سلندر من میاد و کرکتر قفل میشه و دیگه حرکت نمیکنه.

کسی این باگو داشته ؟؟

وقتی 7 در و پنجره رو میبندید سلندر وارد خونه میشه و مینویسه Hide in your room تا اینجا مشکلی نیست.وقتی از پله ها میرین بالا سمت راست اتاقتون هست(درب آخر)حالا بدون اینکه به اینور و اونور نگاه کنید مسقیم برین داخل اتاق و اصلا بر نگردید تا مثلا درو ببندید.و دیگر نکته ای که وجود داره اینه که باید یه جوری وارد اتاق بشید که رو به پنجره روبه روییتون باشید تا وقتی بر میگرده و میبینه سلندر پشت سرشه به سمت پنجره بِدَوه از همون پنجره به بیرون بیفته ولی اگر روتون به سمت پنجره نباشه نمیتونید فرار کنید رو پشت تخت گیر میکنید.این باگ و بسیاری از باگ های دیگر در نسخه جدید برطرف شده که من متاسفانه لینکی از نسخه جدید نیافتم.مشکلی داشتید بگین

---------- نوشته در 07:54 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:51 PM ارسال شده بود ----------

امروز بازی را از یه بچه ها گرفتم و نصب کردم 10 دقیقه بیشتر نتونستم تحمل کنم بدم و بعد alt +f4 بدم حسابی داغ شده بود :d
10 دقیقه؟؟ من که وقتی از تو پنجره دیدمش ریستارت زدم
هشدار برای دیگر بچه ها:اگه دارید بازی میکنید این متنو نخونید جذابیت بازی از بین میره
بچه ها اصلا نترسید مرحله اول هیچ اتفاقی نمیفته یعنی اصلا سلندر نمیاد(البته منظورم داخل خونه بود)از مراحل بعد پدیدار میشه:d

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,298
نام
Matthew
یه بنده خدایی کرک این بازیو نداره به من بده؟؟توی تاپیک مشکلات هم گفتم.نتیجه ای نداشت.

داداش من بازیم بدون کرک هست یعنی نصب کردم و بدون کرک اومد :|

بنظرم این همه معطلی :d الان یبار دیگه دانلود کن :d

persiankings8

کاربر سایت
Jan 8, 2013
163
نام
Amir
یه بنده خدایی کرک این بازیو نداره به من بده؟؟توی تاپیک مشکلات هم گفتم.نتیجه ای نداشت.

دوست عزیزم درست میگه. منم این بازی رو بدون کرک اجرا کردم. شما اگه این همه منتظر کرک نمیموندین و میرفتین بازی رو دانلود میکردین الان بازی رو تموم کرده بودید:d اینم لینکی که خودم ازش دانلود کردم

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
هشدار برای دیگر بچه ها​
:اگه دارید بازی میکنید این متنو نخونید جذابیت بازی از بین میره

جالبیش اتفاقا همینه برای من و خیلیا همون قسمت اول و خونه هه ترسناکترین بخش بازی بود با وجود اونی که گفتی !

persiankings8

کاربر سایت
Jan 8, 2013
163
نام
Amir
جالبیش اتفاقا همینه برای من و خیلیا همون قسمت اول و خونه هه ترسناکترین بخش بازی بود با وجود اونی که گفتی !

بله کاملا درسته.من با وجود اینکه میدونستم نمیاد بازم میترسیدم:dمخصوصا توی قسمت Hard چون بیشتر درا قفل میشن و سلندر خیلی نزدیک تر میشه(کلا توی قسمت Hard خیلی چیزا تغییر میکنه مثلا توی مرحله سوم باید برای روشن کردن ژنراتور ها دنبال گاز بگردین(اگه اشتباه نکنم))توی مرحله اول صدا گذاری و فضا خیلی خوب درست شده.البته این مرحله مهم ترین مرحله بازی هست. توی همین مرحله یک مرحله ی مخفی وجود داره اگه توی یو-tube اینو جستجو کنید"Secret level in Slender the arrival" آموزشش میاد.ولی من نتونستم واردش بشم. امیدوارم شما بتونید.

RichesUNique

کاربر سایت
Jun 28, 2008
1,088
اقا این arrival رو تمموم کردم هم نمرال هم هار 9 پیجس رو گرفتم خیلی تو هم تو هم بود
الان میخام بزنم تو خط slender mans shadow امشب میزارم دانلود فردا بشینم بازی کنم بمیرم:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر