Silent Hill Shattered Memories

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
Silent Hill:Shattered Memories|PSP Version

silent-hill-shattered-memories.jpg

درود
چندی قبل کونامی بازی Silent Hill Shattered Memories را ابتدا برای Wii معرفی کرد و سپس طی خبری غافل گیر کننده اعلام کرد که این بازی برای PSP و PS2 نیز عرضه خواهد شد.
Silent Hill Shattered Memories خاطرات هری میسون را بازگو می کند که به دنبال دختر گمشده ی خود Cheryl ، به خیابانهای سایلنت هیل کشیده می شود و ماجراهای عجیبی برایش اتفاق می افتد.
با این اوصاف بنظر می رسد که Shattered Memories بازسازی Silent Hill 1 البته با تغییراتی در داستان باشد.
گرافیک بازی هم با توجه به شاتهایی که تاکنون منتشر شده عالی بوده و محیط بازی نیز از طراحی هنری زیبایی برخوردار است.
کونامی هم اظهار امیدواری کرده است که Shattered Memories مانند Silent Hill های اصیل PS2 تبدیل به یک اثر شاهکار و به یاد ماندنی شود.
زمان عرضه ی این بازی پاییز امسال اعلام شده است.

Silent-Hill--Shattered-Memories-3.jpg

Silent-Hill-Shattered-Memories-Impressions.jpg

silent-hill-shattered-memories-20090409005320755.jpg

Silent-Hill-Shattered-Memories-Impressions.jpg

shsm02.jpg
عکس های گیم پلی نسخه PSP
دو تریلر منتشر شده از بازی(یکی از تریلرها بازی رو از صفحه نمایش PSP نشون می ده)

آخرین ویرایش:

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
واقعا ممنون از خبر , چون به نظرم سايلنت هيل يكي از بازي هاي فوق العادست (گرچه من يه جاي origins گير كردم و

پوستم كنده شد و هنوز هم ....)

به هر حال من يكي از فن هاش هستم .....

يه چيزه ديگه : پاييز امسال چه خبره واسه psp , چقدر بازي توپ ......
ایول
باید چیز باحالی باشه
کی ریلیز میشه؟؟

حدودا دو ماه ديگه , البته دوستمون هم گفت پاييز 2009 .... (من تاريخ دقيق تر پيدا نكردم ....)

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
ممنون از لطفتون دوستان.
طبق اطلاعاتی که از silenthillforum بدست آوردم فهمیدم که احتمالا" در نسخه ی Wii از کنترلر Wii برای استفاده از اسلحه ها و حل بعضی از معماها استفاده خواهد شد ولی این موضوع باعث تفاوت اساسی نسخه Wii با نسخه های PSP و PS2 نمی شه.
از لحاظ گرافیک هم فرق چشمگیری بین پلتفرم های این بازی نیست جز اینکه نسخه Wii قابلیت اجرا شدن رو 480P رو داره...
مدل کاراکترها هم که یکی از نقاط ضعف SH Origins بود در نسخه پی اس پی Shattered Memories مدل کاراکترها نسبت به قدت PSP پرجزئیات و خوب هستند.
در مورد داستان هم اونطور که فهمیدم مخلوطی از وقایع SH1 و اتفاقات جدید خواهد بود،تو یکی از شاتهای بالا هم می تونید صحنه ی ملاقات هری و سیبل رو ببینید که تو SH1 اتفاق افتاده و از طرف دیگه یه سری شات جدید تو سایلنت هیل فوروم دیدم (که البته یکیش رو اینجا هم گذاشتم،آخرین عکس توی SPOILERـه) که هری داشت با یه زن ناشناس حرف می زد و چنین زنی اصلا" تو SH1 وجود نداشت!
فضاسازی Shattered Memories هم بسیار به SH1 خواهد بود...اگه SH1 بازی کرده باشید یادتون هست که در طول بازی موقعی که هوا روشن بود برف می بارید و برف و مه بشدت ترس رو بهتون القا می کردند،در Shattered Memories هم درست مانند SH1، همراه مه بارش برف وجود دارد.
سازنده ی Shattered Memories شرکت Climax سازنده ی SH Origins هست که تجربه بازی ساختن این شرکت برای PSP همه ی فن ها رو به نسخه ی پی اس پی Shattered Memories امیدوار کرده...
تاریخ ریلیز بازی هم در US اکتبر 2009 و در سایر نقاط کوارتر سوم 2009 خواهد بود.

آخرین ویرایش:

golddante

کاربر سایت
Sep 27, 2006
485
ای ول
وقتی هدفون میزاشتی اورینگزو بازی میکردی واقعان خیلی ترسناک بود
امیدوارم اینم مثل اون بتونه ترس رو از اون ال سی دی کوچیک عبور بده

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
به هرحال امیدوارم تجربه ی Shattered Memories مثل نسخه ی Origins دلنشین و دلچسب باشه و بتونه ترس رو خوب به آدم القا کنه.

morteza_m2n

کاربر سایت
Apr 27, 2007
211
نام
فضولی؟؟
سایلنت هیل عشق منه باهاهش بزرگ شدم سایلنت هیل :love::blushing:

با اوریجینز که خیلی حال کردم آخر بازی بود خدا کنه اینم مثل اون عالی بشه

DOKTOR_PS3

کاربر سایت
Feb 20, 2008
434
نام
کسرا
شدیدا منتظر این بازی هستم. یادمه تو قسمت شماره 4 the room با ترس و لرز اون موجودات چادری رو با میله میزدم به طوری که دسته تو دستم میلرزید.فکر کنم افکت صداش باعث میشد که یهو صدا اومد ساعت 3:30 شب بود از پنجره نگاه کردم پایین دیدم یکی داره موتور منو میبره بیرون یه فریاد کشیدم بدبخت دزده نزدیک بود جهان به جهان تسلیم کنه و تازه از بخت بده من کلید هم روش بود ,اما از شدت اون فریاد که حاصل این بازی بود یارو فرار کرد.:cheesygri فکر کنم اگه اون بازی رو انجام میداد تو اون شرایط سکته رو حتما زده بود.ممنون
Shattered Memories is in my memories

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
سازنده ی Homecoming شرکت DoubleHelix بود و سازنده ی اوریجینز Climax...
پس شرکتی که SH:Homecoming رو ساخته (DoubleHelix) سازنده ی Shattered Memories نیست!!
(درسته این دو تا شرکت جفتشون آمریکایی اند ولی کاملا" از هم مجزا هستند)

اینم بگم که Team Silent سازنده ژاپنی ای که سایلنت هیل 1،2،3،4 رو ساخته چند سال پیش از هم پاشیدش و الان دیگه وجود نداره....
SH:5 هم هنوز ساخته نشده و Homecoming بعنوان اسپین اف شناخته می شه نه شماره ی پنجم سایلنت هیل;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر