Silent Hill:Shattered Memories|PS2 Version

ashkanhsj

کاربر سایت
Sep 18, 2007
249
سلام

من مشکل save دارم تو بازی !! دقیقا این این مشکل رو هم با silent hill origin داشتم . باید چندین بار save
رو بزنم تا بازی ذخیره شه همش error مموری کارت میده. تو بازی های دیگه هیچ مشکلی ندارم فقط با
silent hill مشکل داره
دوست عزیز، تا جایی که من می دونم اشکال از مموری کارت هستش. اگه یه مموری کارت درست حسابی بگیرین درست میشه. من خودم یه مموری دارم که با بازی های Metal Gear و RE4 مشکل داره.

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
بزارید یه توضیح مختصر بدم واسه اونایی که میخوان بدونن چجوریه. مزخرف. گند زدن به بازی، گند زدن به داستان هری میسون. من فقط این بازی رو به خاطر آهنگهاشه که نگه داشتم. یخ!!!! عنصر سایلنت هیل آتیشه، حالا اینه یه دفه اومدن یخ رو به بازی چسبوندن. خلاصه من به عنوان سایلنت هیل بهش نگاه نمیکنم. نسخه های قبلی سایلنت هیل کجا و این کجا.

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,299
نام
shahab
در بازی باید از دست دشمنان فرار کنی و بیشتر بازی روی معما های جالبش می چر خد ولی شاید گیم پلی ان پس از مدتی کمی خسته کننده شود ولی جای خسته شدن را در بازی بنظرم تاریکی در بازی ومعما ها پر کرده است:d;)

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
در بازی باید از دست دشمنان فرار کنی و بیشتر بازی روی معما های جالبش می چر خد ولی شاید گیم پلی ان پس از مدتی کمی خسته کننده شود ولی جای خسته شدن را در بازی بنظرم تاریکی در بازی ومعما ها پر کرده است:d;)
داری شوخی میکنی دیگه، آره ؟ معما!!!!!!!!!!!! تو یه معما از این بازی معرفی کن تا من قانع بشم.

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,299
نام
shahab
منظور من به سایلنت هیل یک بود زیرا shaterd memoresهمان سایلنت هیل 1 است ومعما های ان بهتر شده ولذت بیشتری دارد فقط نسبت به سایلنت هیل 1 . جک گفتم نه!!!!:))

آخرین ویرایش:

saman hill

کاربر سایت
Oct 3, 2013
2
رمز کامپیوتر اینه SUNDAY 45

- - -ویرایش - - -

دوستان من پایان های مختلف بازیرو غیر از یکیش بازی کردم سوالم این بود چجوری میشه سایلنت هیل های دیگرو تهیه کرد.

• Like
Reactions: che-jaleb

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
رمز کامپیوتر اینه SUNDAY 45

- - -ویرایش - - -

دوستان من پایان های مختلف بازیرو غیر از یکیش بازی کردم سوالم این بود چجوری میشه سایلنت هیل های دیگرو تهیه کرد.
سلام؛
منظورتون از سایلنت هیل های دیگه، نسخه های قدیمی هستش؟ 1 تا 4؟ اگه منظورتون اینه، که باید بگم این نسخه ها خیلی کم و به سختی گیر میاد؛ میتونید از اینترنت بگیرید؛ شاید تو فروشگاه ها هم گیرتون بیاد.

Sent from my LT26ii using Tapatalk 4

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر