Silent Hill Downpour قابل مقایسه با Silent Hill ۲

S.T Infamous

کاربر سایت
Jun 12, 2008
342
نام
Enzo Maresca
163440_1799735074468_1272518373_32068673_3274564_n1.jpg

در یک مصاحبهٔ اخیر در مجله Gamepro ی آلمان، آقای Radek Marek, از افراد در حال کار برروی Silent Hill Downpour, گفت که Downpour بیشتر قابل مقایسه با Silent Hill ۲ تا Homecoming یا بازی‌های دیگر از این سری می‌باشد.

آنها همچنین فکر میکنند که " ژانر Survival Horror در چند سال گذشته کمی‌ مرده بوده است" و " ما می‌خواهیم به آن نفسی تازه وارد کنیم"
در آخر " ما به چیز‌هایی‌ که بازیکنان میخواهند، نتنها در مورد جوّ و اتمسفر ترسناک بلکه داستان نیز، احترام میگذریم."

منبع

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
ممنون.

آنها همچنین فکر میکنند که " ژانر Survival Horror در چند سال گذشته کمی‌ مرده بوده است" و " ما می‌خواهیم به آن نفسی تازه وارد کنیم"
سبک Survival Horror واقعا اوضاش خرابه امیدوارم که این حرفشون واقعا بتونه به واقعیت تبدیل بشه...

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
از نظر من که خیلی شبیه Silent Hill 2 ـه محیط های تاریک،رنگ آمیزی تیره اش،طراحی لوکیشن هاش(ازش یه تا شات مربوط به یه اتاق اومده بود که درست شبیه اتاق های SH 2 بود)،لباس و شکل ظاهری کاراکتر اصلی (خیلی شبیه جیمز ساندرلنده و ضمنا مثل جیمز گناهکاره) و... ـش تمام مشابه Silent Hill 2 هستن.فقط می مونه داستان که اونم باید صبر کرد و دید ولی به نظر من داستانشم عالیه.

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
سایلنت هیل 2 که به من حال نداد!!
ولی بازم کاچی به از هیچ چیه!!!:d
خدا رو شکر نگفتن مثل 5 خواهد شد!!#:-s:))

:|
خیلی ها میگن شماره دوم سایلنت بهترین شمارش بود از جمله خودم:)
به شما حال نداده باشه پس مطمئنا از هیچ کدوم از شماره های SH خوشت نیومده

taker-sos

کاربر سایت
Jun 4, 2010
1,253
نام
وحید
من كه هر چي سا يلنت هيل امده تمام كردم بهترين انها هم 2 بوده با اون معماهاي زيبا وبا گيم پلي عالي خاطرات خوشي دارم خدا كنه اين جديد هم مثل اين باشه >:d<

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
چیزی که تا الان ازش دیدم بیشتر Alan Wake بوده تا Silent Hill 2. چطور جرات میکنه اسم این بازی رو بیاره؟ :biggrin1:.
اوه چه جالب! تا دیروز که alan wake شبیه silent hill بود حالا alan wake شده بازی صاحب سبک ، silent hill شده تقلیدی؟:d

horror_08

کاربر سایت
Aug 22, 2007
2,414
نام
Ashkan
چیزی که تا الان ازش دیدم بیشتر Alan Wake بوده تا Silent Hill 2. چطور جرات میکنه اسم این بازی رو بیاره؟ :biggrin1:.
تو دیگه چرا فریدون !:d خو aw شبیه به sh بود حالا میگی چی کار کنن این بد بختا دیگه بیخیال شماره های قبل بشن؟

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
آنها همچنین فکر میکنند که " ژانر Survival Horror در چند سال گذشته کمی‌ مرده بوده است"

این بنده خدا هم که حرف منو داره تکرار میکنه :D

ولی خارج از شوخی واقعا این حرفش کاملا درسته متاسفانه این چند ساله ، این سبک به سوی نابودی رفته
بیشتر عنوان های این سبک تبدیل به یه شوتر محض شدن تا یه بازی Survival Horror و سازنده ها به دلایل مختلف ( که مهمترینشون فروش بازیه و این که بازی ها برای عموم گیمر ها مورد پسند باشه ) از المان های Survival Horror عنوان ها کاسته و اونها رو به بازی های اکشن و شوتر تبدیل میکنند
میترسم صنعت بازی سازی به این صورت پیش بره روزی برسه که سبک های زیبایی مثل Survival Horror به طور کامل فدای فروش و موفقیت بازی ها بشند

DOKTOR_PS3

کاربر سایت
Feb 20, 2008
434
نام
کسرا
خوبی این نسخه این هست که یه قسمت وسیع و منطقه ای از شهر که تا حالا ندیدیم رو میبینیم.البته توی عکسهای منتشر شده یه ذره المان نوری بکار برده شده و اون طور تاریک به نظر نمیاد.اما خوب فکر کنم بیشتر روی محیطهای بسته تمرکز کردن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر