Shinji Mikami از کنسول‌های نسل بعد سخن می‌گوید

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان
mikami_pro_pic.jpg

رئیس استودیو Tango Gameworks و خالق سری Resident Evil یعنی آقای شینجی میکامی اخیراً در مورد کنسول‌های نسل بعد اظهار نظراتی را انجام داده است که به نظر می‌رسد از وجود کنسول‌های Xbox One و PS4 راضی است.
در گفتگویی که وی اخیراً با مجله ژاپنی Famitsu داشت، از او در مورد ایده‌هایش مربوط به کنسول‌های Xbox One و PS4 پرسیده شد که وی در جواب به این سئوال گفت:
"قدرت گرافیکی و پردازشی که این کنسول‌ها دارند، بسیار تحسین برانگیز و مناسب هستند. مطمئناً من از به اختیار داشتن قدرت زیاد و استفاده‌ی بیشتر از حافظه و قدرت کنسول‌ها بسیار خشنود خواهم شد. نکته‌ی جالب توجه دیگر این است که کنسول‌ها می‌توانند از طریق سیستم Cloud محتواهای مختلفی را برای بازی‌های خود دریافت کنند. علاوه بر آن من به کینکت علاقه‌مند شدم و اگر دقت بالایی داشته باشد، من مایل هستم از آن استفاده کنم. البته نباید فراموش کرد که در آخر فقط یک کنسول کافی خواهد بود."

منبع

K AN E

کاربر سایت
Nov 3, 2010
527
علاوه بر آن من به کینکت علاقه‌مند شدم و اگر دقت بالایی داشته باشد، من مایل هستم از آن استفاده کنم....ما هم عاشق کینکت هستیم:x

Fire Light

کاربر سایت
Feb 15, 2013
907
علاوه بر آن من به کینکت علاقه‌مند شدم و اگر دقت بالایی داشته باشد، من مایل هستم از آن استفاده کنم
یکی از فواید چپوندن کینکت تو پک xone علاقمند کردن بازیساز هست :d اگه اجباری نبود عمرا نگاش نمی کرد خدایی :d

FOXP2

کاربر سایت
Jun 19, 2010
171
علاوه بر آن من به کینکت علاقه‌مند شدم و اگر دقت بالایی داشته باشد، من مایل هستم از آن استفاده کنم
به به چه شود:d
استارت خوبی برای نمایش کاربرد های کینکت میشه

Turok-71

کاربر سایت
Nov 28, 2009
508
البته نباید فراموش کرد که در آخر فقط یک کنسول کافی خواهد بود

اینو راس میگه،همه ی بازیسازها تحت لوای یک کنسول دربیان و رقابت کنن،دیگه دوراهی وحشتناک انتخاب بین یک کنسول،بین دوتا کنسول برای گیمرها از بین میره!

کنسول های گیم مثل بچه های یه گیمرن،آخه چطور یه پدر یا مادر میتونه بین بچه هاش یکی رو انتخاب کنه؟

پ.ن: ما نباشیم،سایکوبریک بالا باشه استاد!

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
Evil within عالیه و بهش خیلی امیدوارم فقط امیدوارم حالا که قراره رو ی کنسول های نسل بعد هم بدن یه ارتقای درست حسابی به بازی داده باشن از نظر گرافیکی
البته امیدوارم شینجی بعد از موفقیت TLOU یه گوش چشمی هم به این بازی داشته باشه و یه برداشت هایی بکنه :D

magiteq

کاربر سایت
May 1, 2008
1,801
نام
Ata
اینو راس میگه،همه ی بازیسازها تحت لوای یک کنسول دربیان و رقابت کنن،دیگه دوراهی وحشتناک انتخاب بین یک کنسول،بین دوتا کنسول برای گیمرها از بین میره!

کنسول های گیم مثل بچه های یه گیمرن،آخه چطور یه پدر یا مادر میتونه بین بچه هاش یکی رو انتخاب کنه؟

پ.ن: ما نباشیم،سایکوبریک بالا باشه استاد!

مایکرو و سونی با هم متحد بشن!!! بازار تک قطبی و بدون رقابت اخرش به نا کجا اباده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر