Nintendo Shin Megami Tensei V

سازنده
Atlus
تاریخ انتشار
November 2021
ناشر
Sega
پلتفرم‌ها
  1. Nintendo Switch
Shin-Megami-Tensei-V.jpg

Shin Megami Tensei V

سازنده: Atlus
ناشر: Atlus
سبک: JRPG
پلتفرم: Nintendo Switch
تاریخ عرضه: 11 نوامبر 2021

جدیدترین نسخه از سری Shin Megami Tensei که بصورت انحصاری برای پلتفرم نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد
درحال حاضر اطلاعات زیادی از این عنوان در دسترس نیست و فقط یک تیزر از بازی منتشر شده که در زیر قابل مشاهده هست و همچنین بازی برای غرب تایید شده.

آخرین ویرایش:

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,371
نام
محمد
خطاب به دوستانی که در دام عشق جوکر مونث گیر افتادن:-"

البته گیم پلی متفاوته، ولی این آرته خیلی خودشه:))
حالا شاید خواهرشه...بهرحال توی یک دنیا هستن.
اینقدر پارازیت ننداز!:D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
نمیدونستم...
تا پنج هفته دیگه ایشالا منم سوییچ بخرم...
اون مدل led شم بیخیال

این یوتیوبرهای لعنتی منو خیلی وسوسه کردن که برم سراغ مدل OLED، ولی خب ارزش ارتقاء نداره
با این وجود نمیدونم چرا اگه میخوای مدل جدید بخری نمیری سراغش :-?? (مگه این که واقعا دنبال هکی اش باشی)

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,921
این یوتیوبرهای لعنتی منو خیلی وسوسه کردن که برم سراغ مدل OLED، ولی خب ارزش ارتقاء نداره
با این وجود نمیدونم چرا اگه میخوای مدل جدید بخری نمیری سراغش :-?? (مگه این که واقعا دنبال هکی اش باشی)
برای همون هک دیگه
بعد من رو تلویزیون بازی میکنم مهم نیست

• Like
Reactions: Z-fan

zxc0012004

Da Spirit of Eternity - مدیر سابق
Loyal Member
Sep 30, 2005
1,289
نام
احمد
محض اطمینان: بازی تمام نسخه هاش دوبله ژاپنی داره؟ 🤔
الان ملت نگرانیشون اینه که نکنه دوبله انگلیسی نداشته باشه
تا الان هرچی من دیدم زبونش ژاپنی بوده با زیر نویس انگلیسی!
منم خیلی وسوسه شدم، ولی چون صفحه ش OLED هست، بد نیست یه چند ماهی صبر پیشه کنیم، چون بزرگترین مشکل صفحه های OLED موضوع burn-in پیکسل هاست. از اونجایی خیلیها امکان داره یه شارژ کامل یک بازی رو بازی کنن (۴-۵ ساعت مداوم میشه)، ممکنه این باعث بشه که در دراز مدت این مشکل سوختن پیکسل های ثابت (مثل health bar و اینا) رخ بده
فعلاً برای همین صبر کردم ببینم چی میشه

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
پیش نمایش های بازی دارن میان
و اوضاع خیلی خوبه :D

یه خلاصه ای که از این پیش نمایش ها میشه فهمید

• سیستم مبارزه بازی به سبک و سیاق کلاسیک SMT ـه که همه بهبودها و پیشرفت هایی که تو نسخه چهارم داشته رو پیش خودش نگه داشته
  • بازی فاکینگ سخته، مخصوصا موقع باس ها. راحت می کشن ات :D
  • کلا فایت های بازی خیلی فان اند
  • لودینگ های اصلی بازی طولانی اند، اما بین سیو پوینت ها، مرگ ها و آغاز مبارزه ها هیچ لودینگی نیست و هیچ رقمه بازی لودینگی نداره که جریان بازی رو به هم بریزه
  • داستان بازی حداقل تو شروعش خیلی شبیه SMT III است. ولی از یه سری لحاظ فرق می کنه که دنبال کردنی اش می کنه
  • اورآل داستان کلی بازی به سبک SMT های قبلی فوکوس اصلی بازی نیستن و علی رغم لور سنگین شخصیت ها و اجنه و ملک اش، خود روایت، روایت مینیمالیه و تو همون اوایل بازی هم کلی طول می کشه تا داستان بازی روی غلطک بیفته
  • بازی یه تمرکز ویژه ای روی Exploration و گشت و گذار داره و از این لحاظ اصلی ترین مشکل SMT های قبلی که ساختار خیلی خشک محیط شونه رو کامل حل می کنه
  • ظاهر بازی خوبه :D (What do you expect, It's Switch ffs :D)

HGY007

کاربر سایت
Sep 27, 2016
13
نام
mamad
همین یه چند وقت پیش یه تریلر میدیدم از بازی
یه صدای کلفت مردونه میگفت واتاشی !
مگه واتاشی واسه مؤنث نبود ؟
من هنوز به جنسیت شخصیت اصلی شک دارم

• Like
Reactions: Z-fan