Sherlock Holmes vs. Jack the Ripper

سلام...
این بازی خیلی وقته اومده (حدودا دو هفته) ولی تاپیکی راجع بهش ندیدم واسه همین اومدم یه تاپیک زدم.
خودم هنوز بازی رو نگرفتم ولی هر وقت دستم رسید نظرم رو میگم. هر کی بازی کرده بیاد و توضیح بده.... اینم تصاویری زیبا از بازی :
955116_20090416_790screen001.jpg

955116_20090416_790screen005.jpg

955116_20090610_790screen005.jpg

955116_20090323_790screen001.jpg

955116_20090323_790screen002.jpg

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
بازی به شدت مثل بازی قبلی شرلوک میمونه.البته منم از روی عکسا میگم.بازی رو بیرون پیدا نکردم با این سرعت زپرتیم دارن دانلود میکنم.منم عشق ادونچر:cheesygri

action

کاربر سایت
Aug 4, 2006
290
نام
حامد
انواع استدلال های جدید وارد بازی شده و بازی توی گرافیک و القای حس لندن اون زمان ترکونده (نقد دنیای بازی شماره جدید)

mohammad-gamer

کاربر سایت
May 23, 2008
772
نام
mohammad
شورشو در اوردنا هی شخصیتارو به هم میندازناه
تنها سریش که خیلی توپ بود راز گوشواره نقره ای بود دفعه قبلی ارسن لوپنو اوردن ایندفعه جک قاتلو دفعه بعد معلوم نیست
من خودم شخصا ترفدار پروپاقرص ادونچرم و 100% اینم میگیرم اما اینا دیگه دارن گیرپاچ میکنن سری شرلوک هلمزو به گند میکشن برن از پوارو و سایبریا و بازی فوق العاده تانگوسکا یاد بگیرن سوژه کم نیارن اخه هیفه واقعا
الان خود همین بازی جک قاتلو اگه بازی کرده باشین خودش خیلی قشنگه حالا اینا سوژه کم اوردن هی اینو اونو میارن تو بازیا
==================================
کلام اخر:نمیگم بازی بدیه خیلیم عالیه و من 120% میگیرمش اما اینطوری پیش بره نابود میکنن این شرلوک هلمزو
راستی ادونچر فقط با دوبله دارینوس حال میده اگه کسی تا حالا بازیای دارینوسو بازی نکرده واقعا از دست داده
حتما دوبله این بازیو از شرکت دارینوس بگیرین

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
راستی ادونچر فقط با دوبله دارینوس حال میده اگه کسی تا حالا بازیای دارینوسو بازی نکرده واقعا از دست داده
حتما دوبله این بازیو از شرکت دارینوس بگیرین
دوبله فارسی؟ دارینوس؟
بیخیال بابا.اینا با این دوبلشون گند میزنن به بازی.اون از لهجه مسخره دوبلورهاش که فکر کنم رشتین.اونم ار وضع ترجمشون که واسه نمونه بایوشاک رو انتخاب غیرممکن ترجمه کرده بودن.
تنها بازی درستشون vampire masquerade:redemption بود.مخصوصا صدای آنسکا.اصلا اون خانمی که صدای آنسکا رو داشت داره تو دارینوس حروم میشه.

mohammad-gamer

کاربر سایت
May 23, 2008
772
نام
mohammad
دوبله فارسی؟ دارینوس؟
بیخیال بابا.اینا با این دوبلشون گند میزنن به بازی.اون از لهجه مسخره دوبلورهاش که فکر کنم رشتین.اونم ار وضع ترجمشون که واسه نمونه بایوشاک رو انتخاب غیرممکن ترجمه کرده بودن.
تنها بازی درستشون vampire masquerade:redemption بود.مخصوصا صدای آنسکا.اصلا اون خانمی که صدای آنسکا رو داشت داره تو دارینوس حروم میشه.
بحثو تو پ.خ ادامه بدیم

Alien87

Gold User
Dec 11, 2007
2,042
نام
علی
من حدود یه ماه پیش دان کردم(شاید چند روز کمتر)!! چطور دو هفته پیش اومده!! البته هنوز وقت نکردم بازی کنم!! :biggrin1:
Sherlock.Holmes.Vs.Jack.The.Ripper-RELOADED
حجمش کمه!! 1.59GB

Saba47

کاربر سایت
Mar 12, 2008
181
من حدود یه ماه پیش دان کردم(شاید چند روز کمتر)!! چطور دو هفته پیش اومده!! البته هنوز وقت نکردم بازی کنم!! :biggrin1:
Sherlock.Holmes.Vs.Jack.The.Ripper-RELOADED
حجمش کمه!! 1.59GB
این بازی حدود چهار پنج ماه پیش اومد اما به هر دلیلی توی ایران تا یه ماه پیش نیاوردنش، منم می خواستم دانلود کنم که دیگه آوردنش.

action

کاربر سایت
Aug 4, 2006
290
نام
حامد
یه سوال : برای شما جالب نیست که یه قتل رو بازسازی کنید؟؟

به نظر من بد نشد هولمز رو با یکی در میندازن.... خب حداقل میدونیم دنبال چی هستیم....

action

کاربر سایت
Aug 4, 2006
290
نام
حامد
یه سوال : برای شما جالب نیست که یه قتل رو بازسازی کنید؟؟

به نظر من بد نشد هولمز رو با یکی در میندازن.... خب حداقل میدونیم دنبال چی هستیم....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر