Shellshock 2: Blood Trails

به نظر شما این بازی چگونه عمل خواهد کرد؟

• عالی

رای‌ها: 0 0.0%
  • خوب

رای‌ها: 3 23.1%
  • متوسط

رای‌ها: 6 46.2%
  • ضعیف

رای‌ها: 4 30.8%

• مجموع رای دهنده‌ها
    13

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
نام:Shellshock 2: Blood Trails
سازنده:Rebellion Development
ناشر:Eidos Int.
پلتفورم:PS3,X360,PC
سبک:Action-FPS
درجه سنی:M
تاریخ عرضه :13 فوریه
--------------------------------------------------
جنگ جهنم است بازی Shell Shock را میتوان به عنوان بازی شناخت که واقعا با ذهن و روان تقابل میکند...
داستان بازی خول جنگ ویتنام اتفاق می افتد.در سال 1969 یک محموله ی فوق سری که توسط هواپیما حمل میشده است بر اثر سقوط هواپیما درون جنگل های کلمبیا مفقود میشود و تیم وِیژه ارتش امریکا است ماموریت دارد تا WhiteKnight که نام محموله ی فوق سری می باشد را بیابند.دانه دانه اعضای تیم وِیژه به طرز مرموزی ناپدید میشوند تا 1 ماه بعد که یکی از آنها به طرز معجزه آسایی از جنگل فرار میکند اما چیزی در جنگل ریشه انسانیت او را خشکانده است و او دیگر میداند که جنگ جهنم است او در اعماق تاریکی به یک موجودی شبیه زامبی تبدیل شده است.قهرمان ما در بیمارستان به هوش می آید او فقط میداند که برادرش Cass به یک موجودی شبیه زامبی تبدیل شده است او از تمام توان خود را برای رهایی برادرش استفاده خواهد کرد.
متاسفانه نکته خاصی به طور واضح از داستان بازی معلوم نیست و بیشتر به سوژه ی آن اشاره شده است اما مطمئن باشید شما ترس را به معنای دیگری تجربه خواهید کرد.ShllShock Nam '67 که یک بازی سوم شخص بود حالا با یک جهش ناگهانی به یک بازی اول شخص تبدیل شده است.در هر تاریکی پشت هر در ترس منتظر شماست و شما شاهد یک بازی ترسناک خواهید بود.گیم پلی بازی کمی شبیه به COD های ابتدایی است و شما باید با موح عظیمی از سربازان و دشمنان بجنگید .شما باید از تمامی اشیا برای سنگیری استفاده کنید و با پیشروی با موجودات رعب انگیز در محیط های تاریک و بی روح به نبرد خواهید پرداخت.از محیط های بازی میتوان به مناطقی مانند جنگل ها و غارها و راهروهای زیرزمینی و... اشاره کرد.شما در راه خود با اسلحه های خاص آن دوران بازی خواهید کرد و مشعل و برخی از سلاح های سرد دیگر نیز میتوانند راهگشای شما باشند.در کل ShellShock شاید توانسته باشد با آمیختن کلیشه ها با اتمسفر قوی و ترسناک گیم پلی قابل تحملی را به ارمغان آورده باشد.
از نظر گرافیکی بازی در سطح متوسطی میباشد اما وجود بعضی ف ی ل ت ر ها بجا باعث شده است که جو بازی ملموس تر باشد و به نوعی شبیه فیلم های دهه ی 70 خود را جلوه دهد.
امیدواریم این جهنم که به زودی از راه خواهد رسید مانند تبلیغاتش بسیار ضعیف نباشد.

Attachments

• sh.jpg
    sh.jpg
    53.4 KB · مشاهده: 12
  • she.jpg
    she.jpg
    99.2 KB · مشاهده: 11
  • sheelll.jpg
    sheelll.jpg
    174.4 KB · مشاهده: 15
  • shel.jpg
    shel.jpg
    59 KB · مشاهده: 10

amir sasuke

کاربر سایت
Jun 4, 2012
25
نام
Amir hossen
سلام و خسته نباشید
ممنون از این گفتگو ی خوبتون
من بیشتر به این بازی به عنوان ایول Resident Evilنگاه می کردم و لی با توضیحات شما
فکر کنم جلوه ی تارخی دارد
به نظر من طبق صحبت های شما چون گرافیک بازی در حد متوسط هست و گیمر ها هم به گرافیک توجه خاصی می کنن
فکر کنم خوب عمل کنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر