Shadows of the Damned | PC

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
damned.jpg

Electronic Arts
Grasshopper
Horror Action Adventure
Release: Q2 2011

پس از شایعات فراوان بالاخره EA از پروژه ی مخفی خود و غول های بازیسازی ژاپن یعنی
Shinji Mikami سازنده Resident Evil و 51 Suda سازنده No More Heroes
پرده برداشت .

Shadows of the Damned به قول سازندگان یک phychological action thriller خواهد بود که
البته میزان سختی بازی آن را برای همه مناسب خواهد کرد.

داستان بازی را شاید با همین تم اصلی قبلا در PainKiller تجربه کرده باشید!

وقایع مربوط به جوانی به نام گارسیاست که به دوزخ سفر میکند تا معشوقه اش پائولا را نجات دهد( حتی دانته!)

این بازی که بر اساس همکاری EA و Grasshopper در دست ساخت است تابستان سال آینده منتشر خواهد شد.

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
از EA غیر از این انتظار داری؟

Shadows of the Damned - PC
EA که معرف حضورمون هست:dاز این جاپونی ها بعید بود که PC رو جزو پلتفرم ها حساب کنن(البت به جز کپکام)
این از اون بازیا میشه که بازی کردنش توی روز حرامه و هر شب آدم ادامه دادنش رو توبه میکنه! :biggrin1:
اینو خوب اومدی.یادمه Dead space رو میگفتم روز نمیشه بازی کرد حیفه.شب که بازی میکردم نیم ساعت بازی میکردم 1ساعت استراحت:d

آخرین ویرایش:

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
aaaaaa دمت گرم آقا امیر حسین!!
من کلا از این tgs خیلی نا امید بودم مخصوصا از اینش که هیچی واس پی سی نداشت!
الان تا دیدم تاپیک پی سیش رو زدید کلی خوشحال شدم!
این از اون بازیا میشه که بازی کردنش توی روز حرامه و هر شب آدم ادامه دادنش رو توبه میکنه! :D

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
به نظر Gamespot دوباره سوتی داده، چند وقت پیش Vanquish و Bodycount رو هم برای PC زده بود که بعد حذفش کرد، به این مورد هم زیاد امیدوار نباشید. تو تریلرهای بازی که چیزی نبود. باقی سایت ها هم نسخه ی PC رو تایید نکردند.

hadiPC

کاربر سایت
Aug 8, 2007
342
نام
hadi
به نظر Gamespot دوباره سوتی داده، چند وقت پیش Vanquish و Bodycount رو هم برای PC زده بود که بعد حذفش کرد، به این مورد هم زیاد امیدوار نباشید. تو تریلرهای بازی که چیزی نبود. باقی سایت ها هم نسخه ی PC رو تایید نکردند.

راست می گی ها
این گیم اسپت گاهی اوقات سوتی میده ولی از اونجا که ناشر بازی ea هست احتمال هست برای پی سی بزنه
و امیداورم که بزنهb-)

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
اینو به استنباط گیم اسفالت زدی؟! بازم سوتی داده. چون خود EA فقط این بازی رو برای 360 و ps3 تایید کرده.

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
امیر بهتره برای اینکه بخوای از یه بازی مطمئن شی که برای چه پلتفرم هایی میاد به جای گیم اسپات به IGN یا ویکی یه سر بزنی
گیم اسپات همون جور که بچه ها گفتن اشتباه زیاد میزنه
این بازی اصلا برای PC تایید نشده و بعید هم به نظر میرسه که برای PC بیاد
Shadows of the Damned, officially abbreviated as Damned or DMD, is an upcoming 2011 video game developed by Grasshopper Manufacture and published by Electronic Arts for the PlayStation 3 and Xbox 360 video game consoles​

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
امیر بهتره برای اینکه بخوای از یه بازی مطمئن شی که برای چه پلتفرم هایی میاد به جای گیم اسپات به IGN یا ویکی یه سر بزنی
گیم اسپات همون جور که بچه ها گفتن اشتباه زیاد میزنه
این بازی اصلا برای PC تایید نشده و بعید هم به نظر میرسه که برای PC بیاد
Shadows of the Damned, officially abbreviated as Damned or DMD, is an upcoming 2011 video game developed by Grasshopper Manufacture and published by Electronic Arts for the PlayStation 3 and Xbox 360 video game consoles​
این بازی رو خود Suda نه تنها برای PS3 - Xbox360 تایید کرده بلکه برای wii - pc هم تایید شده و q2 2011 هم عرضه میشه !

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ

این بازی رو خود Suda نه تنها برای PS3 - Xbox360 تایید کرده بلکه برای wii - pc هم تایید شده و q2 2011 هم عرضه میشه !

خوب اگر جناب Triangels خبری رو که leonk13 گذاشته بود رو با دقت می خوند، مشخصا اشاره شده که بازی در ابتدا برای PC و WII هم برنامه ریزی شده اما به دلایلی که ذکر نشده، این دو پلتفرم کنار گذاشته شده اند.
هرچند هنوز احتمال اومدنشون هست اما بدون تایید رسمی از طرف سازنده ها وجود این تاپیک غیر ضروریه.
یک توصیه دوستانه دارم، لطفا به همدیگه به عنوان دشمن نگاه نکنید و اگر نظراتتون مخالفه، از ادبیات دوستانه تری اشتفاده کنید.
البته من نه ناظم انجمن هستم و نه معلم اخلاق پس بابت جمله بالا پیشاپیش عذر خواهی می کنم و امیدوارم یک توصیه دوستانه تلقی شه.

Insomniac

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,397
نام
امیر حسین
دوستان درست می گن و هنوز برای PC تایید نشده.
Speaking in a TGS interview, Suda said he couldn’t comment on why the game would be skipping PC and Wii
It’s out during summer 2011 for PS3 and Xbox 360.
منبعش هم همون خبری که لینکشو ساسان جان گذاشت.

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
فعلا قفل میشه، اگر به صورت رسمی تایید شد باز می کنم.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر