Shadow of the Tomb Raider | PC

hb4o_title_(2).jpg

Title: Shadow of the Tomb Raider
Developer: Eidos-Montréal & Crystal Dynamics
Publisher: Square Enix
Genre: Action/Adventure
Players: Single player, Co-op
Release Date: 14-Sep-2018
Platforms: PC - PS4 - XBOX ONE
بالاخره شایعاتی که چند سال در مورد نسخه ی بعدی Tomb Raider به گوش میرسید، درست بود. این نسخه توسط Eidos-Montréal و Crystal Dynamics ساخته خواهد شد. استودیو Nixxes Software وظیفه ی پورت بازی رو بر روی PC و با کمک Nvidia بر عهده داره. طبق سایت store.square-enix.com برای PC فقط بر روی استیم عرضه میشه و برای اکتیو کردن به اینترنت نیاز دارید.

8xfo_3_story_-_copy.jpg

در Shadow of Tomb Raider همانند بازی های قبلی در نقش لارا کرافت هستید. داستان این شماره ادامه ی دو شماره ی قبلی و پختگی لارا کرافت و تبدیل شدن اش به Tomb raider هست. در Shadow of Tomb Raider باید جلوی آخرالزمان مایاها را بگیرید و دنیا را نجات بدین. در این بین گروه Trinity هم به دنبال یه شی باستانی مایاها هستند. شروع بازی در مکزیک و در روز مردگان اتفاق می افتد. همونطوری که تایید شده این بازی پایان داستان Trinity و پختگی لارا کرافت هست که شروع اش از سال 2013 بود.

a2vv_a333447bdf8f813d935bbb099d0a5f95.jpg

در طول بازی دوستانی هم به کمکتان خواهند آمد. Jonah یکی از شخصیت هایی است که تاکنون تایید شده. دشمنان بازی هم گروه Trinity و رهبر آنان Dominguez می باشد ولی بر خلاف شماره های گذشته در کنار Trinity ، قبیله ی مایاها هم هستند که باید با آنها مبارزه کنید. هر دوی این گروه ها با هم دشمن هم هستند و در طول بازی شاهد درگیری آنها هم خواهید بود. حیوانات متعدی هم در بازی هستند، مانند خرس، آهو، پلنگ و ....

1auu_6d26299fd3fccf25b579da5b0f781fb0.jpg

10ly_4_gearguide_-_copy.jpg
شبیه دو نسخه ی قبلی میتوانید از تیر کمان،چاقو، اسلحه های اتوماتیک و نیمه اتوماتیک استفاده کنید. قابلیت راه رفتن بر روی دیوار با طناب یا بالا رفتن از آن با دو تبر مخصوص خود را هم دارید. قابلیت ارتقای اسلحه و ساخت وسایل و تجهیزات جدید رو هم دارید. برای درست کردن هم به متریال خاص نیاز دارید که میتونید از کشتن پوست حیوانات یا با جست و جوی اجساد دشمنان به دستشون بیارید. به تازگی به صورت PDF تجهیزات لارا منتشر شده و تا جایی که بتونم عکس ها رو ترجمه میکنم و توی همین پست میزارم. عکس ها حجمشون بالاست (~4 مگ)

4z8_5_locations_-_copy.jpg

شروع بازی در مکزیک هست. بازی شامل جنگل های مکزیک، مقبره های مایاها هم هست. بر عکس شماره های قبلی غارهای عظیم زیرزمینی و گشت و گذار در محیط های زیر آبی هم هستید که طبق گفته ی خود سازنده بسیار وسیع تر و شمل تونل های تو در تو و عمیق است. پازل ها هم که جز لاینفک بازی هستند. مقبره ها هم روی زمین قرار دارند و خبری از مقبره های زیر زمینی به وسعت قبل نیستیم. محیط بازی بسیار خطرناکتر و بی رحمتر از قبل می باشد. از وسایل و تجهیزات یا محیط پیرامون خودتون برای غلبه بر دشمنانتون میتونید استفاده کنید. مثلا سریع حمله کنید و بعد بر روی درختان یا سایه ها پنهان بشید. حتی میتونید از گِل برای استتار استفاده کنید. بزرگترین مپ تاریخ بازی های Tomb raider در این شماره قرار داره. مانند نسخه های قبلی شامل چندین مپ میشه که میتونید آزادانه در آنها گردش کنید و ماموریت های فرعی و اصلی رو انجام بدین.

5kfk_e478adca725c7ef103446251b21bfe76.jpg

bghj_media.jpg

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
متاسفانه هیچ رغبتی برای بازی کردنش ندارم دو دقیقه میرم داخل بازی بعد میزنم بیرون برا منی که چند وقت پیش نسخه ی قبلی رو بازی کردم واقعا عذاب اوره بازی ! شوتینگ بازی واقعا مشکل داره انگار داری به کاغذ شلیک میکنی نمیدونم چی بگم اکثر ارتقاع هایی که نسخه ی قبلی بهشون دست پیدا کردی رو دوباره باید از نو بگیری واقعا نمیدون سازنده بازی با چه رویی بر داشته این مورد رو بازی اعمال کرده انگار همون بازی رو ریست کردن گفتن دوباره بیا از نوع برو فیشیال انمیشن لارا در عین ناباوری بعضی جاها نسبت به نسخه ی قبلی افت کرده و بعضی جاها چنان قیافه ی لارا خنده دار میشه که نگو ! گرافیک بازی نسبت به نسخه ی قبلی پیشرفت کرد ولی متاسفانه در مقام مقایسه با U4 حرفی برا گفتن نداره حیف 100 حیف که بازی پر از مکانیزم های تکراری و تکراری ! به هر ضرب و زوری بازی رو ادامه بدم ببینم میتونم شاهد چیز جدیدی تو بازی باشم ؟ بعید میدونم ....

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
متاسفانه هیچ رغبتی برای بازی کردنش ندارم دو دقیقه میرم داخل بازی بعد میزنم بیرون برا منی که چند وقت پیش نسخه ی قبلی رو بازی کردم واقعا عذاب اوره بازی ! شوتینگ بازی واقعا مشکل داره انگار داری به کاغذ شلیک میکنی نمیدونم چی بگم اکثر ارتقاع هایی که نسخه ی قبلی بهشون دست پیدا کردی رو دوباره باید از نو بگیری واقعا نمیدون سازنده بازی با چه رویی بر داشته این مورد رو بازی اعمال کرده انگار همون بازی رو ریست کردن گفتن دوباره بیا از نوع برو فیشیال انمیشن لارا در عین ناباوری بعضی جاها نسبت به نسخه ی قبلی افت کرده و بعضی جاها چنان قیافه ی لارا خنده دار میشه که نگو ! گرافیک بازی نسبت به نسخه ی قبلی پیشرفت کرد ولی متاسفانه در مقام مقایسه با U4 حرفی برا گفتن نداره حیف 100 حیف که بازی پر از مکانیزم های تکراری و تکراری ! به هر ضرب و زوری بازی رو ادامه بدم ببینم میتونم شاهد چیز جدیدی تو بازی باشم ؟ بعید میدونم ....

چیز جدیدی نداره نگرد ولی به ریشه های کلاسیک نزدیک تر شده . معماهای بیشتر و اکشن کمتر و ... .

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
PC سواران محترم به لطف قوانین جدید ترامپ قیمت کارت های سری RTX از این هم بالاتر می ره به شکلی که برای یک عدد 2080TI GAMING X باید 1300 دلار بپردازید یعنی با دلار 16 تومنی هم حساب کنید 20 ملیون پولش می شه کلا قید سیستم نورپردازی جدید رو بزنید با هیچ منطقی ارزش همچین هزینه ای رو نداره.

sajad-tnt

کاربر سایت
Aug 17, 2010
895
نام
سجاد
PC سواران محترم به لطف قوانین جدید ترامپ قیمت کارت های سری RTX از این هم بالاتر می ره به شکلی که برای یک عدد 2080TI GAMING X باید 1300 دلار بپردازید یعنی با دلار 16 تومنی هم حساب کنید 20 ملیون پولش می شه کلا قید سیستم نورپردازی جدید رو بزنید با هیچ منطقی ارزش همچین هزینه ای رو نداره.
داداچ داری اشتباه میزنی :D

Sent from my ASUS_Z00AD using Tapatalk

• Like
Reactions: yaran and kamyy

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین

کلا باید قید ارتقا سیستم رو زد . با این اوضاع دلار بالای 20 هم می رسه و در ایران چیزی بالا برود پایین نمیاد مگر آقا ظهور کند

آخر کار مجبور به خرید کنسول در نسل 9 می شویم

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
اهان پس در اون صورت شاید cpu کم میاره. ب هر حال اگه dx 11 ه 12 کن مصرف cpu بهتره توش
بیلد من همون اولیه اپدیت نکردم. اتفاقا مشکل فریز داشتم منم ک فک میکنم از رم سیستم باشه ک 8 گیگه فقط. البته 2-3 ثانیه بود کرش نمیکرد.
من رمم 16 گیگ ـه بازم این مشکل رو داشتم واسه شما مصرف CPU چجوریه به نظرت زیاد کار نمیشه از i7 4790K at 4.6 GHz ؟ باگ لود نشدن ایکونای بازی برات تا حالا پیش نیومده ؟ سیاه شدن ناگهانی تصویر که اول از اسمون شروع میشه بعد یهو کل صفحه رو پر میکنه چی؟

• Like
Reactions: kamyy

ehsancjdk

کاربر سایت
Mar 24, 2015
225
نام
ٍehsan
من رمم 16 گیگ ـه بازم این مشکل رو داشتم واسه شما مصرف CPU چجوریه به نظرت زیاد کار نمیشه از i7 4790K at 4.6 GHz ؟ باگ لود نشدن ایکونای بازی برات تا حالا پیش نیومده ؟ سیاه شدن ناگهانی تصویر که اول از اسمون شروع میشه بعد یهو کل صفحه رو پر میکنه چی؟

بجز ایکون بقیه باگا برام پیش اومد اما طوری نبود ک تجربه رو غیر ممکن کنه.
اون سیاهی ی بار بود دگ اتفاق نیوفتاد.
مصرف cpu یادم نیست ولی فک نکنم بالای 30 درصد بره. کارتمم همیشه 99 درصده.
تو نسخه قبل ک رو dx11 مصرف cpu وحشتناک بود با اومدن 12 همه مشکلاتش از لحاظ cpu حل شد.
حالا نمیدونم شایدم باگ بازی باشه و اپدیتی بیاد براش.

• Like
Reactions: kamyy

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,636
نام
Moein
دوستان یه سایت خوب و ارزون واسه خرید اشتراکی بازی میشه معرفی کنین؟
اگر امکانش هست یه اموزش مختصر هم بدین که باید چجوری فعال کنم بازیو وقتی خریدم، چون تا حالا اشتراکی نگرفتم نمیدونم چی به چیه

• Like
Reactions: kamyy and hitman68

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,332
دوستان یه سایت خوب و ارزون واسه خرید اشتراکی بازی میشه معرفی کنین؟
اگر امکانش هست یه اموزش مختصر هم بدین که باید چجوری فعال کنم بازیو وقتی خریدم، چون تا حالا اشتراکی نگرفتم نمیدونم چی به چیه
برو تو پروفایل من یکی دوتا سیت بچه ها گذاشتن
آموزش هم خودشون دارن ولی اینطوریه که شما بازی رو دانلود کن و بعد ک بهت یوزر پس دادن اشتراکی با استیم میزنی بازی رو دانلود چند مگ که دانلود شد متوقف می کنی و بازی که قبلا آماده کردی میریزی توی مسیر استیم و میزنی ادامه دانلود خودش کم و زیادهاشو اکی میکنه

یکم گنگ شد فک کنم ولی همه سایتای اشتراکی آموزش دارن:D

• Like
Reactions: kamyy and TeTration

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر