Shadow of the Tomb Raider | PC

hb4o_title_(2).jpg

Title: Shadow of the Tomb Raider
Developer: Eidos-Montréal & Crystal Dynamics
Publisher: Square Enix
Genre: Action/Adventure
Players: Single player, Co-op
Release Date: 14-Sep-2018
Platforms: PC - PS4 - XBOX ONE
بالاخره شایعاتی که چند سال در مورد نسخه ی بعدی Tomb Raider به گوش میرسید، درست بود. این نسخه توسط Eidos-Montréal و Crystal Dynamics ساخته خواهد شد. استودیو Nixxes Software وظیفه ی پورت بازی رو بر روی PC و با کمک Nvidia بر عهده داره. طبق سایت store.square-enix.com برای PC فقط بر روی استیم عرضه میشه و برای اکتیو کردن به اینترنت نیاز دارید.

8xfo_3_story_-_copy.jpg

در Shadow of Tomb Raider همانند بازی های قبلی در نقش لارا کرافت هستید. داستان این شماره ادامه ی دو شماره ی قبلی و پختگی لارا کرافت و تبدیل شدن اش به Tomb raider هست. در Shadow of Tomb Raider باید جلوی آخرالزمان مایاها را بگیرید و دنیا را نجات بدین. در این بین گروه Trinity هم به دنبال یه شی باستانی مایاها هستند. شروع بازی در مکزیک و در روز مردگان اتفاق می افتد. همونطوری که تایید شده این بازی پایان داستان Trinity و پختگی لارا کرافت هست که شروع اش از سال 2013 بود.

a2vv_a333447bdf8f813d935bbb099d0a5f95.jpg

در طول بازی دوستانی هم به کمکتان خواهند آمد. Jonah یکی از شخصیت هایی است که تاکنون تایید شده. دشمنان بازی هم گروه Trinity و رهبر آنان Dominguez می باشد ولی بر خلاف شماره های گذشته در کنار Trinity ، قبیله ی مایاها هم هستند که باید با آنها مبارزه کنید. هر دوی این گروه ها با هم دشمن هم هستند و در طول بازی شاهد درگیری آنها هم خواهید بود. حیوانات متعدی هم در بازی هستند، مانند خرس، آهو، پلنگ و ....

1auu_6d26299fd3fccf25b579da5b0f781fb0.jpg

10ly_4_gearguide_-_copy.jpg
شبیه دو نسخه ی قبلی میتوانید از تیر کمان،چاقو، اسلحه های اتوماتیک و نیمه اتوماتیک استفاده کنید. قابلیت راه رفتن بر روی دیوار با طناب یا بالا رفتن از آن با دو تبر مخصوص خود را هم دارید. قابلیت ارتقای اسلحه و ساخت وسایل و تجهیزات جدید رو هم دارید. برای درست کردن هم به متریال خاص نیاز دارید که میتونید از کشتن پوست حیوانات یا با جست و جوی اجساد دشمنان به دستشون بیارید. به تازگی به صورت PDF تجهیزات لارا منتشر شده و تا جایی که بتونم عکس ها رو ترجمه میکنم و توی همین پست میزارم. عکس ها حجمشون بالاست (~4 مگ)

4z8_5_locations_-_copy.jpg

شروع بازی در مکزیک هست. بازی شامل جنگل های مکزیک، مقبره های مایاها هم هست. بر عکس شماره های قبلی غارهای عظیم زیرزمینی و گشت و گذار در محیط های زیر آبی هم هستید که طبق گفته ی خود سازنده بسیار وسیع تر و شمل تونل های تو در تو و عمیق است. پازل ها هم که جز لاینفک بازی هستند. مقبره ها هم روی زمین قرار دارند و خبری از مقبره های زیر زمینی به وسعت قبل نیستیم. محیط بازی بسیار خطرناکتر و بی رحمتر از قبل می باشد. از وسایل و تجهیزات یا محیط پیرامون خودتون برای غلبه بر دشمنانتون میتونید استفاده کنید. مثلا سریع حمله کنید و بعد بر روی درختان یا سایه ها پنهان بشید. حتی میتونید از گِل برای استتار استفاده کنید. بزرگترین مپ تاریخ بازی های Tomb raider در این شماره قرار داره. مانند نسخه های قبلی شامل چندین مپ میشه که میتونید آزادانه در آنها گردش کنید و ماموریت های فرعی و اصلی رو انجام بدین.

5kfk_e478adca725c7ef103446251b21bfe76.jpg

bghj_media.jpg

آخرین ویرایش:

godofwar3

کاربر سایت
Jul 10, 2008
694
نام
حسین
یعنی پیشرفت داشته؟
دوستان ک با تریلر میگفتن پسرفت داشته:D
منم هفته دیگ فرصت بازی دارم میگیرمش:x
بازیش یه بازی جدیده ارزش داره بازی کنی اون تریلرها فکر کنم واسه کنسول بود گرافیک را ضعیف نشون میداد

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
یکی از دوستان بازیباز گفت که ورژن جدید قفل دنوو که روی بازی های جدید قرار گرفته هک و شکسته شده

انشالله در روزهای آتی (مانند رزیدنت 7 ) این بازی کرک می شود

• Like
Reactions: noorihamid99

kiarash2001

کاربر سایت
Aug 22, 2007
110
یازی خیلی قشنگی من هنوز تمومش نکردم تازه رسیدم به شهر مخفی
در کل ارزش خریدن رو‌داره ، محیط بازی تو‌جنگل
جواناه نقش مترسک داره هیچ کاری انجام نمیده
حرکت ها فرم بازی همش شبیه نسخه قبلیه

• Like
Reactions: hitman68 and kamyy

mostafaskip

کاربر سایت
May 28, 2015
502
نام
مصطفی
اینو یه بازی جدید نمیشه بهش گفت، بیشتر حکم dlc برای نسخه های قبلی رو داره!

و اما توی پرفورمنس به طرز عجیبی عرق قطعات رو در میاره
روی تنظیمات 4k, ultra, dx12 نهایتا تونستم فریم ثابت 40 ازش بگیرم (گفته شده 2080ti هم به سختی تونسته ثابت روی 60 نگهش داره) در صورتی که همین تنظیمات توی ویچر 3 نزدیک 47 فریم میداد. اما همونقدر که فشار میاره و فریم پایین میاد، همون قدرم جزئیات و گرافیک بازی دلنواز تر میشه. توی زمینه ارتقا گرافیک خوب عمل کردن

پ.ن: i7 6700k, msi 1080ti, 32gb 3000mhz

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین

روی تنظیمات 4k, ultra, dx12 نهایتا تونستم فریم ثابت 40 ازش بگیرم (گفته شده 2080ti هم به سختی تونسته ثابت روی 60 نگهش داره) در صورتی که همین تنظیمات توی ویچر 3 نزدیک 47 فریم میداد. اما همونقدر که فشار میاره و فریم پایین میاد، همون قدرم جزئیات و گرافیک بازی دلنواز تر میشه. توی زمینه ارتقا گرافیک خوب عمل کردن

تمومش کردی ؟

sajad-tnt

کاربر سایت
Aug 17, 2010
895
نام
سجاد
متاسفانه از همین میترسیدم که بهینه نباشه...

Sent from my ASUS_Z00AD using Tapatalk

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,172
نام
عارف واعظ قائمی

خیلی ترسی نداره، اتفاقا به نظر من نسبت به نسخه قبل با اینکه گرافیک بهتری داره، بهینه تر هم شده، من با CPU 6700 و 1070 GTX و 16 gb 2400 تو نسخه قبلی روی 2k طرفای 40-45 فریم می‌گرفتم، ولی تو بهترین تنظیمات این بازی با MSAA 2x راحت بالای 50 فریم دارم، و مهم تر اینه تقریبا این عدد روی 52 ثابت هست. بعدم کلا تو رزولوشن های بالا به خصوص 4k کلا خیلی بعید نیست که سیستم تحت فشار قرار بگیره، اونم تو یک بازی با این کیفیت. خیلی راحت هم میشه با پایین آوردن یک سری Detail ها تو بازی فریم رون گرفت.

• Like
Reactions: ROONEY190

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα

بازی به لطف DX12 تو بنچمارکا با سخت افزار مشابه + گرافیک ارتقاع یافته حدود 5 الی 10 درصد بهینه تر عمل میکنه حالا دیگه خودت حسابش رو بکن ...

mostafaskip

کاربر سایت
May 28, 2015
502
نام
مصطفی
تمومش کردی ؟
هنوز نه

نمیشه گفت بهینه نیست. چون به نسبت اوپن ورد بودنش و اینکه محیط جنگلی شده و جزئیات خیلی بیشتر از قبل شدن، این میزان فریم طبیعیه اونم توی این رزولوشن. یه خورده بعضی مقادیر رو بیار پایین تر راحت 60 رو میگیری اما پیشنهاد میکنم گزینه pure hair رو خاموش نکنی چون یکی از زیبایی های گرافیک بازی به حساب میاد.

godofwar3

کاربر سایت
Jul 10, 2008
694
نام
حسین
بعضی از محیط های بازی بینهایت زیبا و خاطره انگیز هستند واقعا اون 7 تومانی که واسه اشتراکیش دادم یا همون نیم دلاره خودمون نوش جون سازنده هاش:D:D

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,331
بعضی از محیط های بازی بینهایت زیبا و خاطره انگیز هستند واقعا اون 7 تومانی که واسه اشتراکیش دادم یا همون نیم دلاره خودمون نوش جون سازنده هاش:D
داداش اشتراکی تو جیب سازنده ها نمیره:D
من هر روز میخوام بازی کنم نمیشه.:D

• Like
Reactions: kamyy

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر