Shadow of the Tomb Raider | PC

hb4o_title_(2).jpg

Title: Shadow of the Tomb Raider
Developer: Eidos-Montréal & Crystal Dynamics
Publisher: Square Enix
Genre: Action/Adventure
Players: Single player, Co-op
Release Date: 14-Sep-2018
Platforms: PC - PS4 - XBOX ONE
بالاخره شایعاتی که چند سال در مورد نسخه ی بعدی Tomb Raider به گوش میرسید، درست بود. این نسخه توسط Eidos-Montréal و Crystal Dynamics ساخته خواهد شد. استودیو Nixxes Software وظیفه ی پورت بازی رو بر روی PC و با کمک Nvidia بر عهده داره. طبق سایت store.square-enix.com برای PC فقط بر روی استیم عرضه میشه و برای اکتیو کردن به اینترنت نیاز دارید.

8xfo_3_story_-_copy.jpg

در Shadow of Tomb Raider همانند بازی های قبلی در نقش لارا کرافت هستید. داستان این شماره ادامه ی دو شماره ی قبلی و پختگی لارا کرافت و تبدیل شدن اش به Tomb raider هست. در Shadow of Tomb Raider باید جلوی آخرالزمان مایاها را بگیرید و دنیا را نجات بدین. در این بین گروه Trinity هم به دنبال یه شی باستانی مایاها هستند. شروع بازی در مکزیک و در روز مردگان اتفاق می افتد. همونطوری که تایید شده این بازی پایان داستان Trinity و پختگی لارا کرافت هست که شروع اش از سال 2013 بود.

a2vv_a333447bdf8f813d935bbb099d0a5f95.jpg

در طول بازی دوستانی هم به کمکتان خواهند آمد. Jonah یکی از شخصیت هایی است که تاکنون تایید شده. دشمنان بازی هم گروه Trinity و رهبر آنان Dominguez می باشد ولی بر خلاف شماره های گذشته در کنار Trinity ، قبیله ی مایاها هم هستند که باید با آنها مبارزه کنید. هر دوی این گروه ها با هم دشمن هم هستند و در طول بازی شاهد درگیری آنها هم خواهید بود. حیوانات متعدی هم در بازی هستند، مانند خرس، آهو، پلنگ و ....

1auu_6d26299fd3fccf25b579da5b0f781fb0.jpg

10ly_4_gearguide_-_copy.jpg
شبیه دو نسخه ی قبلی میتوانید از تیر کمان،چاقو، اسلحه های اتوماتیک و نیمه اتوماتیک استفاده کنید. قابلیت راه رفتن بر روی دیوار با طناب یا بالا رفتن از آن با دو تبر مخصوص خود را هم دارید. قابلیت ارتقای اسلحه و ساخت وسایل و تجهیزات جدید رو هم دارید. برای درست کردن هم به متریال خاص نیاز دارید که میتونید از کشتن پوست حیوانات یا با جست و جوی اجساد دشمنان به دستشون بیارید. به تازگی به صورت PDF تجهیزات لارا منتشر شده و تا جایی که بتونم عکس ها رو ترجمه میکنم و توی همین پست میزارم. عکس ها حجمشون بالاست (~4 مگ)

4z8_5_locations_-_copy.jpg

شروع بازی در مکزیک هست. بازی شامل جنگل های مکزیک، مقبره های مایاها هم هست. بر عکس شماره های قبلی غارهای عظیم زیرزمینی و گشت و گذار در محیط های زیر آبی هم هستید که طبق گفته ی خود سازنده بسیار وسیع تر و شمل تونل های تو در تو و عمیق است. پازل ها هم که جز لاینفک بازی هستند. مقبره ها هم روی زمین قرار دارند و خبری از مقبره های زیر زمینی به وسعت قبل نیستیم. محیط بازی بسیار خطرناکتر و بی رحمتر از قبل می باشد. از وسایل و تجهیزات یا محیط پیرامون خودتون برای غلبه بر دشمنانتون میتونید استفاده کنید. مثلا سریع حمله کنید و بعد بر روی درختان یا سایه ها پنهان بشید. حتی میتونید از گِل برای استتار استفاده کنید. بزرگترین مپ تاریخ بازی های Tomb raider در این شماره قرار داره. مانند نسخه های قبلی شامل چندین مپ میشه که میتونید آزادانه در آنها گردش کنید و ماموریت های فرعی و اصلی رو انجام بدین.

5kfk_e478adca725c7ef103446251b21bfe76.jpg

bghj_media.jpg

آخرین ویرایش:

sina-ssd

کاربر سایت
Jun 7, 2012
58
نام
sina
سلام دوستان من بازی نسخه فشزده کورپک رو نصب کردم، منوی بازی بالا میاد ولی وقتی بازی رو شروع میکنم صدا دارم ولی تصویر ندارم؟؟؟ راه حلی داره درست شه؟؟

• Like
Reactions: kamyy

yaran

کاربر سایت
Apr 15, 2015
1,705
نام
MOHSEN
سلام دوستان من بازی نسخه فشزده کورپک رو نصب کردم، منوی بازی بالا میاد ولی وقتی بازی رو شروع میکنم صدا دارم ولی تصویر ندارم؟؟؟ راه حلی داره درست شه؟؟
منظورتون از منو کدومه؟
منوی که توی دسکتاپ میاد یا منویی که وارد بازی شدین؟

sina-ssd

کاربر سایت
Jun 7, 2012
58
نام
sina
منظورتون از منو کدومه؟
منوی که توی دسکتاپ میاد یا منویی که وارد بازی شدین؟
منوی روی دکستاپ هم میاد ، منوی خوده بازی هم میاد ، ولی وقتی روی new game میزنم میره توو بازی صدا داره ولی تصویر ندارم...

• Like

yaran

کاربر سایت
Apr 15, 2015
1,705
نام
MOHSEN
منوی روی دکستاپ هم میاد ، منوی خوده بازی هم میاد ، ولی وقتی روی new game میزنم میره توو بازی صدا داره ولی تصویر ندارم...
توی منوی دسکتاپ بازی رو بذارین روی حالت پنجره ببینین باز مشکل پا برجاس یا نه..رزولیشونو اینارم بیارین پایین...گرافیکم اپدیت کنین
نسخه fitgirl بگیر مشکلی نداره
ربطی به نسخه کورپک یا فیتگریل یا سی پی وای نداره!!!
مشکل جای دیگس

• Like

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,889
نام
محمد حسین
I had a black screen, but I could hear music. A restart of Steam fixed it for me
میگه من ریستارت کردم استیمو درست شد.اگه اورج داری این کار رو بکن،اگه پایرتی برو تو کار درایور و آپدیتش
یکی گفته
Same issue- black screen with music. Starting in windowed mode gets the game to launch properly, but its not really a great solution.
من گذاشتم رو window mode اجرا شده
However, once I switched to my administrator account, the game launched just fine. I have never experienced that before
یکی گفته،من رفتم رو اکانت ادمین درست شده،این با run as admin. فرق داره ،اگه با 3 راه بالا حل نشد برو تو اکانت admin و از اون اجرا کن.
راه دیگه ای نیافتم

آخرین ویرایش:
  • Like

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
برعکس دو شماره قبل این شماره به واقعیت نزدیک و دشمن ماورایی نیست. یک قبیله آدم خوار است که خیلی باحال و ترسناک طراحی شده اند

Masood1992sdt

کاربر سایت
Oct 2, 2018
578
گرافیک بازی نسبت به نسخه قبلی بشدت دانگرید شده باز این قوطی ها گند زدن به گرافیک بازی
جدی؟ یعنی بازی ساخت 2018 نسبت به 3سال قبل هیچ پیشرفتی نداشته؟حتا در سطح فارکرای5 هخم نیس گرافیکش؟
ناامیدمون نکن دیگه[-x

ehsancjdk

کاربر سایت
Mar 24, 2015
225
نام
ٍehsan
جدی؟ یعنی بازی ساخت 2018 نسبت به 3سال قبل هیچ پیشرفتی نداشته؟حتا در سطح فارکرای5 هخم نیس گرافیکش؟
ناامیدمون نکن دیگه[-x

این بحثا همش شایعس.
بنده همون روزای اول تمومش کردم ب جرات میگم یکی از بهترین گرافیکاس و از هر لحاظ حتی بهینه سازی نسبت ب نسخه قبل پیشرفت کرده. البته رو pc. کنسول هارو نمیدونم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر