Serious Sam 2

نام:Serious Sam2
سازنده:Croteam
ناشر:2K Games
تاریخ عرضه:زمستان 84
سیستم:PC
در سال 2001 شرکت نه چندان معروف Croatia یک قسمت از بازی serious sam را منتشر کرد و بازی به خشونت و دشمنان بیشمار آن معروف شد و یکی از برترین اکشن های اول شخص شد.
تیم Cro بعد از موفقیت قسمت اول این بازی تمام سعی خود را کرد که نسخه ای حتی بهتر از قبلی به بازار عرضه کند.آن ها سالها روی این موتور گرافیکی جدید کار کردند به طوری که موتور قبلی را کاملا باز نویسی کردند.حال سم با نیروی قوی تر و موتور گرافیکی جدید بازگشته تا دنیا را از نابودی نجات دهد.
داستان:
sam به دنبال پیدا کردن متعلقات یک مدال قدیمی میباشد تا با نیرویی که مدال به او میدهد بتواند دشمنان زمین را از بین ببرد.با وجود اینکه گرافیک بازی بسیار بالا رفته و با اینکه تعداد دشمنان بسیار زیاد است اما Frame Rate بازی پایین نمی رود.
دمو ای از این نسخه که در E3 امسال به نمایش گذاشته شد خیلی ها را شگفت زده کرد.چون گرافیک بازی با اینکه چیزی از هاف لایف کم نداشت اما در محیط های شلوغ نیز فرقی نداشت!و جزییات به کار رفته در محیط و شخصیت های واقعا کامل و بی نقص بود و آن طور که در E3 شرح داده شد این بازی جدود 40 مرحله دارد که مرحله به مرحله سخت تر و جذاب تر میشود .
مانند مرحله آتشفشان و مرداب و....
بیش از 45 مدل دشمن مختلف در این بازی وجود دارد که باید در برابر سام قرار گیرد وجالب اینجاست که هر کدام از یک دوره زمانی به جنگ با وی می آیند تا زمین را تسخیر کنند. و تمام سلاح های نسخه اول در آن وجود دارد و چند سلاح نیز اضافه شده مانند اسلحه ای که طوطی پرتاب میکند! که حاوی مواد منفجره می باشد و سرپرست طراحان این بازی یعنی آقای Davor Hunski جزیاتی از این بازی را شرح داد.وی گفت ما از همه قابلیت های Direct X برای این بازی استفاده کرده ایم و از دسته بندی گرافیکی نیز برای اجرای روان بازی کمک گرفته ایم همچنین افزود : ما در کنار شما افرادی را قرار می دهیم تا اگر مایل باشید در طول مبارزه شما را همراهی کنند و بخش رانندگی نیز به این نسخه از بازی اضافه شده که سام میتواند سوار ماشین ها و موتور و حتی مورچه های غول پیکر شود! و این کار برای تنوع بیشتر در بازی است در ضمن طنز در این نسخه بیشتر شده تا با لذتی بیشتر به بازی بپردازید.در E3 سازندگان بازی قول داده اند تا بازی را در سال آینده به بازار عرضه کنند.
هر گونه کپی برداری از این متن تنها با ذکر نام نویسنده آن مجاز خواهد بود.
SSII Official Trailer
SSII GamePlay Pictures

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
عالی بود من خودم به شخصه خیلی از این بازی خوشم میاد دیگه حدود 10 روزه دیگه میاد و بازی میکنیم و حالشو میبریم تو این اکتبر چقدر بازی میاد
Serious Sam II.Pc.XBOX 10/10/2005

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
منم فكر ميكنم بازي خوبه باشه.دو نسخه ي قبل كه خوب كار كرده بودند.بايد ببينيم اين نسخه چه كار خواهد كرد.تو سري بازي هايي كه فقط بكش بكش هست Ss بهترين بازي هست از نظر من.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
تو این اکتبر چقدر بازی میاد
تو این اکتبر کولاکه بازیه
واقعا ادم توش میمونه کدوم رو بازی کنه
f.e.a.r & quack 4 & serious sam 2 & nfs :mw ........
56.gif

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
نوشته شده توسط pandora tomorrow:
تو این اکتبر کولاکه بازیه
واقعا ادم توش میمونه کدوم رو بازی کنه
f.e.a.r & quack 4 & serious sam 2 & nfs :mw ........
56.gif
امین جون واقعا منم موندم ولی حتما quack 4 رو اول بازی میکنم
راستی nfs نوامبر میاد نه اکتبر

دقیقا برترین تو این سبک!
کاملا موافقم با تو

آخرین ویرایش:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
امین جون واقعا منم موندم ولی حتما quack 4 رو اول بازی میکنم
راستی nfs نوامبر میاد نه اکتبر
خودم میدونستم خواستم تو رو امتحان کنم
55.gif

من یکی که تو بازی کردن f.e.a.r یا کواک 4 موندم
هنوز هم اسپلینتر سل رو تموم نکردم

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
.....

سام با خاطرات بچگیم اجین شده . اولین بازی که با پول خودم خریدم .خداکنه این بازی سریع بیاد .

davood3d

کاربر سایت
Oct 5, 2005
11
از روي عكس ها ميشه فهميد كه بازي بايد پيشرفت چشمگيري داشته باشه
اين بار ديگه فكر نكنم تاخيري داشته باشه
مي خواستم به خاطر اين بازي كارت گرافيكمو ارتقا بدم ولي نشد!؛
حالا يه كمي رو با اين 5700 ميرم بقيه رو هم مي زارم وقتي ارتقا دادم!؛
:lol:
اينم يه بخشي از مقاله ي
Gamespot
راجع به اين بازي
... Serious Sam II will be even more colorful, more frantic, and more over-the-top insane than the previous games (and if you've played the previous games, you know that's saying something). The game is scheduled for release later this year on the PC and Xbox.
لينك مقاله

آخرین ویرایش:

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
.

متاسفانه من یه مشکل تو این بازی میبینم . اونم قیافه ی سامه کع عوض شده . بابا این قیافه جدید اصلا با شخصیت سام جور در نمیاد .
untitled.JPG

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر