Section 8 | PC

section_8_logo.jpg

شرکت سازنده : TimeGate
شرکت پخش کننده : SouthPeak Games
تاریخ عرضه : Q3 2009
ژانر : Shooter
اسکرین شات ها
تریلر ها

ابتدا درباره ی معنوی لغوی Section 8 توضیحی بدهم. Section 8 به حالتی گفته می شود که یک سرباز به دلیل مشکلات روانی از ارتش اخراج شود. ریشه Section 8 به جنگ جهانی دوم باز می گردد.
حالا به توضیحی مختصر درباره بازی می پردازم. بازی Section 8 درباره سربازان فوق پیشرفته و تعلیم دیده می باشد که به ماموریت هایی بسیار خطرناک که تنها آن ها قادر به انجام این ماموریت ها هستند اعزام می شوند، می باشد. بازی دارای محیط بزرگی می باشد و اکشن و استراتژی را با هم تلفیق می کند و شما را وادار به نقشه چینی قبل از حمله می کند.
Section 8 برای نیمه سوم سال 2009 تایید شده است.

kami_jun

کاربر سایت
Jun 30, 2009
2
نام
kamiar
سلام دوستان.من بازيو نصب كردم.ولي صدا نداره.دمو هاي گرافيكي مث اون دموي اول بازي كه ميارنش تو بيمارستان صدا داره ولي بازيو منو ها اصلا صدا نداره؟ چي كار كنم؟ يكي راهنماييم كنه.5 بار اين بازيو خريدم.
هركي ميتونه كمك كنه به ايميلم جواب بده و راهنماييم كنه. ممنون ميشم.خواهشا سريع فقط.

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
من نسخه pc این بازی را تهیه کردم و بازی هم نصب شد و اجرا هم میشه .
وقتی وارد بازی میشم تمام مقدمات بازی در صفحه مانیتور نقش میبنده و زمانی که بازی میخاد شروع بشه میگه game for windows lived failed و از بازی میاد بیرون .
فکر میکنید مشکل چی هست ؟ در ضمن من game for windows live را تازه ریختم و نسخه جدید بتمن را هم دارم بازی میکنم .

gallant

کاربر سایت
May 1, 2009
215
نام
gallant
سلام دوستان.من بازيو نصب كردم.ولي صدا نداره.دمو هاي گرافيكي مث اون دموي اول بازي كه ميارنش تو بيمارستان صدا داره ولي بازيو منو ها اصلا صدا نداره؟ چي كار كنم؟ يكي راهنماييم كنه.5 بار اين بازيو خريدم.
هركي ميتونه كمك كنه به ايميلم جواب بده و راهنماييم كنه. ممنون ميشم.خواهشا سريع فقط.
این کارو بکن شاید درست شد :thinking:
My Computer - properties - Hardware- Device Manager-Duplex Audio-
راست کلیک disable -:cheesygri

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر