Scrolls

350px-Scrollslogo.png

بالاخره این بازی بعد از Beta طولانی مدت عرضه شد!

Scrolls یک بازی Trading card game هست که توسط شرکت سازنده Minecraft ساخته شده. کسانی که با بازی Heasrthstone آشنایی دارن تا حدودی می دونن Card game ها چجوری هستن ولی این بازی پیچیده تر از Hearthstone هست. سعی می کنم خلاصه شما رو با بازی آشنا کنم.
55d7be7764c3188d44629ab55669669eab401af8.jpg

توی این بازی هدف از بین بردن اون 5 idol در دو طرف battlefield هست. همونطور که میبینید بازی ترکیبی از Card game و Board game هست. شما کارت ها رو بازی می کنید و اونها رو توی Battlefield میچینید. قرار دادن و حرکت دادن نیروها به اندازه بازی کردنشون مهمه. هر round میشه نیرو ها رو یک 6 ضلعی روی Battlefield حرکت داد.
برای بازی کردن کارت ها به منبع نیاز دارید. این منابع عبارتند از:

Growth.png
Decay.png
Energy.png
Order.png

از چپ به راست: Growth، Decay، Energy ، Order

هر کارتی به یکی از این منابع نیاز داره، به عبارت دیگه هر کارتی به یکی از این خانواده تعلق داره. برای مثال:

245px-Beast_Rat.png
این Creature ساده به یک Growth نیاز داره برای اومدن به بازی. اگر به عکس دقت کنید، سه icon زیرش میبینید. اونها میزان Attack (شمشیر)، تعداد دورهایی که creature در بازی باید بمونه تا active بشه ( جمجمه) و health ( قلب) هستند. برای مثال این creature بعد از 2 دور در بازی موندن حمله می کنه.

سوالی که ممکنه پیش بیاد اینه، از کجا این منابع رو بدس بیاریم؟ هر round بازی، شما این امکان رو دارید که یه کارت رو بیخیال شید و 1 منبع بدست بیارید (ربطی به منبع روی کارت نداره). به جای این کار می تونید یه کارت رو بیخیال شید و به جاش دو کارت دیگه بگیرید.

about_playing04.png

علاوه بر Creature ها، بازی دارای سه نوع کارت دیگه هم هست:

Enchantment:
تغییراتی مثبت یا منفی روی creature. برای مثال:

245px-Arthritis.png
آرتروز(!)، که هر موقع نیروی enchant شده حمله کنه 1 damage به خودش میده. یا:

245px-Appurtenance.png

نیرو به ازای هر Beast یک health می گیره.

Spells:
می تونه کاربر های مختلفی داشته یاشه، از damage زدن به نیرو گرفته تا تاثیر بر روی تعداد دورهای مونده به active شدن نیرو.

245px-Burn.jpg

Structures:
نیروهایی که قابلیت حرکت ندارن!

245px-Catapult_of_Goo.jpg

برای بدست آوردن کارت های جدید می تونید از gold و یا shard استفاده کنید. Gold از انجام Trial و بازی کردن معمولی بدست میاد. حتی اگر ببازید هم مقداری Gold بهتون داده میشه. تو مدت کوتاهی که من بازی کردم چیزی حدود 8000 تا gold دارم. قیمت ها به شرح زیر هستن:

-random scroll : 100 gold
-Scroll pack (10 Scrolls): 1000 gold.
-Scroll مربوط به منبع خاص:200 Gold

هر روز هم به طور random تعدادی کارت برای فروش هست (از 100 تا 1000 بسته به Rarity). علاوه بر اون Deck های آماده 50 کارتی به قیمت 5000.
در پایان بگم که بازی یک Black Market هم داره که می تونید کارت هاتون رو برای فروش یا معاوضه اونجا بذارید. بازی Chatroom عمومی و اختصاصی ضمن بازی هم داره که توی اون میتونید کارت هاتون رو معاوضه کنید.
برای خرید می تونید از Shard که با پول واقعی خریده میشه استفاده کنید، ولی برای خرج کردن پول محدودیت هست و مهمتر اینکه اون Random pack ها رو نمیشه با پول واقعی خرید.

فکر کنم تا اینجا کافی باشه، پیشنهاد میکنم این بازی رو امتحان کنید، پشیمون نمیشید!

Mostafa84

کاربر سایت
Oct 31, 2014
142
نام
مصطفی
F2P
اگه رایگان لینک بده امتحان کنیم

- - -ویرایش - - -

خودم لینکو پیدا کردم
اما رجیستر نمیشد از بازی از سایت رجیستر کردم
حالا هم هر کار میکنم به سرور وصل نمیشه