Scarygirl | PC

Scarygirl-main.jpg

بخش 1) اطلاعات بازی:
Developer: TikGames
Publisher: SquareEnix
Genre: Action/Platformer
Platforms: PC/PS3/Xbox 360
Release Date: Q1 2012

بخش 2) لینک ها:

Game Official Website​

بخش 3) توضیحات:
بازی Scarygirl یک عنوان پلتفرمر است که از رمانی تحسین شده نوشته Nathan Jurevicius با همین نام الهام گرفته شده است.
داستان بازی در مورد دختر بچه ای است به نام Scarygirl که به حال خود رها شده و در شبه جزیره ای خالی از سکنه زندگی میکند، که توسط اختاپوس غول پیکری به نام Blister به فرزندی پذیرفته شده است.
Scarygirl در خواب خودش کابوس هایی می بیند که در کابوس هایش مردی هم حضوردارد اما Blister نمی تواند پاسخ سوال دختر بچه در مورد اینکه آن شخص، در کابوسش چه کسی است بدهد.
اما Bunniguru که خرگوش کونگ فو کار اسرار آمیزی است، به Scarygirl اطلاع میدهد که او می تواند آن شخصی که در کابوس های دختر بچه است را در همین جزیره پیدا کند.
به همین دلیل Scarygirl جزیره را برای یافتن آن فرد اسرار آمیز جستجو می کند.

بازی Scarygirl قرار است در سه ماهه اول سال 2012 برای PC منتشر شود. البته تاریخ انتشار نسخه ی 360 بازی 18 ژانویه و نسخه ی PS3 در تاریخ 24 ژانویه خواهد بود.

آخرین ویرایش:

Seventy One

اگه فردارو گرفتن از تو نترس امشب درازه ...
کاربر سایت
Dec 14, 2010
887
نام
Ali
خسته شدم از این همه بازی های جنگی و خشونت !! من عاشق این بازی های لطیفم ! :d

Insomniac

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,397
نام
امیر حسین
بازی به شدت افتضاح روی PC پورت شده.

بعد از اینکه بازی رو نصب کردم و اجراش کردم، اولین چیزی که باعث تعجبم شد، اجرا شدن بازی به صورت Windowed بود. بعد که داخل بازی شد، داخل قسمت Settings رفتم و دیدم فقط می تونید تنظیمات، صدا، آهنگ، زیرنویس، ویبره، Resolution و Windowed یا Fullscreen بودن رو انجام بدید! از اون بدتر، Resolution بازی بیشتر از 1280x1024 نمیشه. یعنی درون مانیتور های واید بازی خیلی بد کشیده میشه. همچنین قابلیت تغییر دکمه های کنترل بازی رو ندارید.

همچنین خود بازی برای من دارای افت فریم عجیبی بود. (با اینکه بازی چیز خاصی نداره و سیستم نسبتاً قوی هم دارم باز بازی افت فریم داشت)

محیط بازی و شخصیت ها جالب کار شده ولی به دلیل پورت واقعاً افتضاح و آشغال بازی قابل بازی نیست. پیشنهاد می کنم تا Patchـی چیزی براش نیومده، سراغش نرید.

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
حرف ایشون کاملا تایید میشه
منم نتونستم تنظیمات کیبورد و گرافیکو تییر بدم(به دلخواه خودم)
با وصل کردن جوی پذ تونستم با دسته خیلی راحت بازی کنم و البته با امولاتور دسته 360
بازی هم بدک نیست.سرگرم کنندس.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر