Saves بازی ها (PSP)

دستت درد نکنه میلاد جان برام لینکشو بزار هرچی گشتم پیدا نکردم این دوستمون یه لینک اشتباه داد من بدبخت 1 ساعت با این دایل اپ لعنتی دانلود کردم بعد همون که شما گفتی بود البته اولش دیدم 2.8 مگ :eek: حجم داره ها ولی جو دیگه میگیره یهو !!!!:p
خیلی خیلی ببخشید این چند روز سرم یکم شلوغ بود ;) تا فردا برات اپلود میکنم چون سیو رو فکر کنم پاک کرده بودم (پیدا نمیکنم) دوباره بازی رو میرم بعد سیو میکن برات اپلود میکنم .
Save جی تی ای رو کی داره؟
همچنینی kill zone
من که جی تی ای رو 7.8 % بیشتر نرفتم ;) ولی سیو بازی اون بالا هست !
اینم killzone :
http://www.cheathappens.com/download_file.asp?id=21916

خیلی خیلی ببخشید این چند روز سرم یکم شلوغ بود ;) تا فردا برات اپلود میکنم چون سیو رو فکر کنم پاک کرده بودم (پیدا نمیکنم) دوباره بازی رو میرم بعد سیو میکن برات اپلود میکنم .
بازی رو میرم تا جایی که با یه یارو میرم تو قار بعد از اونجا با اسانسور میرم بالا بعد یهو Psp خاموش میشه تا قبل اون سیو نمیکنه . نمیدونم چی شده ;)

به بین مشکل من همینه دیگه به خاطر همین هم سیو می خواستم حالا به نظرت مشکل از چیه شاید بازی اشکال داره ؟ شاید هم با دهوک های جدید مشکل داره ؟ ببینم قبلا بازی کرده بودی الان این مشکل پیش اومده ؟:confused:

اره من یه بار سیو کرده بودم ولی فکر نمیکنم این iso بودش فکر کنم اون یه iso دیگه از همین بازی بودش , نه اشکال از بازی باید باشه ;)

با سلام به همه دوستان عزیز
آیا کسی نرم افزار ویندوزی که روی پی اس پی با فرم ور 3.2 کارکند میشناسد.
اگر کسی میتواند لینکش را برای من بگذارد....
با تشکر

دانلود Save بازيهای Psp

اگه دوستان يه بازی رو 100% يا کمتر تموم کرده باشن ميتونن save هاشونو اينجا بزارند که بقيه هم دانلود کنن و استفاده کنن. منم تا اونجا که بتونم کمک ميکنم.

Back