Saves بازی ها (PSP)

prince_fable

کاربر سایت
Jan 4, 2008
719
سلام
چجوری میشه از طریق psp خودمون سیو های بازی(و یا خود بازی) رو به یه psp دیگه ارسال کنیم؟
از طریق wlan میشه؟
در ضمن تو pspقسمت بازی game sharing چیه؟
ممنون

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
سلام
چجوری میشه از طریق psp خودمون سیو های بازی(و یا خود بازی) رو به یه psp دیگه ارسال کنیم؟
از طریق wlan میشه؟
ممنون
آره با wifi هم می شه ولی برنامه می خواد
پس شما این کارو بکن:
پی اس پی وصل کن به پی سی بعد برو تتو فولدر psp بعدشsavedata از اونجا سیو بازیتون رو پیدا کنید و ازش کپی بگیرید و حالا اون پی اس پی که می خواید سیو رو بهش انتقال بدید وصل کنید و در همین مسری که گفتم کپی پیستش کنید

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
سلام
از طریق wlan میشه؟
ممنون

سلام ...
خود بازی که نمیشه ولی برای save میتونید:

save مورد نظر را انتخاب و copy کنید خود دستگاه به شما میگه که میخواهید روی مموری دیگه ای کپی کنید شما قبول کنید و بعد مموری خودتون را از دستگاه خارج و مموری دیگر را وارد کنید و عملیات کپی را کامل کنید.

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
سلام ...

save مورد نظر را انتخاب و copy کنید خود دستگاه به شما میگه که میخواهید روی مموری دیگه ای کپی کنید شما قبول کنید و بعد مموری خودتون را از دستگاه خارج و مموری دیگر را وارد کنید و عملیات کپی را کامل کنید.
خود بازی هم با برنامه Adhocfile transfer و برنامه IRSHELL می شه از پی اس پی به پی اس پی انتقال داد

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
خود بازی هم با برنامه Adhocfile transfer و برنامه IRSHELL می شه از پی اس پی به پی اس پی انتقال داد

من منظور کلی بود یعنی خود دستگاه نه با برنامه جانبی. دستگاه فقط با همون روشی که گفتم میتونید فقط save هاتون را جابجا کنید دیگه با برنامه های جانبی و یا مثالی که شما برای کامپیوتر که زدید خیلی کارا میشه کرد!

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
بچه ها گاد آف وار رو میشه سیو آخرش که تمام فیلم ها باز شده باشه رو میخوام.منظورم تو قسمت وری های بازی هست چون خودم نورمال و هارد رو تموم کردم اما بعدیش رو هم میخوام
پیشاپیش مرسی

prince_fable

کاربر سایت
Jan 4, 2008
719
آره با wifi هم می شه ولی برنامه می خواد
پس شما این کارو بکن:
پی اس پی وصل کن به پی سی بعد برو تتو فولدر psp بعدشsavedata از اونجا سیو بازیتون رو پیدا کنید و ازش کپی بگیرید و حالا اون پی اس پی که می خواید سیو رو بهش انتقال بدید وصل کنید و در همین مسری که گفتم کپی پیستش کنید

سلام ...

من منظور کلی بود یعنی خود دستگاه نه با برنامه جانبی. دستگاه فقط با همون روشی که گفتم میتونید فقط save هاتون را جابجا کنید دیگه با برنامه های جانبی و یا مثالی که شما برای کامپیوتر که زدید خیلی کارا میشه کرد!
میشه لینک این برنامه ها و طریقه نصبشون و انتقال بازی رو بگید؟...ممنون

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
میشه لینک این برنامه ها و طریقه نصبشون و انتقال بازی رو بگید؟...ممنون
از اینجا می تونی دانلودش کنی!
برای انتقال هم با دکمه R می تونی وارد فولدر ها بشی!برای مثال می ری روی ISO دکمه R رو میزنی بعد می ری روی بازی مورد نظرت دکمه X بود فکر برای SEND (اون پایین برنامه گفته کدوم دکمه چه کار می کنه!)وبعد روی پی اس پی کسی که می خوای بازی براش ارسال شه اونم می بری توی فولدر ISO و دکمه ریسیو رو می زنی بعد که همدیگر رو پیدا کردن دکمه X رو می زنی و صبر می کنی انتقال داده بشه!
برای نصب هم بنداز تو فولدر PSP>GAME

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر