Santa Monica به دنبال نیروی جدید

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
استدیو Santa Monica سونی به دنبال افراد جدید برای پروزه بعدی شرکت هستش این در حالی هستش که این استدیو به دنبال افرادی با مهارت های ساخت بازی شوتر و جنگ ماشین ها و open world هستش. God of War Theft Auto?

20110427gowiii.jpg

مجموعه کاراگاهی بازی ها supererogatory با قرار دادن دو شغل برای این استدیو به دنبال طراح ارشد برای بازی مبارزه ای و طراح مرحله هستش.

قبلا به دنبال کسی که تجربه ساخت بازی های اول یا سوم شخص شوتر رو داشته باشه و هم چنین مبارزه با وسیله نقلیه (جنگ ماشین ها) . بعد از ان به دنبال سازنده (طراح) بازیopen world .

هر دو آگهی رو برای پروژه بعدی این شرکت اعلام کرده .

Superannuation به صورت شایعه گفته که این استخدام های Santa Monica بر مبنای الهام گرفتن این استدیو از فیلمی از برادران Coen هستش برای پروژه بعدی این شرکت .

بهتر بازی Santa Monica’s سری بازی های God of War بوده اما این استدیو عنوان های Warhawk, twisted Metal, flOw رو قبلا عرضه کرده .

منبع

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,271
نام
امیر حسین
اینا چشونه! :d ما یک بازی دیگه تو سبک GOW میخوایم! الکی نیارنش تو این دور و زمونه! همون زمانا خوبه! :d
بازم دوست داریم با افسانه های کشورها دست و پنجه نرم کنیم نه اینکه مثل 1000 بازی دیگه تفنگ بگیریم دستمون :d

البته ممکنه برای شماره ی بعد Warhawk باشه! ولی در هر صورت ما یک بازی تو سبک GOW ازشون میخوایم! :d تو E3 هم باید معرفی بشه! صبر نداریم :d

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
اینا چشونه! :d ما یک بازی دیگه تو سبک GOW میخوایم! الکی نیارنش تو این دور و زمونه! همون زمانا خوبه! :d
بازم دوست داریم با افسانه های کشورها دست و پنجه نرم کنیم نه اینکه مثل 1000 بازی دیگه تفنگ بگیریم دستمون :d

البته ممکنه برای شماره ی بعد Warhawk باشه! ولی در هر صورت ما یک بازی تو سبک GOW ازشون میخوایم! :d تو E3 هم باید معرفی بشه! صبر نداریم :d

من با این خبر شک دارم Warhawk هم باشه.:|

من احتمال میدم کلا عنوان جدیدی باشه .

NEXT GEN GAMER

کاربر سایت
Oct 29, 2007
1,023
وای خدا چقدر دوست داشتم این شرکت با حفظ المان های گد او وار دنبال یه IP جدید می رفت مثلا خودم به شخصه دوست داشتم یه بازی راجع به وایکینگ ها میساختن با 4 شخصیت اصلی که هرکدوم مهارت های خاص خودشو داره (مثلا یکی خیلی خر زوره یکی لاغر وچابک و مثلا مخ تیمه و....)و با کشتی به سر زمین های ناشناخته مهاجرت میکردن این جوری میتونست یه بازی ماجراجویی وتا حدی معمایی و با اکشن ناب سانتا مونیکایی باشه
ای خدا اگه میشد ....:x:((

hadi sh

کاربر سایت
Oct 1, 2010
660
نام
هادی

ولی در هر صورت ما یک بازی تو سبک GOW ازشون میخوایم! :d تو E3 هم باید معرفی بشه! صبر نداریم :d
]یه بازی تو سبک GOW واقعا عالیه ولی دیگه فکر کنم میاد زمان حال و .......
صبرت خیلی کمه دادا میخوای تو E3 هم معرفیش کنن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر