Samasung Galaxy Tab 10.1 32GB WiFi - در حد آکبند با کیف اورجینال

Sweeney Todd

کاربر سایت
Sep 1, 2009
581
نام
محمد علی
Rating - 100%
15   0   0
سلام به همه دوستان

این دستگاه صفحه 10.1 اینجی با رزولوشن 1280x800 هستش که یکی از بهترین صفحه ها رو به نقل از gsmarena میون تب ها داره ... سبکترین 10.1 هم هستش با حدود 550 گرم ... این مدل سیم کارت نمیخوره و فقط وای فای هستش که باعث میشه ارزون تر باشه و خب با توجه به اینترنت ذغالی اپراتور های ایران هم چیز زیادی رو از دست نمیدیم ... از طرفی با توجه به اینکه این مدل مموری کارت نمیخوره 32 گیگ بودنش مزیت داره ... همچنین پردازندن تگرا 2 رو داره که بیشترین بازی و نرم افزار میون تبلت های اندرویدی برای این پردازنده اومده ... و تنها تبلت سامسونگ هستش که صفحه زد خش گوریلا داره ... در کل دستگاه خوب و کار راه اندازیه ... شاید تنها ضعفش اینه که در حال حاضر ویدیوهای 1080p رو پخش نمیکنه ، ولی قایل 720p رو حتی با حجم 4-5 گیگ هم راحت پخش میکنه ، البته با اومدن اندروید 4 براش در ماه پیش رو این مشکل هم بر طرف میشه همون طوری که برای دستگاه هایی که اندروید 4 اومده این قضیه حل شده ...

خب فکر کنم تمام نکات در گفتم ، دستگاه هم مثل همیشه با لوازم کامل و اصلی و در حد اکبند بدون کوچکترین مشکل ظاهری و باطنی هستش ...

قیمت هم با توجه به قیمت بالای 1 تومنش در حال حاضر در بازار و کیف اورجینالش که 80 تومن قیمتشه و کارکرد کم دستگاه ... من قیمت رو 830 هزار تومان میزارم (حدود 20 درصدش رو زدم) ...
تحویل هم به صورت حضوری در تهران و ارسال با پست برای شهرستان هستش ... دستگاه روت هم شده و حدود 10 تا از بهترین رام هاش رو هم که دانلود کردم همراهش میدم و سورس نرم افزار هاش ...

فروش ویژه قیمت فقط 750 هزار تومان ... فروش فوری

Attachments

• IMG_0565.JPG
    IMG_0565.JPG
    159 KB · مشاهده: 119
  • IMG_0567.JPG
    IMG_0567.JPG
    165.1 KB · مشاهده: 62
  • IMG_0568.JPG
    IMG_0568.JPG
    193.6 KB · مشاهده: 73
آخرین ویرایش:

Sweeney Todd

کاربر سایت
Sep 1, 2009
581
نام
محمد علی
Rating - 100%
15   0   0

آره ... یه زنگ هم میشه زد بهشون البته !!!
دیالوگ خود فروشنده " این قیمت رو بچه ها اشتباه زدن ، بقیه قیمت ها درسته ، مثلا 1165 برای 3جیش ، یا قیمت تب 2 ها ، این رو هم اصلاح میکنیم "

در یک کلام " ابله آن کسی است که دیگران را احمق بپندارد " ...

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر