Sam & Max برای Wii تائید شد

mox1x2

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 24, 2007
774
نام
مصطفی
به نقل از CVG:
پس از ماه ها خبرهای ضدونقیض, ناشر استرالیایی JoWooD تائید کرد که بازی Sam & Max بر روی کنسول Wii عرضه خواهد شد.

Sam-Max-website.jpg

در متنی که از سوی این ناشر برای بازی آگاتاکریستی در 10 ژانویه منتشر شده بود, آمده است:
One of the next projects: As Sam & Max adventure of the year, chosen by the readers of the German computer game magazine 'PC Games, Sam & Max will soon also for Nintendo Wii to hunt criminals
بعلاوه ظاهرا این عنوان پورتی از Sam and Max: Season One است که در 2006/2007 برای pc منتشر شد.

Ali-360

کاربر سایت
Feb 14, 2007
1,140
نام
شک داری؟؟؟ گفتم که علی
من نمیدونم کی میشه که بازهای مثل Alan Wake و DMC و... (گفتم مثلا) برای این کنسول بیاد...

کلا چون این کنسول سخت افزارش ضعیفه به نظر من بدرد نمیخوره و تا به حال کلی شانس آورده که همه رو شکست داده ، به سلیقه من که جور نیست و X360 را با بازیهای غربی و گیم پلی و گرافیک توپ تریجیح میدم تا بازیهای شرقی و فقط گیم پلی و گرافیک در حد آتاری!
این نظرم بود الان نریزید سرم فنبویهای Wii

MVBDX

کاربر سایت
Jul 4, 2006
167
نام
محمد
در ادامه این خبر خوب هم بگم که استدیوی Factor 5 سازنده عنوان Lair برروی PS3 و Rogue Squadron برروی N64/GC در حال ساخت بازی جدیدی برای Wii میباشد، هنوز چیزی از این بازی عنوان نشده ...
Code:
http://wii.ign.com/articles/845/845353p1.html

ادم خجالت میکشه برای خبرهای Wii اینجا تاپیک باز کنه...

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
من نمیدونم کی میشه که بازهای مثل Alan Wake و DMC و... (گفتم مثلا) برای این کنسول بیاد...

کلا چون این کنسول سخت افزارش ضعیفه به نظر من بدرد نمیخوره و تا به حال کلی شانس آورده که همه رو شکست داده ، به سلیقه من که جور نیست و X360 را با بازیهای غربی و گیم پلی و گرافیک توپ تریجیح میدم تا بازیهای شرقی و فقط گیم پلی و گرافیک در حد آتاری!
این نظرم بود الان نریزید سرم فنبویهای Wii
به عقيده من نسل بعد يعني Wii شايد خودم نداشته باشم ولي علاقه شدي بهش دارم و اگر بازي هايي مثل AC روي اين كنسول بود من الان به هيچ وجه دنبال X360 نميرفتم.
اعتقاد هم داره تنها كنسولي كه تو اين نسل ارزش داره.
گيمر هاي قديمي حرفم رو درك ميكنند.براي گيمر هاي 5 سال پيش اصلا گرافيك مهم نيست اين گيمر هاي همين يك دو ساله اند كه براشون بازي شده فقط جوش هاي روي صورت طرف ...
ادم خجالت میکشه برای خبرهای Wii اینجا تاپیک باز کنه...
چرا؟ مگه Wii چشه! فروشش كمه؟ بازيهاش كمه؟ نو آوري نداره؟ قيمت بالايي داره؟
مگه گرافيك هم شد فاكتور ! مهم ...

mox1x2

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 24, 2007
774
نام
مصطفی
و باز هم به نقل از CVG:
متاسفانه Telltale این خبر را تائید نکرد و سخنگوی این شرکت گفت:
"در حالیکه این موضوع پوشیده نیست که ما قصد داریم Sam & Max را برروی Wii عرضه کنیم و بطورجدی بدنبال آن هستیم, اما فعلا هیچ خبر رسمی وجود ندارد."
همچنین افزود:
"زمانی که ما در مرحله تائید (پورت کردن) Sam & Max برای Wii بودیم, اطلاعیه ای در مورد آن منتشر خواهیم کرد."

mox1x2

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 24, 2007
774
نام
مصطفی
با سلام
بالاخره این شایعه تائید شد, به نقل از GameSpot:

نماینده Telltate علت انتشار این عنوان برای Wii را تا حد زیادی تقاضای طرفداران بیان نموده است:
Telltale representatives said the game's release on the Wii is due in large part to fan demand, in particular an e-mail campaign launched prior to the debut of the Sam & Max episodic series on the PC. Rumors and speculation of a Wii port helped spark publisher interest in bringing the series to Nintendo's platform

انتشار Sam & Max: Season One بوسیله Dreamcatcher و The Adventure Company در آمریکا و بوسیله JoWood در اروپا انجام خواهد گرفت که به نسخه های فرانسوی و آلمانی voice-over (صدای خارج از تصویر) و به نسخه ایتالیائی و اسپانیائی زیرنویس افزوده خواهد شد. تاریخ انتشار در هر دو منطقه پائیز امسال خواهد بود:
Sam & Max: Season One is set to be published in the US by Dreamcatcher and The Adventure Company, whereas publishing duties on the European version (which adds in French and German voice-overs, as well as Italian and Spanish subtitles) will be handled by JoWood. Gamers in both regions should expect the game to arrive on store shelves this fall

موفق باشید.

samanwqv

کاربر سایت
Sep 16, 2006
380
نام
سامان ا.
از نظر من قابليتهاي Wii با بازي Sam & Max زمين تا آسمون با هم فاصله داره. اين بازيي كه من ديدم به درد اين كنسول نمي خوره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر