Multi Platform Saints Row IV

vvyqndudio5ahq6zptsg.jpg

بخش اول)

Developer: Volition Inc
Publisher: Deep Silver
Genre: Action/Shooter/Open World
Platform: PC/PS3/Xbox 360
Release Date: August 23, 2013​

بخش 2)

بخش 3)

یکی ازبهترین های Open World عنوان Saints Row است. این بازی توانست با آمیختن شوخ طبعی و جدی بودن به یکی ازبهترین تجربیات Open World این نسل تبدیل شود.
خوشبختانه استودیوی Volition Inc خالق اصلی این سری بازی را خواهد ساخت و امیدواریم Saints Row IV همانند نسخه های قبلی خود در زمان THQ بدرخشد.
Saints Row IV در ابتدا قرار بود در اصل یک پک DLC باشد، که در هنگام حراج THQ، به وسیله ی Deep Silverخریداری شد و در نهایت ساخت این قسمت امروز (15 مارس 2013( تایید شد.
Deep Silver ناشر این بازی اعلام کرده است که در تاریخ 23 آگوست 2013 این عنوان منتشر خواهد شد.

آخرین ویرایش:

yeke

کاربر سایت
Jun 30, 2013
502
اقا تو نجات مت میلر همه دیالوگ شخصیاتا قطع ووصل میشه چی کار کنم
در ضمن اون انتخاب نجات مت میلر یا خودکشی تاثیری دره؟

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
اقا تو نجات مت میلر همه دیالوگ شخصیاتا قطع ووصل میشه چی کار کنم
در ضمن اون انتخاب نجات مت میلر یا خودکشی تاثیری دره؟

اگر فداکاری و نجات بشریت رو انتخاب کنید تیتراژ بازی میاد ولی بعدش میگه زینیاک دروغ میگه از در آبی برو:)) و دوباره از چک پوینت قبلی بازی شروع میشه و میتونی برو تو در آبی

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
بازی ته خندس خداییش!
تا الان خیلی حال کردم با بازیش! گرچه مثل The Third واسم تازگی نداره ولی عالیــــــــــــــــــــــــــــــــه

Co-op ـم چند روزه میزنم بشت باحاله ولی پر از باگ!
همین الان داشتم Co-op میزدم چند تا عکس گرفتم بزارم اینجا ببینید:D

خیلی حال داد ولی :D
باگاشم پر از خنده بود:D

amiriv

کاربر سایت
Sep 20, 2009
114
سلام اقا تو نسخه سه اون غوله بود که یارمون شده بود اون هست؟بعد میتونی استایل گنگتو تغییر بدی؟جانی گت چی شنیدم اونم از دنیای مردگان برگردوندن:d

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
سلام اقا تو نسخه سه اون غوله بود که یارمون شده بود اون هست؟بعد میتونی استایل گنگتو تغییر بدی؟جانی گت چی شنیدم اونم از دنیای مردگان برگردوندن:d
من نسخه های قبل رو بازی نکردم کهمقایسه کنم ولی آره 4 تا slot برای گنگ داره 3 تا slot هم برای ماشین هاتون
جانی گت هم ایز بک :D
یه مرد گنده ای هم بود توش که یار ما بود نمیدونم غول همونو میگی یا نه
آقا سیو های بازی کجا هستن میخوام بازیمو از نو نصب کنم کرش کرده ولی نمیدونم سیوامو از کجا بیارم بیروووون :((

mms 1378

کاربر سایت
Jul 27, 2011
333
نام
Walter
دوستان تو مرحله Real World هرکار میکنم صفینه از درگاه سومی که میخواد بسته شه رد نمیشه:d

ایا مشکل کرکی داره یا ما باید کاری کنیم البته من صفینه رو میچرخونم اما بازم درگاه سوم زود بسته میشه

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
چنین آدرسی پیدا نشد :|
فرداز اول شروع میکنم
والا اگه کرکت ریلودد بوده تنها آدرسش همینیه که سهند گفت! باید هیدن فولدر هارو روشن کنی تا دیده بشه وگرنه Program data دیده نمیشه!
اون کرک Co-op ـه هم سیواش توی فولدر خود بازی هست!

yeke

کاربر سایت
Jun 30, 2013
502
دوستان تو مرحله Real World هرکار میکنم صفینه از درگاه سومی که میخواد بسته شه رد نمیشه:d

ایا مشکل کرکی داره یا ما باید کاری کنیم البته من صفینه رو میچرخونم اما بازم درگاه سوم زود بسته میشه
نه مشکل کرکی نیست خیلی باید سعی کنی من پوستم کنده شد تا رد کردم:D

mms 1378

کاربر سایت
Jul 27, 2011
333
نام
Walter

با تشکر از راهنمایی شما تونستم ردش کنم فقط به خاطر فریم ریت افتضاح گیر کرده بودم:d

البته خیلی ایرانی ها تو این مرحله گیر افتاده بودند ;D

نه مشکل کرکی نیست خیلی باید سعی کنی من پوستم کنده شد تا رد کردم
biggrin1.gif

res رو بزاری رو 400 600 خیلی اسون رد میکنی انگار داری راه راست میری
yahoo_4.gif

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر