Saints Row IV معرفی شد

shaaheen

کاربر سایت
Aug 28, 2009
496
نام
شاهین
دقایقی پیش در صفحه رسمی فیسبوک بازی Saints Row شماره ی چهارم این سری به همراه تریلر این بازی معرفی شد.
قراره این بازی برروی کامپیوتر و کنسولهای همین نسل در تاریخ 20 آگست 2013 در آمریکای شمالی و 23 آگست در سایر نقاط جهان عرضه بشه.
ysx89st73va8li39ndx.jpg

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
vvyqndudio5ahq6zptsg.jpg

چه داف برحقّی شده شاندی:-j :d!
P.S: Nobody fu*ks with Shaundi ...

===

داستان ادامه شماره سوم هست، اونایی که تموم کردن می دونن بازی دو تا پایان داره و توی یکیش:
شاندی می میره، بازی از ادامه اون یکیه، همونی که تهش فیلم مقوا در میاد! lol:D!

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,920
نام
نـــــــویـــــــــد
Video رو دیدم همون حالت فان رو داشت کاملا اما واقعا شبیه به یه DLC بود تا شماره 4 . نمیدونم شاید نباید هم انتظار تغییرات زیادی داشته باشیم برای این بازی
شماره 3 این بازی یکی از بهترین های این نسل بود واسم . توی این نسل از هچی بازی تو این سبک تا این اندازه لذت نبرده بودم فوق العاده بود واقعا . به شدت فان . آزادی عمل به مقدار زیاد . چندتا پایان و کلی مسخره بازی هایی که باعث میشد اصلا بازی واست خسته کننده نشه

LeonSM

کاربر سایت
Mar 4, 2007
1,850
نام
صفا
تیزر فوق العاده دیوانه کننده بود! تا حدودی هم آدمو یاد Duke Nukem می انداخت.
عکسی که Lavigne گذاشته گویای همه چیز هست. It's time bust some alien balls :D

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
نسخه ی سوم فقط گرافیک مقواییش اذیتم می داد که توی این نسخم همونطوریه. بازم همونیه که بوده و جهش کلی نمیبینم.

Arkham City

کاربر سایت
Aug 11, 2010
336
شدیدا هیجان زدم! هنووووووووووووووووووووزم باورم نمیشه نسخه ی دیگه ی این بازی رو امسال میتونم تجربه کنم !
vvyqndudio5ahq6zptsg.jpg

چه داف برحقّی شده شاندی:-j :d!
P.S: Nobody fu*ks with Shaundi ...

===

داستان ادامه شماره سوم هست، اونایی که تموم کردن می دونن بازی دو تا پایان داره و توی یکیش:
شاندی می میره، بازی از ادامه اون یکیه، همونی که تهش فیلم مقوا در میاد! lol:D!

حاجی حالا که این WALL رو گذاشتی ما رو وسوسه کردی خودت مسئولی با سایز H Quality بذاریش D: , مطمئنی این شاندیه ؟ اگر اون باشه حتما اون یکیم دختر هکرست !؟ خدا بازی چه قدر داره قشنگ میشه :x:d

---------- نوشته در 07:14 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:07 PM ارسال شده بود ----------

راستی یکی از این دختر دو قلوها توی گروه ما بود کجاست ؟ :d:))

آخرین ویرایش:

Mr. Dante

کاربر سایت
Jan 25, 2013
76
نام
کیوان
vvyqndudio5ahq6zptsg.jpg

بچه ها دقت کردین اون ساختمون پشتی کاخ سفیده وو اون ماشین بنفشه که میبینیم روش آرم ریاست جمهوری آمریکاست؟ و رو در ماشین نوشته ریاست جمهوری ایالات متحده آمریکا؟
آیا سینت ها قدرت رو در آمریکا میخوان بدست بگیرن و در انتهای بازی کودتا علیه دولت آمریکا انجام میدن؟

آخرین ویرایش:

mohammadl021

کاربر سایت
May 26, 2011
2,761
نام
محمد امین
بازی عالیه خیلی خیلی خوشحالم فقط خداکنه اون فیزیک ماشیناشو عوض کنند کلا ماشین سواریشو عوض کنند

---------------------

خواهشا نیاید این بازی با gta مقایسه کنید ( مرسی )

Whitebeard

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,382
نام
علی
سینت ها طی یه انتخابات کاملا دموکراتیک رئیس جمهور شدن:d!
فقط من این حسو دارم یا واقعا این عکسی چندین بار در این صفحه تکرار شده میخواد BF 3 رو به چالش بکشه؟!:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر