Multi Platform Saints Row: Gat Out of Hell

89742296146164731088.jpg

امروز Volition طی پنلی در نمایشگاه PAX، نسخه بعدی از سری Saints Row را معرفی کرد. این نسخه که Expansion محسوب میشه به قیمت $19.95 برای کنسول های نسل قبل و نسل حاضر عرضه میشه.
همچنین شما میتونید این بازی رو به همراه نسخه نسل بعدی SR IV در پکیج ـی به قیمت $49.99 خریداری کنید.

لازم به ذکر هست که شما کل بازی رو میتونید به صورت کو-آپ تموم کنید.

===

سبک: Open-World
سازنده: Volition
ناشر: Deep Silver
پلتفرم‌ها: XBOX 360 - PS3 - XBOX ONE - PS4
تاریخ انتشار: January 27th
تریلر: watch?v=5fteDOwbT3Q

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
من اولش فکر میکردم تنها کسی هستم اینجا از SR IV خوشم اومده ولی بعد دیدن تاپیک PC یکم خیالم راحت شد :D
حالا کاری ندارم ولی IV ارزش تموم کردن حداقل داشت :D و شوخی های بازی همچنان فوق العاده بود و مراحل متنوعی هم تو ادامه داشت که قبلا نبود :D
البته خودمم قبول دارم Third از IV بهتر بود ولی IV انقدر که بد ازش گفتن بد نیست :D حداقل از نظر من
بزرگترین مشکلش هم به نظرم پیشرفت کم بازی نسبت به نسخه قبل میشه گفت و به نظرم کلا نمیشه اسم IV روش گذاشت :-/
در مورد این نسخه هم خیلی خوشم اومد از تریلرش :D خیلی دوست داشتم کنترل کینزی داشتم :-" و امیدوارم پایان خوبی برای این گروه از شخصیت هاشون باشه :D
و بی صبرانه منتظر تایید قسمت V-Five-5 یا هرچی که میشه اسمش گذاشت هستم :D

نظرم برعکس شماست :d

البته منم خیلییی از IV خوشم میاد و منم فک میکردم Third بهتر باشه اما چند روزیه زده به سرم و دارم 2 رو بازی میکنم تازه میفهمم بازی یعنی چی :d

3 نسبت به 2 خیلی خیلی خیلی خیلی پسرفت داشته الان دارم لذت میبرم از 2. 3 نه تنها چیزی اضافه نکرد بلکه همه چیزای خوبم ازش برداشته

4 هم خیلی بهتر از 3 هست ممکنه به 2 نرسه اما مطمعنن خیلی بهتر از 3 ظاهر شده

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
نظرم برعکس شماست :d

البته منم خیلییی از IV خوشم میاد و منم فک میکردم Third بهتر باشه اما چند روزیه زده به سرم و دارم 2 رو بازی میکنم تازه میفهمم بازی یعنی چی :d

3 نسبت به 2 خیلی خیلی خیلی خیلی پسرفت داشته الان دارم لذت میبرم از 2. 3 نه تنها چیزی اضافه نکرد بلکه همه چیزای خوبم ازش برداشته

4 هم خیلی بهتر از 3 هست ممکنه به 2 نرسه اما مطمعنن خیلی بهتر از 3 ظاهر شده

منم خودم IV دوست داشتم ولی خب به نظرم تنوع Third بیشتر بود به نظرم :D
البته تو سایت خیلی مثبت نبود نظرشون ولی خودم بازی کردم خیلی لذت بردم ازش :D مخصوصا که پایان بازی اگه مراحل دوستان بری که عالی میشه :D

نمره نداره DLC ها :(
البته اون 6.5 خودم دادم :d

آهان :D تعجب کردم دیدم نمره نداره :-"
زیر 7 ظلمه :-" :D کینزی خودش 7 نمره هست حداقل :-" :D

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
منم خودم IV دوست داشتم ولی خب به نظرم تنوع Third بیشتر بود به نظرم :D
البته تو سایت خیلی مثبت نبود نظرشون ولی خودم بازی کردم خیلی لذت بردم ازش :D مخصوصا که پایان بازی اگه مراحل دوستان بری که عالی میشه :D

آهان :D تعجب کردم دیدم نمره نداره :-"
زیر 7 ظلمه :-" :D کینزی خودش 7 نمره هست حداقل :-" :D

البته کلا مقایسه کردن این سری حتی با خودش هم اشتباهه چون تو هر شماره کلی دیوونه بازی و احمق بازییه که تو هیچ بازیی نمیبینی :d

بعضی موقع ها میمونم که اینا چجوری یه همچین ایده هایی به ذهنشون میرسه که تو بازی بزارن :d

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
امروز بالاخره SR4 تموم كردم. از Gat out of hell خيلي بهتر بود ولي نسبت به شماره دوم و سوم زياد خوب نبود. داستان بازي كه كلا ربطي به Saints Röw و گروه هاي مختلف نداره و فقط اختصاص داده شده به جنگ با zinyak. از اون طرف ماموريت هاي داستاني خيلي خوب بودن. مخصوصا ماموريت مربوط به Johnny gat. بر خلاف شماره قبلي، حق انتخاب هم در طول بازي نداري.
ماموريت فرعي هم فقط چند تا انجام دادم چون از محيط شهر بدم ميومد و اين كه كل بازي تو يك شبيه ساز شهري يك حس بدي بهم ميداد:|
از لحاظ گرافيك هم كه روي كنسول هاي نسل هشتم خوب نيست و پيشرفت خاصي نسبت به نسخه هاي نسل قبل نداره.
آخر بازي يك رقص داره كه واقعا خيلي باحاله و تمام اعضا گروه هم تو اون حضور دارن :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر