Saints Row 3، پاییز امسال

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,148
نام
سِد حسین
zt9h63zzcrsd15qfsvyx.png

THQ، ناشر سری بازی های Saints Row تأیید کرد که سه ماهه ی پاییز سال 2011 میلادی را برای عرضه ی نسخه ی سوم این سری در نظر دارد.
براین فررل (Brian Farrell)، مدیر عامل شرکت THQ در حول این مطلب توضیح داد: "در پاییز، ما در نظر داریم که آخرین نسخه ی از سری Saints Row را منتشر کنیم که در سال مالی 2012 انتظار رشد قابل توجه آن داریم."
وی در ادامه افزود که Violition -استدیوی سازنده ی بازی- تدابیر جدیدی برای این بازی در نظر گرفته است و آنها انتظار عرضه ی این بازی را در آینده ای نزدیک دارند.
هنگامی که فررل را تحت فشار قرار دادند که اطلاعات بیشتری از این نسخه ی سندباکس ارائه دهد، در جواب گفت:
"من از سوی تیم سازنده ی بازی در تنگنا قرار دارم [و نباید اطلاعاتی فاش نکنم]. اما صبر کنید: از آن خوشتان خواهد آمد!"
نسخه ی دوم این سری در سال 2008 میلادی برای پلتفرم های PS3, Xbox360 و PC انتشار یافت، که توانست نمرات قابل قبولی از سایت های معتبر مربوط به بازی های رایانه ای کسب کند.
چندی قبل اعلام شده بود که این بازی با انتشاری "بزرگ" همراه خواهد بود.
دو نسخه ی قبلی این سری به سبک سندباکس (Sand-Box) ظاهر شدند و احتمالاً نسخه سوم هم از این قاعده مستثنا نخواهد بود.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Alien87

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
كلا SR 2 خيلي فان بود!راه رفتن،حركاتش و ...
يه موردي كه من وقتي بهش برخوردم خيلي برام جالب بود اين بود كه اگه توي يه ماشين يه آهنگ خريداري شده زو ميزاشتي همراه با خواننده ميخوند!يا صداي آهنگ رو در مياورد.البته همه آهنگ هاي فروشي اينجوري نبودند ولي بيشتر با موزيك هاي A-HA‌ ميخوند.:d+موقع پخش the final count down خيلي سر صداهاي عجيبي از خودش در مياورد!:))

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,148
نام
سِد حسین
کلاً همین چیزا بود که SR رو متمایز می کرد؛
مبارزات جذاب، قسمت زامبی، حالت کو-آپ جذاب، تنوع بسیار و اینکه می شد مردم رو 50-60 متز به عقب پرتاب کرد!
امیدوارم که نقاط ضعفش از قبیل حالت مولتی پلیر و هوش مصنوعی (به مدل هویج) رو بهبود بدن تا به قول دوستان بیشتر سرگرمی داشته باشه!:d

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
من SR 1 رو یکی از بازیهای خوب این نسل می دونم قبل از GTA IV اومده بود می گفتم چطور می خواد با این بازی مقابله کنه! تازه دیدیم خیلی چیزها تو GTA IV را از SR الگو گرفته شده بود داشتم امیدوار می شدم ولی با SR 2 به نظرم اسمش رو خراب کرد!! و حتی حالا دیگه نمی تونیم اون رو به عنوان یک رقیب GTA مثال بزنیم! می تونست بهتر کار کنه .!

• Like
Reactions: kasra_s_741

PAUSE

کاربر سایت
Jun 9, 2008
3,631
نام
سعید
من SR 1 رو یکی از بازیهای خوب این نسل می دونم قبل از GTA IV اومده بود می گفتم چطور می خواد با این بازی مقابله کنه! تازه دیدیم خیلی چیزها تو GTA IV را از SR الگو گرفته شده بود داشتم امیدوار می شدم ولی با SR 2 به نظرم اسمش رو خراب کرد!! و حتی حالا دیگه نمی تونیم اون رو به عنوان یک رقیب GTA مثال بزنیم! می تونست بهتر کار کنه .!
یعنی 2ش انقد بد بود؟منم 1ـِش رو بازی کردم.خوشم اومد.اما 2 رو نتونستم.

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,148
نام
سِد حسین
حق باتوئه رضا جان (یه کم زیاده روی کردی!).:d
یعنی 2ش انقد بد بود؟منم 1ـِش رو بازی کردم.خوشم اومد.اما 2 رو نتونستم.
البته اینقدر هم نه! اما فقط همینو بدونید که در حد انتظارات نبود.
___
عجب بازی باگی بود هوش مصنوعی 0 بود :d پیرزن ها از همه آدمای دیگه زور بیشتری داشتند :d ماشین سواری در حد چرت داستان که .... و در کل چیزی بود که فقط آدم بی کار بازی کنه :)) من نسخه pc گرفتم شکوندم انداختم اونطرف اصلا قابل قیاس با gta نبود :p .
خدا شما رو حفظ کنه! کمی زیاده روی می کنید!

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: A-L-I

maapor

کاربر سایت
May 16, 2009
1,502
عجب بازی باگی بود هوش مصنوعی 0 بود :d پیرزن ها از همه آدمای دیگه زور بیشتری داشتند :d ماشین سواری در حد چرت داستان که .... و در کل چیزی بود که فقط آدم بی کار بازی کنه :)) من نسخه pc گرفتم شکوندم انداختم اونطرف اصلا قابل قیاس با gta نبود :p .

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
حق باتوئه رضا جان (یه کم زیاده روی کردی!).:d

اگر شماره اولش رو تو سال 2006 روی X360 بازی کرده باشی ! و به یکی از خاطره انگیزترین بازی هات تو این نسل تبدیل بشه ! بعد با هزارتا امید و آرزو ببینی نه تنها پیشرفتــی نکرده ! تازه پسرفت هم کرده ! تازه بعد از این که GTA رو بازی کرده باشی می بینی فیزیک SR2 در برابر GTA تنها یک جوکه! واقعا انتظار نداشتم! اون وقت می فهمی زیاده روی نکردم!:d من SR1 رو 2 بار فکر کنم تمام کردم ! اما SR2 نیم ساعت بیشتر بازی نکردم!:d اون انفجارهای زیبا که تازه نسل جدید شروع شده بود ! خیلی گرافیکش چسبید بهمون ! Lost Planet همینطور تقریبا همزمان با SR بازیش کردم ! افکت ها برف نسل جدید و انفجارها فوقالعاده! ولی باز سرگذشت نسخه دومش خیلی دردناک شد!
روی PC که دیدم خیلی داغون بود حداقل ما رو کنسول بازی کرده بودیم!

Modern Samurai

کاربر سایت
Aug 31, 2007
1,333
نام
نوین
كلا SR 2 خيلي فان بود!راه رفتن،حركاتش و ...
يه موردي كه من وقتي بهش برخوردم خيلي برام جالب بود اين بود كه اگه توي يه ماشين يه آهنگ خريداري شده زو ميزاشتي همراه با خواننده ميخوند!يا صداي آهنگ رو در مياورد.البته همه آهنگ هاي فروشي اينجوري نبودند ولي بيشتر با موزيك هاي A-HA‌ ميخوند.:d+موقع پخش the final count down خيلي سر صداهاي عجيبي از خودش در مياورد!:))
آره آره یادمه sound track هاش فوق العاده بودن!!
اون آهنگ the final countdown هم بهترین آهنگ راکی هستش که من تاحالا شنیدم. تو ماشین همش این آهنگ رو میزاشتم (+ کلاسیک :d)

!!!!
به جز باگ هاش مشکل دیگه ای نداشت که!! بقیه ی جنبه هاش عالی بود. (+ انیمیشن و کاتسین های سینماتیک محشر)
شما حتما مثل من نسخه ی PC رو رفتی که از GS گرفته 6.5 ولی رو کنسول گرفت 8.
دیگه اینجوری هم نبود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر