Saints Row 2 براي PC تاييد شد !

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
سلام !

شركت THQ امروز اعلام كه بازي Saints Row 2 براي PC هم عرضه ميشود . THQ خبري از زمان انتشار بازي بر روي PC نزده است . بازي Saints Row 2 در اول فقط براي X360 .PS3 تاييد شده بود .همچنين بازي به تازگي تا تاريخ 14 اكتبر تاخير خورده بود . طبق گفته Gamestop تاريخ عرضه نسخه PC هم همزمان با نسخه كنسولي ان خواهد بود . شركت THQ در حال حاضر در وضعيت خوبي به سر نميبرد و اميد به فروش بالاي اين بازي دارد اين شركت به تازگي 200 كارمند خود را اخراج كرده و اعلام كرد كه در سال مالي قبل 35 ميليون دلار ضرر كرده است !

منبع

saintsrow2a.jpg

موفق باشيد !!

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
ورشکست نشدن این شرکت خیلی عجیبه، چون به هیچکس "نه" نمیگه و هر استدیوی بدردنخوری هم زیر دستشه. نمونش همین چی بود، Vanditate که Punisher رو ساخته یا هم این"باربی در جزیره ی پرنسسها" بسیار عناوین بزرگین که یک شرکت رو از ورشکستگی نجات میدن.
crazy.gif

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
میگم این خبر یه ذره قدیمی نیست؟ از حدود دو هفته پیش تو سایت THQ زده بود
خب THQ همين امروز رسما تاييد كرد :biggrin1: اگه توجه ميكردي توي همون سايت THQ فقط زده بود PC و هيچ جزيتايي و تاريخ ريليزي هم نداشت حتي روش كليك هم نميشد كرد حالا كه تاييد رسمي شده احتمالا جزيات به زودي معلوم ميشه

ورشکست نشدن این شرکت خیلی عجیبه

اتفاقا اصلا عجيب نسيت همين يه Smack Down كه ميديه بيرون براش كافيه به تازگي هم يه دونه عنوان جديد از روي wwe داره ميده بيرون ديگه چي ميخواد

Vanditate که Punisher رو ساخته

جلل خالق اگه اين THQ يه استودو خوب داشته باشه همين Volition Inc. بازي هايي همچون The Punisher , Red Faction . Saints Row . Summoner همه از صدقه سره همين Volition Inc هست . بد بازم عجيبه واقعا چرا انقدر بد سليقه اي :biggrin1: واقعا Punisher يكي از 10 عنوان برتر نسل پيش بود واقعا بازي فوق العاده بود مخصوصا كه به جاي فيلم به كميك وابسته بود

آخرین ویرایش:

Ashi-pc

کاربر سایت
Sep 1, 2007
595
خب THQ همين امروز رسما تاييد كرد :biggrin1: اگه توجه ميكردي توي همون سايت THQ فقط زده بود PC و هيچ جزيتايي و تاريخ ريليزي هم نداشت حتي روش كليك هم نميشد كرد حالا كه تاييد رسمي شده احتمالا جزيات به زودي معلوم ميشه

روش کلیک میشد کرد اما خوب جزییات نداشت :cheesygri

جزییات:arrowd:
Limitless Customization – Play as fully customisable characters that are male, female or something in between. Vehicles can be visually customised as well as performance tuned. Cribs and even gangs all have an amazing degree of detailed customisation options.

Seamless Co-op – Full story campaign can be played co-op and features seamless integration with the singleplayer story.
Competitive Multiplayer – Saints Row 2 multiplayer pushes the boundaries of immersion. Play in a living Stillwater environment fully populated with police, innocent bystanders and rival gangs.

Killer Combat – Planes, helicopters, motorcycles, boats and cars can be piloted and used as weapons. On the ground new combat options include melee, fine aim, and human shield

Freedom to Explore – More missions, activities, diversions, races, weapons, vehicles, cribs, city districts, and interiors than ever before. There are over 40 story missions with additional bonus missions take place in a transformed Stilwater that is over 50% larger than before​
.

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
شركت THQ در حال حاضر در وضعيت خوبي به سر نميبرد و اميد به فروش بالاي اين بازي دارد
خوب وقتی هر بازی آشغالی از راه میرسه پابلیش میکنه ورشکست شدنش دور از انتظار نیست اما من فکر میکنم اگه امروز فردا GTA 4 برای pc تائید بشه THQ بهتره این بازیو برای pc منتشر نکنه چون تا GTA 4 هست کسی Saints Row 2 بازی نمیکنه اینو به این دلیل میگم که اگه GTA 4 تائید بشه احتمالا توی اکتبر منشر میشه و این برای THQ اصلا خوب نیست
اتفاقا اصلا عجيب نسيت همين يه Smack Down كه ميديه بيرون براش كافيه به تازگي هم يه دونه عنوان جديد از روي wwe داره ميده بيرون ديگه چي ميخواد
انصافا کسری جان حرف درستی زدی این عنوان هر چقدر هم که گند بزنه بازم فروش خودشه میکنه

Midpoorya

کاربر سایت
Oct 2, 2007
479
نام
پوریا
انصافا کسری جان حرف درستی زدی این عنوان هر چقدر هم که گند بزنه بازم فروش خودشه میکنه
کاملا درسته
ولی svr2008 یک افتضاح واقعی بود
اونم درست بعد از یک شاهکار(svr2007)
همه ی فن های svr اتظارات خیلی بیشتری از این بازی داشتن و می شه گفت خیلی از محبوبیت این سری(svr) کم کرد THQ باید خیلی روی شماره ی بعدی کار کنه چون امسال یه رقیب قدرتمند داره(TNA imapct)که تا حالا نداشته و شماره ی قبلشم که افتضاح بوده
باید منتظر بمونیم
موفق باشید

Ali-360

کاربر سایت
Feb 14, 2007
1,140
نام
شک داری؟؟؟ گفتم که علی
کاشکی انحصاری بود!
آخه بازی کردن بازیهای انحصاری یه حال دیگه داره نه؟!

مایکروسافت که خرش از پل گذشت (اومدن gta for 360) دیگه بیخیال این بازی شد. بازیه خیلی خوبیه اما نامردیه که با gta مقایسه کنیم خدا کنه تو تم گنگستری خفن باشه....

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
پانیشر رو من روی پی سی یکبار تموم کردم و به نظرم زیاد قشنگ نبود. اما یک بار که روی PS2 تموم کردم، یکم بهتر بود اما بازهم یک بازی خیلی خوب نبود.(از Geow که بهتر بود:biggrin1:)
در هر حال، Saint's Row یک بازی مسخره بود از نظرم. GTA SA رو با گرافیک بهتر کپی کرده بودند و برای جلوه ی بیشتر مثلا بیاند یک شهر بد رو نشون بدند همینجوری زنها از زیر میز میریختند بیرون:cheesygri و یک سیاهپوست کشیش شده بود سردسته ی گنگسترها(موندم واتیکان به Resistance گیر داده چرا به این گیر نداده) و دخترها هم گنگستر شده بودند و رادیوهاش چرت تفت میدادند و خیلی نوآوری این بود برای انجام هر مرحله باید اول میرفتی با ج*کشها و دزدها همکاری میکردی تا رسپکتت بره بالا یا بنگ میکشیدی و مشروب میخوری. اوجش هم همون کاستومایزیبل کراکتر بود که برای اینکه ضایع نشه یک کار کرده بودند که حرف نزنه. ته خنده بود اینجا. گیریم کلیود توی GTA III حرف نمیزد اون از هنر بازی بود که میخواستند از سری کلاسیک دور نشه و همذات پنداری شه باهاش. کلا ازین بازی خوشم نیومد به دلایلی که گفتم اما روی بازیهای سند باکس دوتا اثر داشت، یکی تلفن و دیگری وی پوینت که GTA IV ره دوتاش رو کپی کرد. البته تلفن GTA IVخیلی بهتر و ریلستیک تر بود.

Ali-360

کاربر سایت
Feb 14, 2007
1,140
نام
شک داری؟؟؟ گفتم که علی
پانیشر رو من روی پی سی یکبار تموم کردم و به نظرم زیاد قشنگ نبود. اما یک بار که روی PS2 تموم کردم، یکم بهتر بود اما بازهم یک بازی خیلی خوب نبود.(از Geow که بهتر بود:biggrin1:)
در هر حال، Saint's Row یک بازی مسخره بود از نظرم. GTA SA رو با گرافیک بهتر کپی کرده بودند و برای جلوه ی بیشتر مثلا بیاند یک شهر بد رو نشون بدند همینجوری زنها از زیر میز میریختند بیرون:cheesygri و یک سیاهپوست کشیش شده بود سردسته ی گنگسترها(موندم واتیکان به Resistance گیر داده چرا به این گیر نداده) و دخترها هم گنگستر شده بودند و رادیوهاش چرت تفت میدادند و خیلی نوآوری این بود برای انجام هر مرحله باید اول میرفتی با ج*کشها و دزدها همکاری میکردی تا رسپکتت بره بالا یا بنگ میکشیدی و مشروب میخوری. اوجش هم همون کاستومایزیبل کراکتر بود که برای اینکه ضایع نشه یک کار کرده بودند که حرف نزنه. ته خنده بود اینجا. گیریم کلیود توی GTA III حرف نمیزد اون از هنر بازی بود که میخواستند از سری کلاسیک دور نشه و همذات پنداری شه باهاش. کلا ازین بازی خوشم نیومد به دلایلی که گفتم اما روی بازیهای سند باکس دوتا اثر داشت، یکی تلفن و دیگری وی پوینت که GTA IV ره دوتاش رو کپی کرد. البته تلفن GTA IVخیلی بهتر و ریلستیک تر بود.

من نمیدونم این چه عادت بدیه که هر بازیبازی میبینه تو بازی آزاده میگه که از GTA تقلید کرده!!!
چون هدف تیر gta دایره بود و این هم دایره بود تقلید کرده بود؟! یا شخصیت هر دو بازی آدم بود؟! .....
اتفاقا اگه نظر مجلات و سایت ها رو میخوندی میدیدی که گفتن این بازی به علاوه که راه gta پیش گرفت به آن نوآوری هایی هم اضافه کرد که به نظر من هم همین طوره که امیدوارم از این کارها هم تو شماره دو بکنه...

راستی لطفا به دو واژه الگوبرداری و کپی برداری(تقلید) فکر کنید...

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
من trailer هاشو دیدم خندیدم . بیشتر بچه بازی هست .
یارو با اره برقی دنبال مردم می افتد و یا میره رو ریل قطار وایمیسه و قطار منفجر میشه پرت میشه اونور اصلا این بازی را من با هیچ بازی نمیتونم مقایسه کنم .
آزادی در بازیها دزدی و تقلید از gta نیست اگه از بیخ و بن کارها مانند gta بود میشد تقلید فقط میشه گفت آزادی عمل را gta آغاز کرد و موجب تحول در صنعت بازی شد .

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
اینTHQبا این کاراش میخواد مثلا بازار pcرو دست بگیره
خیلی بازی شاهکار هست که از روی 360 میپرند روی ps3حالا هم زدن
تو کار pc :evil:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر