سازنده
Sumo Digital
تاریخ انتشار
November 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
170365

Sackboy: A Big Adventure

Developer: Sumo Digital
Publisher: Sony Interactive Entertainment
Platform: PlayStation 4, PlayStation 5, PC
Release Date:
PS4 and PS5: November 12, 2020

PC: October 27, 2022

Sackboy: A Big Advanture یک عنوان لانچ و Cross-Gen در سبک پلتفورمر است که توسط Sumo Digital که سابقه ساخت بازی LittleBigPlanet 3 را هم در کارنامه خود دارد ساخته شده و توسط Sony Interactive Entertainment به صورت انحصاری برای کنسول های PS4 و PS5 منتشر شد. این بازی که ادامه‌دهنده فرنچایز دوست داشتنی LittleBigPlanet می‌باشد تفاوت هایی نیز با بازی های قبلی سری خود دارد به طور مثال بازی بیشتر سبک ماجراجویی دارد و از فضای 2.5D به شکل 3D درآمده است و بازی دارای حالت co-op و تا چهار نفر همزمان می‌توان از بازی لذت برد. بازی در تاریخ 12 نوامبر 2020 به صورت لانچ برای PS5 و PS4 عرضه شد.

ویژگی های نسخه پلی‌استیشن 5 :
Fast Loading : با استفاده از SSD با سرعت بسیار بالای پلی‌استیشن 5 می توان لودینگ های بسیار کوتاهی را بین مراحل بازی داشت.
Tempest 3D AudioTeck : صدای سه بعدی که با آن می‌توان هر صدایی در گوشه و کنار بازی را در محل درستش تشخیص داد.
Haptic Feedback : با هپتیک فیدبک می‌توان تجربه خارق العاده ای از شبیه‌سازی محیط اطراف داشت. به طور مثال راه رفتن بر روی سطوح مختلف هم تجربه ای متفاوت دارند برای نمونه راه رفتن روی چوب و آب کاملا متفاوت خواهد بود.

175794

175793

قیمت نسخه (Standard Edition) :
59.99$
قیمت نسخه (Digital Deluxe Edition) :
79.99$
قیمت نسخه (Special Edition) :
89.99$

آخرین ویرایش:

mamad street

کاربر سایت
Mar 28, 2012
362
اي بابا اين بازي چقدر مظلوم واقع شده اينجا :(
درسته خودمم با نسخه ي سوم زياد حال نكردم و هنوزم نسخه ويتا رو بهترين توي اين سري ميدونم (واي كه چه گيمپلي خلاقانه اي داشت)و نميدونم چرا اين نسخه هم دادن باز سومو ديجيتال بسازه! ولي دليل نميشه منتظر اين نسخه نباشم. يه نگراني هم كه دارم قيمت ٦٠ دلاريشه كه اميدوارم تو فروشش تاثير منفي نزاره

P.S.5

کاربر سایت
Sep 21, 2020
227
رسمی شد این باکس آرت ds و دستراکشن آل استار تفلکی هم همین :D

اي بابا اين بازي چقدر مظلوم واقع شده اينجا :(
درسته خودمم با نسخه ي سوم زياد حال نكردم و هنوزم نسخه ويتا رو بهترين توي اين سري ميدونم (واي كه چه گيمپلي خلاقانه اي داشت)و نميدونم چرا اين نسخه هم دادن باز سومو ديجيتال بسازه! ولي دليل نميشه منتظر اين نسخه نباشم. يه نگراني هم كه دارم قيمت ٦٠ دلاريشه كه اميدوارم تو فروشش تاثير منفي نزاره
منم یه مقدار نسخه 3 بازی کردم حس کردم اکشن شده! خلاقانه بودن این نسخه رو که بنظرم اصلا بیخیالش بشید چون یچی مثل mario 3D world
مدیا مولکول که حالا حالا ها با دریمز کار داره ولی سومو دیجیتال شرکت بدی نیست اتفاقا بشخصه خوشحال شدم دیدم سونی بعد از اینکه کرک پشم ریزون3 گند زد و اون سگای لعنتی team sonic racing اینا رو بزور ریلیز کرد داره باهاشون کار میکنه :-"

در کل سومو بنظرم شرکتیه که فن بیس درک میکنه برای مثال تو همون team sonic racing امدن بند معروف سونیک crush40 رو بعد 10 سال برگردوندن!

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
تریلر جدید خیلی خوبه یه مقایسه هم ازش با سک بوی ps5 دیدم واقعا تفاوت زیاده برعکس گفته برادر @esm nadaram
:D (دیگه حتی ps exclusive هم تو تریلرا نمیزنن! :| )

من جایی در مورد sackboy نظر دادم?!

یادم نیست اصلا :D

P.S.5

کاربر سایت
Sep 21, 2020
227
من جایی در مورد sackboy نظر دادم?!

یادم نیست اصلا :D
نه داداش منظورم این بود که گفته بودی تفاوت چندانی بین نسل 8.9 نیست :D البته اون تیکه پستم پاک کرده بودم چون اکانتم خرابه پست شد دیگه اگه نگفته بودی شرمنده حسین جان :D

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
نه داداش منظورم این بود که گفته بودی تفاوت چندانی بین نسل 8.9 نیست :D البته اون تیکه پستم پاک کرده بودم چون اکانتم خرابه پست شد دیگه اگه نگفته بودی شرمنده حسین جان :D
الان دیگه هست.

مخصوصا بعد از demon's soul که خیلی خوشم اومد ازش

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali

.Fortune.

کاربر سایت
Oct 21, 2020
370
نام
چی بگم؟
پلت بازای محترم لیست تروفی های ورژن ps4 بازی آمده و ظاهرا چلنجی رو در پیش دارید :D ولی چرا گیم پلی و استوری تریلر بازی رو نزاشتید!

Sackboy: A Big Adventure Trophies Tease a Fulfilling Platinum

گود نیوز:
پ.ن: نسخه ی نسل هشت رو فی امان ا.. نگذاشتن:D
IGN یه مصاحبه ای باسازنده ها داشته و با توجه به صحبت هاشون نسخه PS5 از ویژگی های فراوان زیادی بهره منده
پروسه رو طوری پیش بردن که تا جا داره از SSD و DualSense و haptics استفاده کنن
البته ممکنه واسه این اینجوری باشه که بازی اصلا در حقیقت بازی ps4 بوده! :D

-----------------------------------------------------------------

الان هرچی میکشم از این تاپیک آمدیم یه عکس بزاریم بزرگ بود الان اکانتمون داغون برا کسی این اتفاق افتاده؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر