Xbox S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl

سازنده
GSC Game World
تاریخ انتشار
2023
ناشر
GSC Game World
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. Xbox One
  3. Xbox Series X|S
https___vignette.wikia.nocookie.net_stalker_images_d_d0_Stalker2_art_uhd.jpg_revision_latest_s...jpg

Developer GSC Game World
Publisher GSC World Publishing
Genre Sci-Fi/Survival/First Person Shooter
Platforms PC/Xbox X|S
Release Date April 28, 2022
بلاخره بعد از مدت‌ها انتظار، استودیوی GSC Game World اولین تریلر سینمایی از بازی Stalker 2 را منتشر کرد، این عنوان ادامه‌ی سه‌گانه‌ا‌ی درخشان است که ژانر immersive-sim را با اتمسفر قوی و پویای خود متحول کرد، استودیوی سازنده بازی این قول را داده که همانند سری عناوین قبلی، بازی Stalker 2 ترکیبی بی‌نظیر از شوتر اول‌شخص، ژانر وحشت و immersive-sim را به همراه عناصر سندباکس ارائه کند.

زمزمه‌های برگشت این بازی برای مدت‌ها شنیده می‌شد تا سرانجام در ماه مارچ امسال خبر ساخت این عنوان با انتشار یک تصویر از محیط بازی تایید شد. به گفته‌ی GSC بازی Stalker 2 بزرگترین پروژه‌ای است که تا به حال این استودیو روی آن کار کرده. فضای سرد و تاریک Zone در این تریلر بخوبی نشان داده شده، ناهنجارهای فضا و زمان که با دنیای حقیقی درآمیخته‌اند و شخصیتی که تنها در تونل‌های ویران Zone پرسه می‌زند در دنیایی آخرالزمانی که در خلق آن از شهر پرپیت و حادثه‌ی تلخ چرنوبیل الهام گرفته شده.

Stalker 2 -1

به گفته استودیوی GSC هر بازیکن ماجرایی بی‌نظیر را در این بازی تجربه خواهد کرد و تصمیم‌هایی که شما می‌گیرید نه تنها به عواقبی کوتاه مدت منجر می‌شود بلکه دنیایی را که در آن حضور را دارید تحت تاثیر قرار می‌دهد ی ، شبیه‌سازی دسته‌ها و موجودات در این بازی از طریق هوش مصنوعی A-Life 2.0 انجام می‌شود، یک نسخه‌ی تازه از سیستم A-Life که در سری بازی‌های قبلی از آن استفاده شده است. حوادث و اتفاقاتی بی‌شمار در محیط این بازی در هر لحظه رخ می‌دهد حتی اگر شما شاهد آن نباشید. این بازی توسط موتور Unreal Engine 4 ساخته شده.

تاریخ دقیق انتشار Stalker 2 هنوز مشخص نیست اما این بازی در زمان لانچ اول بصورت انحصاری برای کنسول ایکس‌باکس سری ایکس و رایانه‌ی شخصی منتشر خواهد شد.

4cpNPr2bVVebwEzb3DmsWn-1200-80-1024x576.jpg

[Trailers]

[Screenshot]

======================

F.A.Q

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,196
نام
∂αнмα
مسئله در مورد NFTs ها اینه که به راحتی میشه ازشون سوء استفاده کرد این حرف من نیست حرف فیل اسپنسر ـه :

Xbox boss Phil Spencer is a bit worried about 'exploitative' NFTs

“What I'd say today on NFT, all up, is I think there's a lot of speculation and experimentation that's happening, and that some of the creative that I see today feels more exploitive than about entertainment"

بگذریم. ببینیم اگه gta اینکارو کرد، جف کیلی و بقیه جرات میکنن همچین چیزایی بگن یا نه. یا فقط زورشون به همینا میرسه.

یوبی سافت یـ همچین چیزی راه انداخت با یـ بکلش گنده روبه رو شد و به غلط کردن افتاد اگه تا اون موقعی که GTA بعدی میاد چنین چیزی نرمال نشده باشه و راکستار بخواد عملی کنه قطعا با چنین واکنشایی روبه رو میشه . الان در حال حاضر NFTs یـ ترند جدید که همه فک میکنن در نهایت هیچ سودی به صنعت گیمینگ نمیرسونه صرفا فقط واسه درامدزایی بیشتر کمپانی ها طراحی شده . اینا مثلا خواستن زرنگی کنن و زودتر بپرن رو ترندـش که با چنین واکنشایی روبه رو شدن خلاصه هیچ ربطی به اینکه استدیو کوچیکی هستن نداره

=====================
دوستان همش میگن NFTs در صورتی که اینا Blockchain هم میخواستن استفاده کنن اون به مراتب بدتر از مدل NFTs بود که معرفی کردن

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
11,030
نام
محمد حسین
مسئله در مورد NFTs ها اینه که به راحتی میشه ازشون سوء استفاده کرد این حرف من نیست حرف فیل اسپنسر ـه :

Xbox boss Phil Spencer is a bit worried about 'exploitative' NFTs

“What I'd say today on NFT, all up, is I think there's a lot of speculation and experimentation that's happening, and that some of the creative that I see today feels more exploitive than about entertainment"

یوبی سافت یـ همچین چیزی راه انداخت با یـ بکلش گنده روبه رو شد و به غلط کردن افتاد اگه تا اون موقعی که GTA بعدی میاد چنین چیزی نرمال نشده باشه و راکستار بخواد عملی کنه قطعا با چنین واکنشایی روبه رو میشه . الان در حال حاضر NFTs یـ ترند جدید که همه فک میکنن در نهایت هیچ سودی به صنعت گیمینگ نمیرسونه صرفا فقط واسه درامدزایی بیشتر کمپانی ها طراحی شده . اینا مثلا خواستن زرنگی کنن و زودتر بپرن رو ترندـش که با چنین واکنشایی روبه رو شدن خلاصه هیچ ربطی به اینکه استدیو کوچیکی هستن نداره

=====================
دوستان همش میگن NFTs در صورتی که اینا Blockchain هم میخواستن استفاده کنن اون به مراتب بدتر از مدل NFTs بود که معرفی کردن
منم همینو گفتم. بده تا زمانی که بزرگا سمتش نرن، برن همه چیز مثبت میشه.
زمان شروع انحصاریای زمانی، مگه ری اکشنها مثبت بود. فردای گیمزکام سال 2014 بود که تام رایدر انحصار شد چقدر ترند شد و منفی بودن همه. ادامه پیدا کرد.
چون سودش میچربید.
_______
بحث اینم همینه ریزش مخاطبش شاید به درآمدش نمیچربید ولی یه همچین nft ای تو gta رقمش قطعا چند میلیون دلاری میشه و اگه 40-50 هزار تا مخاطبم بریزه. راکستار سود کرده.
برا همین میگم، اگه راکستار معرفی بازیشو میبرد تو گیم اواردز و تبلیغ nft هم میگفت برام باید بکنی جف. همین جف مارمولک جوری با آب و تاب از این تعریف میکرد که فکر میکردی چه خبره.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,196
نام
∂αнмα
اینو دیدم یکی همونجا زیر پست غلط کردیم (:D) اکانت بازی تو توئیتر گذاشته . گفتم بزارم اینجا تا ببنید NFTs ها چقدر پتانسیل نابود کننده ای واسه آینده صنعت گیمینگ و به صورت کلی "هنر" داره :

FGxFUqkWQAAvNFZ.jpg

FGxFYcJWUAQhMYj.png

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
ترجمه:

طرفداران عزیز،

گُه خوردیم.

- تیم سازنده

دم ملت گرم که ریختن اینجوری خوار و خفیفشون کردن. به جرأت میشه گفت NFT بدترین چیزیه که راهشون به این صنعت باز کرده و قرار بدتر هم
کلا NFT چیزی نیست که خوشحال باشیم براش و خوبه که از تصمیمشون برگشتن ولی خب اینا صرفا قرار بود ۳ تا npc رو با این جریان وارد بازی کنن.
یه راه درآمد کوچیک برا استودیوی سازنده.

ولی خب به هرحال خوبه کنسل شد قضیه چون یه جورایی باعث میشد اسم NFT تو گیم بیشتر روی زبون بیفته.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
کلا NFT چیزی نیست که خوشحال باشیم براش و خوبه که از تصمیمشون برگشتن ولی خب اینا صرفا قرار بود ۳ تا npc رو با این جریان وارد بازی کنن.
یه راه درآمد کوچیک برا استودیوی سازنده.

ولی خب به هرحال خوبه کنسل شد قضیه چون یه جورایی باعث میشد اسم NFT تو گیم بیشتر روی زبون بیفته.
من که باور نمیکنم اینا خواسته باشن صرفا 3تا NPC وارد بازی کنن. راه درآمدسازی هم زیاده و این جنگولک بازیا فقط باعث میشه مردم بیشتر و بیشتر زده بشن از بازیشون و چه بسا همین الان کلی تاثیر منفی هم رو فروش بازیشون گذاشتن. یه سری دیدم ملت عکس گذاشتن از ریفاند کردن بازیشون توی توییتر.

• Like
Reactions: mobin.hb96

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
من که باور نمیکنم اینا خواسته باشن صرفا 3تا NPC وارد بازی کنن. راه درآمدسازی هم زیاده و این جنگولک بازیا فقط باعث میشه مردم بیشتر و بیشتر زده بشن از بازیشون و چه بسا همین الان کلی تاثیر منفی هم رو فروش بازیشون گذاشتن. یه سری دیدم ملت عکس گذاشتن از ریفاند کردن بازیشون توی توییتر.
ولی متاسفانه حس میکنم گریزی نیست از این قضیه.
بالاخره وارد میشه. تنها امیدم اینه پلتفرم هولدر ینی سونی و مایکرو و نینتندو و استیم و... یه مقاومت بکنن چون ناشر های بزرگ بعیده بیخیال شن.
یوبی اولیه و از الان مثلا ورود اسکوئر رو هم پیش‌بینی میکنم و ea .هم قطعا سخت در تلاشه یه جورایی NFT رو ورد fut بکنه و ...

• Like
Reactions: SHAYAN1999

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,196
نام
∂αнмα
دقیقا , خودشون اینو گفته بودن :
GSC Game World also plans to release other NFTs in addition to the metahuman one, though the company declined to specify what they might be when we asked

هرچند گفته بودن قرار نیست رو گیم پلی تاثیر بزاره ولی بازم چیزی رو در این رابطه تغییر نمیده
========================
کلا این تفکری که میگید اینا استدیو کوچیکی هستن و گناه دارن بزارید یـ سودی ازش در بیارن رو قبول ندارم . شما حاضرید استور داخل بازی بزنن ؟ عملا اسکین بفروشن ؟ چون اونم بالاخره اپشنال ـه و قرار نیست رو گیم پلی اثر بزاره (چیزی که خودشون در واقعیت ادعا میکنن)

Vanquisher

کاربر سایت
Aug 19, 2010
337
نام
Mehdi
بازی تاخیر خورد و ۱۷ آذر ۱۴۰۱ منتشر خواهد شد
اینم از شانس بد ما؛ همین هفته پیش از شدت هایپ و البته علاقه زیاد بازی رو پیش خرید کردم.
در کل تاخیر خوردن بد نیست، فرصتی هست تا بازی سازها بیشتر بازی رو پولیش کنن. فقط امیدوارم داستان این تاخیر ها مثه تجربه Cyberpunk 2077 نشه!

• Like
Reactions: Snake.eyes

Snake.eyes

کاربر سایت
Jan 5, 2022
74
نام
benyamin (Kamyy)
اینم از شانس بد ما؛ همین هفته پیش از شدت هایپ و البته علاقه زیاد بازی رو پیش خرید کردم.
در کل تاخیر خوردن بد نیست، فرصتی هست تا بازی سازها بیشتر بازی رو پولیش کنن. فقط امیدوارم داستان این تاخیر ها مثه تجربه Cyberpunk 2077 نشه!
من که با دیدن تریلر گیم پلی بازی هایپ نشدم . کاری ندارم مترو از این الهام گرفته و .... . در کل مترو زیباتر و گیراتر و جذاب تر هست . به نظرم خیلی جالب نبود مثل بازی چرنوبیل که این اوخر اومد . توهم و ماده سیاه و سوئیچ بین ابعاد زمان و مکان و این داستان ها

• Like
Reactions: Taha75

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر