Xbox S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl

سازنده
GSC Game World
تاریخ انتشار
2023
ناشر
GSC Game World
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. Xbox One
  3. Xbox Series X|S
https___vignette.wikia.nocookie.net_stalker_images_d_d0_Stalker2_art_uhd.jpg_revision_latest_s...jpg

Developer GSC Game World
Publisher GSC World Publishing
Genre Sci-Fi/Survival/First Person Shooter
Platforms PC/Xbox X|S
Release Date April 28, 2022
بلاخره بعد از مدت‌ها انتظار، استودیوی GSC Game World اولین تریلر سینمایی از بازی Stalker 2 را منتشر کرد، این عنوان ادامه‌ی سه‌گانه‌ا‌ی درخشان است که ژانر immersive-sim را با اتمسفر قوی و پویای خود متحول کرد، استودیوی سازنده بازی این قول را داده که همانند سری عناوین قبلی، بازی Stalker 2 ترکیبی بی‌نظیر از شوتر اول‌شخص، ژانر وحشت و immersive-sim را به همراه عناصر سندباکس ارائه کند.

زمزمه‌های برگشت این بازی برای مدت‌ها شنیده می‌شد تا سرانجام در ماه مارچ امسال خبر ساخت این عنوان با انتشار یک تصویر از محیط بازی تایید شد. به گفته‌ی GSC بازی Stalker 2 بزرگترین پروژه‌ای است که تا به حال این استودیو روی آن کار کرده. فضای سرد و تاریک Zone در این تریلر بخوبی نشان داده شده، ناهنجارهای فضا و زمان که با دنیای حقیقی درآمیخته‌اند و شخصیتی که تنها در تونل‌های ویران Zone پرسه می‌زند در دنیایی آخرالزمانی که در خلق آن از شهر پرپیت و حادثه‌ی تلخ چرنوبیل الهام گرفته شده.

Stalker 2 -1

به گفته استودیوی GSC هر بازیکن ماجرایی بی‌نظیر را در این بازی تجربه خواهد کرد و تصمیم‌هایی که شما می‌گیرید نه تنها به عواقبی کوتاه مدت منجر می‌شود بلکه دنیایی را که در آن حضور را دارید تحت تاثیر قرار می‌دهد ی ، شبیه‌سازی دسته‌ها و موجودات در این بازی از طریق هوش مصنوعی A-Life 2.0 انجام می‌شود، یک نسخه‌ی تازه از سیستم A-Life که در سری بازی‌های قبلی از آن استفاده شده است. حوادث و اتفاقاتی بی‌شمار در محیط این بازی در هر لحظه رخ می‌دهد حتی اگر شما شاهد آن نباشید. این بازی توسط موتور Unreal Engine 4 ساخته شده.

تاریخ دقیق انتشار Stalker 2 هنوز مشخص نیست اما این بازی در زمان لانچ اول بصورت انحصاری برای کنسول ایکس‌باکس سری ایکس و رایانه‌ی شخصی منتشر خواهد شد.

4cpNPr2bVVebwEzb3DmsWn-1200-80-1024x576.jpg

[Trailers]

[Screenshot]

======================

F.A.Q

آخرین ویرایش:

mahyarxbox

کاربر سایت
Jul 6, 2014
1,421
نام
مهیار
تا وقتی مترو هست، کسی به این بازی فکر میکنه آیا ؟
مترو از دل همین STALKER اومده بیرون. قیاسشون به نظرم خیلی جالب نیست. چون به جز ستینگ مشابه تفاوت های زیادی دارن.
ضمن اینکه بدون اغراق میگم، STALKER یکی از اتمسفریک ترین فرنچایز های تاریخه و تا ۳ گانه اصلی رو بازی نکنید متوجه نمیشید من چی میگم. Anomaly هم که دیگه نیاز به تعریف نداره همین الان محتواش از ۹۹٪ بازی های روز بیشتره.

Helghast

کاربر سایت
May 6, 2014
563
نام
S O |-| E I L
برا من داستان و گرافیک و صدا و نور و محیط و گیم پلی تو مترو خلاصه میشه
سری استاکر به من نساخته
STALKER یک محیط Open World با اکو سیستم پویا داره، یک دنیای متفاوت تر و البته واقعی از جهانی که اثرات رادیواکتیو رو بعد سال ها به تصویر میکشه (مترو هم همینه منتهی با درون مایه فانتزی)

مترو به مراتب بازی سر راست تری هست و به همین دلیل همه پسند تر... تیم سازنده مترو هم جزو اعضای جدا شده STALKER سابق هستن.

اما STALKER یک بازی شدیدا پر جزئیات تره (از حیث گیم پلی) و اینکه تو بازی باید برای بقا بجنگید.

درباره گرافیک و ... هم این بازی زمان خودش بهترین گرافیک و نور پردازی رو داشته (یادم هست حتی نسخه Clear Sky جزو اولین بازی هایی بود که با DX11 عرضه شد)

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,663
نام
طاها
برا من داستان و گرافیک و صدا و نور و محیط و گیم پلی تو مترو خلاصه میشه
سری استاکر به من نساخته
مترو از دل استاکر بیرون اومده اما شاگرد از استاد پیشی گرفته .

واقعا مترو از هر لحاظ بالاتره . شماره سوم مترو هم تا حدودی جهان باز شده و امکان بیشتر گشت و گذار.

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
تا وقتی مترو هست، کسی به این بازی فکر میکنه آیا ؟

آره سلطان چرا که نه :D
سه گانه مترو و بازی تارکوو ، هر کدوم ماله سازنده جدا هستن ، از دل همین کمپانی سازنده استاکر آمدن بیرون :D یعنی به نوعی میشه گفت اگر استاکر نبود ، مترو و تارکووی هم نبود :D
هنوزم استاکر شماره یک رو من گهگداری پلی میدم ، عالیه ...

HIGH VOLTAGE

Gold User
Dec 2, 2011
1,527
نام
علی
ببینین :
به نظر من مهم نیست کی اول شروع کرده ، مهم اینه که کی چجوری ادامه میده و تموم میکنه
این مسئله بین توم ریدر و آنچارتد هم بارها بحث شده
حقیقتش استاکر تا اینجا بهم نچسبیده ولی با تمام این اوصاف تو ویش لیستم دارمش

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
جدید نیست البته، پارسال همین موقع اومده بود.

الان یک سال گذشته از اینم باید بهتر شده باشه 8-> اگه دَونگرید نداشته باشه و نتیجه مشابه این باشه بی رغیبه تو زمینه جزئیات و دیتیل محیط بین اپن وردا.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl — Final Release Date Announcement​

=============
این تاریخ به نظر خوب میرسه.
امیدوارم این یک سال برای برگردوندن کیفیت بازی و نزدیک کردنش به تریلر کرک ریزون اولی کافی بوده باشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر