Xbox Ryse: Son of Rome

درود

f4ff2bfd9618e34c1.png

در سایت کرایتک شمارش معکوس نمایش بازی Ryse که انحصاری XBOX ONE نشان داده شروع شده است.
از ویژگی های این بازی پشتیبانی از کینک در کنار کنترولر است.
زمان نمایش 10 ژوئن ... (در کنفراس خبری مایکروسافت).

Developer: Crytek Frankfurt

Publisher: Microsoft Studios

Platforms:
1a1dbad3cb9f630b1.png
Only

Gener: Hack and slash, action-adventure

Modes: Single-player, Multiplayer

Release dates: November 22, 2013

آخرین ویرایش:

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
اونقدرا هم گرافیک شاخی نداره! محدودیت های سخت افزار X1 بنظرم باعث میشه پورت اونقدر خاصی نباشه! یه جورایی شاید کرایتک تو وضعیتی نیست که یه نسخه خفن برای PC بده.

bluestar

کاربر سایت
Oct 7, 2005
1,024
اونقدرا هم گرافیک شاخی نداره! محدودیت های سخت افزار X1 بنظرم باعث میشه پورت اونقدر خاصی نباشه! یه جورایی شاید کرایتک تو وضعیتی نیست که یه نسخه خفن برای PC بده.

ترول گرافیک از همین حالا!!!!!! اونم بازی کرایتک رو
دیگه واقعا با نسل جدید از ترول ها داریم روبرو میشیم.....
الان دقیقا کدوم بازی اخیرا عرضه شده گرافیک شاخ تری از این داره ؟!!

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
یه جور میگن از 4K پشتیبانی میکنه اینگار باقی بازیهای PC پشتیبانی نمیکردن؟
فکر کنم halo 2 هم 4k پشتیبانی میکرد:D

Kian007

کاربر سایت
May 18, 2014
811
نام
---->کیان<----
مثکه پاییز میاد
....................................................
سیستم مورد نیاز معلوم نشد ؟
مگه اینا میزارن درس بخونیم؟
همه بازیا یا تو پاییز یا دو سه ماه بعدش منتشر میشن!
AC, Division, Ryse, Crew, Farcry4, Bf hl,Cod Advance wf,Batman arkham knight

پی اس4

کاربر سایت
Sep 28, 2013
494
نام
مهدی
من زمانی که می خواستم کنسول ps4 خودم رو بخرم بخاطر این بازی به شک افتادم وتا خرید ایکس باکس وان رفتم اما ps4 خریدم و کامپیوترم رو ارتقا دادم حالا خوش حالمچون پولم رو دور نریختمو با کیفیت بهتر می تونم این بازی ر و بازی کنم

pasia

کاربر سایت
Jun 22, 2007
291
نام
V@hID
من از این خبر نه خوشحال شدم نه ناراحت . اما چیزی که برای من مهمه اینه که دوران باشکوه PC GAMING دوباره شروع شده .
مسلما کیفیت بصری بمراتب بهتری روی PC خواهیم دید.
اگه یک پورت خوب از روی کنسول باشه مطمئنن روی PC عالی از آب در میاد! چون وقتی تونسته روی سیستم Xbox One همچین گرافیکی رو ران کنه انتظار دارم روی PC هم به همون اندازه بهینه و خوب باشه!

درمورد پورت بازی هم قبلا گفتیم این نسل معماری کنسولها X86 شدن ( PC خودمون ) کلا پورت بازی تو این نسل باقلواس یک روز بیشتر طول نمیکشه:d
برای همین خیلی از بازیسازان برای کسب درامد بیشتر و بخاطر پورت اسون روی PC وسوسه میشن یه نسخه هم برا PC عرضه کنن ... Ryse که چیزی نیست حالا صبر کنید ببینید این نسل چه حالی بکنیم ما :>

http://www.worldsfactory.net/2014/05/10/ports-windows-8-xbox-one-take-1-day-2

آخرین ویرایش:

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,881
نام
صابر
Cevat Yerli در مصاحبه ای با Eurogamer گفته ما از فروش Ryse: Son of Rome روی X1 راضی نبودیم به همین دلیل روی PC عرضش میکنیم همچنین گفته IP بازی Ryse ماله خودمونه :d هر جوری بخوایم میتونیم براش تصمیم بگیریم .
در ادامه گفته Ryse 2 کنسل نشده وقتی که نسل جدید خوب جا بیوفته در زمان مناسب عرضه میشه ( نظر شخصی : Ryse 2 به نظر در دست ساخت و توسعه هستش )
Cevat در آخر گفته به زودی سیستم مورد نیاز و پیشنهادی بازی رو منتشر خواهد کرد

Doctor Splinter

کاربر سایت
Apr 27, 2006
1,142
نام
سجاد
با این که گیم پلی محور هستم ولی واقعا گرافیک این بازی(مخصوصا فنی) این قدر خوب و دلنشینه که حاضرم چشم بر ضعفهای گیم پلیش ببندم و این شاهکار گرافیکی کرایتک رو در pc تجربه کنم!
به امید عرضه سریعترش@@!@!@!@

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر