Rune Factory 2: A Fantasy Harvest Moon

RONIIN

Tech Team
کاربر سایت
Sep 13, 2008
636
نام
خسرو
سلام به همه ی دوستان.من به دلیل اینکه یکی از طرفداران پر و پا قرص HARVEST MOON هستم این تایپیک رو ایجاد کردم تا همه بتونن نظرات, مشکلات و راهنمایی های خودشون رو در مورد این بازی زیبا با هم به اشتراک بگذارن .

آخرین ویرایش:

RONIIN

Tech Team
کاربر سایت
Sep 13, 2008
636
نام
خسرو
این هم لینک های DL این بازی زیبا:

http://rapidshare.com/files/1654314..._2_A_Fantasy_Harvest_Moon__U__Xenophobia_.rar

2979a.jpg

RONIIN

Tech Team
کاربر سایت
Sep 13, 2008
636
نام
خسرو
و چیزی که به نظر من این بازی رو بیشتر جذاب کرده اضافه شدن المان های نقش آفرینی به این بازی هستش.مثلا در این بازی سیستم lvl up توانایی های کارکتر اصلی مثل سری بازی final fantasy قرار داده شده که با کشتن هیو لا ها افزایش پیدا می کنه و همه این ها رو باید در کنار همون روند جذاب و دوست داشتنی سری های قبلی harvest moon قرار داد .:love:

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
بنظر من بهترین بهترینه harvest moon ها back to nature بود که روی ps1 امد و بعدا روی psp به اسم boy & girl پورت شد اخر بازی بود من هنوزم بازیش میکنم بعد از تقریبا 8 سال 0o :D
اینم هنوز بازی نکردم ولی امیدوارم شبیه اون باشه :(

RONIIN

Tech Team
کاربر سایت
Sep 13, 2008
636
نام
خسرو
بنظر من بهترین بهترینه harvest moon ها back to nature بود که روی ps1 امد و بعدا روی psp به اسم boy & girl پورت شد اخر بازی بود من هنوزم بازیش میکنم بعد از تقریبا 8 سال 0o :D
اینم هنوز بازی نکردم ولی امیدوارم شبیه اون باشه :(

از نظر گرافیک که از اون بهتره ولی گیم پلی رو هنوز نمیتونم قطعی بگم اما تا اینجای بازی که عالیه:love:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر