Rubin:قدرت کنسول ها تعیین کننده نخواهند بود

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Jason_Rubin.jpg

با وجود 4 ماه فاصله تا عرضه کنسول ها هنوز هم بحث مقایسه ی بین دو کنسول از هر نظر ادامه دارد.در کنار این نیز سازندگان بسیاری هستند که نظرات خود را نسبت به این دو کنسول اعلام میکنند.

این بار آقای Jason Rubin از موسسان استدیوی Naughty Dog و هم چنین مدیر THQ قبل از ورشکستگی , نظرات جالبی نسبت به این کنسول داده است.یکی از طرفداران این دو کنسول در تویتر Rubin از او پرسید که شما به عنوان یک سازنده صادق میتوانید به ما بگویید که ایا از PS4 نسبت به X1 چیز بیشتری در خواهد آمد؟که او جواب داد:
یکبار یک راننده ی حرفه ای با یک ون پیست مسابقه ای را طوری طی میکند که یک نفر با فراری نتواند کمتر از زمان او پیست را تمام کند
متوجه نشدید؟منظور آقای روبین این است که همه چیز اهمیت دارد به جز تکنولوژی درون آن ها.در ادامه از او پرسیده شد به عنوان شفاف سازی بیشتر کنسولی که از نظر تئوری ضعیف تر است دیگر در چه چیزی میتواند در موفقیت او تاثیر بگزارد؟که او جواب داد:
مدل تجارت,قیمت,عناوین انحصاری,محیط های اجتماعی,سرویس آنلاین و ... اهمیت دارد ,نه چیپ درون آن
پس میتوان گفت گر چه Xbox One از نظر تئوری ضعیف تر است اما همچنان بازی ها هستند که میتوانند در انتخاب بین دو کنسول تعیین کننده باشد.در آخر از او درباره نظر خود در قبال آقای Cerny و کاری که او با Ps4 کرد پرسیده شد که او جواب داد:
به نظرم موفقیت او با PS4 نتیجه چند دهه کار سخت و هم چنین نبوغ او بوده است.من از طرفداران بزرگ او هستم

منبع

آخرین ویرایش:
با تشكر از پست شما واقعا يكي از بهترين پستايي بود كه تو چند روز اخير خوندم البته يه جورايي مخصوصا با عكس آرشيوتون و همينطور با صحبتتون در مورد Jrpg خيلي ارتباط برقرار كردم بله متاسفانه ديگه نميشه به كمپانيايي مثل Squares اميد داشت تا شاهكارايي مثل FF7 خلق كنن اما بازي سازاي ايندي به خاطر انگيزه ي بالايي كه دارن ميتونن دوباره مارو به دنياي ps1 برگردونن به شخصه نه سخت افزار سوني منو مجاب به خريدش ميكنه و نه قيمت بهترش اما واقعا حمايت فوق العادش از بازي سازهاي كوچيك و پر انگيزه باعث ميشه به عنوان كنسول مورد علاقم انتخابش كنم. يادمون نره همين ناوتي داگ خودش يه روزي يه بازي ساز ايندي بوده. يه كمپاني مثل Quantic Dream هم همينطور. Walking dead شاهكاري به اون عظمت رو يه شركت گمنام ساخته.

من کاملا با حرفتون موافقم ... مگه اون موقع که میشستیم پای ps1 و یا سگا جنسیس ... میدونستیم سخت افزار درونش چیه ... یا چقدر رم داره ... این مباحث فقط مال کل کل و فن بازیه ... قیمت هم 300 -400 تومن اینور و اونور به جایی نمیخوره ... مهم برای من تنوع بازیه و نه تعدادش چون تو کل سال با شرایط سنیم و مشکلات زندگی 10 -12 هم نمیتونم بازی کنم

ولی خب منکر قدرت و شرایط سخت افزاری نمیشم ... به هر حال باید از این لحاظ شرایط ایده عال باشه و بستر مناسب به وجود اومده باشه که هر کسی بتونه با اون سخت افزار کار کنه و یه چیز ایده عال بسازه

من کاملا با حرفتون موافقم ... مگه اون موقع که میشستیم پای ps1 و یا سگا جنسیس ... میدونستیم سخت افزار درونش چیه ... یا چقدر رم داره ... این مباحث فقط مال کل کل و فن بازیه ... قیمت هم 300 -400 تومن اینور و اونور به جایی نمیخوره ... مهم برای من تنوع بازیه و نه تعدادش چون تو کل سال با شرایط سنیم و مشکلات زندگی 10 -12 هم نمیتونم بازی کنم

ولی خب منکر قدرت و شرایط سخت افزاری نمیشم ... به هر حال باید از این لحاظ شرایط ایده عال باشه و بستر مناسب به وجود اومده باشه که هر کسی بتونه با اون سخت افزار کار کنه و یه چیز ایده عال بسازه
من هم دقیق حرفم همینه تنوع تو این نسل مرده بود دلیلش همین Milk کردن عناوین زرشکی..!!!!!!و در پیتی..!!!الان اگه بگم خیلی ها گیر میدن که ای چرا گفتی..!!نمی دونم هیتر و ترول و از این حرفا..!!ولی شما ببین متاسفانه چنتا بازی درست حسابی اومد چنتا شوتر اومد..!!!؟ درد من همینه..!!!دقیقا زمان PS1 و PS 2 تقربیا شوتری وجود نداشت(بجر 3 4 تا بازی)ولی ببین چه تنوعی تو این کنسولها بود که هنوز دارم باهاشون بازی میکنم هنوز دارمشون...!!!!!شما ببین همین FF 10 یا MGS 3 چه انقلابی درست کردن که هنوز من بعد از 10 12 سال با آهنگاشون دارم زندگی میکنم حالا وای به بازیشون..!به قوله عموی من که همیشه پایه بازی من بود گفت کنسول دمش گرم یعنی این..!!!منظورش PS 1 بود که هروقت میاد ما فوتبال 99 بازی میکنیم..!!!!!!!!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or