RSS Channel

T_A_M_B_A_L

مدیر سابق
کاربر سایت
Feb 2, 2006
936
نام
Milad
RSS Channel

2i9qm1i.jpg

2w3v0np.jpg

34i0ciw.jpg

2nbce1c.jpg

479dmk7.jpg

network-->RSS Channel -RUN !
- گوش کردن اهنگ به صورت انلاین
- دیدن فیلم/عکس به صورت انلاین
- دانلود فیلم/عکس/ موزیک
--- دانلود و گوش کردن اهنگ/عکس/فیلم دلخواه از کامپیوتر . (تبادل فایل)

آخرین ویرایش:

T_A_M_B_A_L

مدیر سابق
کاربر سایت
Feb 2, 2006
936
نام
Milad
با تشكر . ممكن است بفرمائيد Rss را در كامپيوتر براي تبادل اطلاعات چطور بايد فعال نمود . در ضمن با Wifi فرق داره ؟
rss فقط یه جایگاه هستش که با شناسائی و فعال کردن اون میشه از فایل هایی که در کامپیوتر برای اشتراک گزاشتیم استفاده کنیم . مثلا یک پایگاه درست میکنیم و اهنگ های دلخواه رو در اون به اشتراک میزاریم توسط کانال rss میتونیم اهنگ ها را به صورت انلاین گوش کنیم و یا در صورت نیاز اون رو از طریق rss در psp سیو کنیم .
همون طور که گفتم rss فقط یه جایگاه هستش و بدون ارتباط نمی تونیم از اون استفاده کنیم و حتما باید یک ارتباط بین rss (پی اس پی) بر قرار کنیم . مثلا استفاده از wifimax برای ایجاد ارتباط بی سیم بین کامپیوتر و پی اس پس .

T_A_M_B_A_L

مدیر سابق
کاربر سایت
Feb 2, 2006
936
نام
Milad
RSS Streaming Tools

RSS Streaming Tools
*قسمت اول (ایجاد ارتباط)
- دریافت برنامه (با حجم 23.3 مگابایت)

Downloads.RSSStreamingTools.jpg

لینک مربوط به صفحه ی دانلود :
http://psp.crystalxp.de/.en/Downloads/RSSStreamingTools
- طریقه ی نصب و فعال کردن سرور
بعد از نصب برنامه , حالت تنظیمات (ویزارد) برنامه (مربوط به سرور , کامپیوتر شما) اجرا می شود. قسمت های خوشامد گویی و تنظیمات پورت را بدون تغییر دادن در تنظیمات پشت سر بگزارید. در قسمت connectivity گزینه ی i will choose the ... را فعال کنید و در پنجره ی بالا , ادرس کامپیوتر (ip) خود را انتخاب کنید .
5zf43g7.jpg

همین طور مراحل تنظیمات اولیه را بدون تغییر دادن تنظیمات ادامه بدید. بعد از وارد شدن به قسمت information کمی صبر کنید تا مراحل بار گزتری شوند و بعد روی next کلید کنید و در اخر هم روی گزینه ی finish کلیک کنید تا تنظیمات ذخیره شوند.
68avdwg.jpg

61oegz6.jpg

مراحل تنظیمات به پایان رسیده است , سرور (کامپیوتر شما) فعال شده است .
4zc2ivk.jpg

- ایجاد ارتباط بین PSP و server
(هنگامی که سرور فعال است) وارد مرور گر (کنسول) شده در قسمت ادرس , ip دستگاه که در connectivity انتخاب کرده بودید را وارد کنید. (ip به عنوان ادرس سرور محصوب میشود و شما توسط این ادرس با کامپیوتر خود میتوانید ارتباط یرقرار کنید) صفحه ی خانگی سرور .
4xxkwux.jpg

* نکته : برای استفاده از برنامه حتما باید بین PSP و PC ارتباط WLAN وجود داشته باشه ! مثلا استفاده از دستگاه wifimax برای بر قراری ارتباط . برای اطلاعات بیشتر به تاپیک های زیر مراجعه کنید :
آموزش راه اندازی WiFi Max
طریقه اتصال psp به اینترنت

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
با سلام خدمت استاد گرامی آقا مهدی
من یک سوال برام پیش اومده می خواستم بدونم که منظوره شما از rss این که ما یک منبع را روی کامپیوتر share می کنیم مثلا یک فیلم را و با استفاده از psp خودمون اون فیلم را تماشا می کنیم بدون اینکه بخوایم بریزیم روی خوده psp درست متوجه شدم یا نه دارم اشتباه می کنم؟
دومین سوالم هم اینه که از چه طرقی میشه pc را به psp وصل کرد فقط wifi هست یا دستگاه یا چیزه دیگه ای هم میشه استفاده کرد و قیمت این wifi در حال حاضر چقدره؟
با تشکر فراوان از راهنماییتان

T_A_M_B_A_L

مدیر سابق
کاربر سایت
Feb 2, 2006
936
نام
Milad
با سلام خدمت استاد گرامی آقا مهدی
من یک سوال برام پیش اومده می خواستم بدونم که منظوره شما از rss این که ما یک منبع را روی کامپیوتر share می کنیم مثلا یک فیلم را و با استفاده از psp خودمون اون فیلم را تماشا می کنیم بدون اینکه بخوایم بریزیم روی خوده psp درست متوجه شدم یا نه دارم اشتباه می کنم؟
دومین سوالم هم اینه که از چه طرقی میشه pc را به psp وصل کرد فقط wifi هست یا دستگاه یا چیزه دیگه ای هم میشه استفاده کرد و قیمت این wifi در حال حاضر چقدره؟
با تشکر فراوان از راهنماییتان
درست متوجه شدی .
- بله از هرچیزی میتونید استفاده کنید مثلا حتی برخی از دستگاه های adsl میتوند ارتباط wlan ایجاد کنند و یا استفاده از قطعات سخت افزاری بدین منظور , فقط باید از اصل 802.11 b+g پیروی کنند . wifimax از 30-40 به بالا

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
درست متوجه شدی .
- بله از هرچیزی میتونید استفاده کنید مثلا حتی برخی از دستگاه های adsl میتوند ارتباط wlan ایجاد کنند و یا استفاده از قطعات سخت افزاری بدین منظور , فقط باید از اصل 802.11 b+g پیروی کنند . wifimax از 30-40 به بالا
من کارت وایرلس دارم 802.11 b+g هستش چطوری میتونم این کارو انجام بدم؟
با تشکر

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
یک سوال دیگه هم برام پیش اومد آقا مهدی آیا باید به طور مداوم به اینترنت وصل باشیم ی برای همچین کاری اینترنت بی معنی است و دستگاه ما خودش میشه سرور و ما می تونیم هر فایل را بدون واسطه دریافت کنیم دیگه؟
من منظورم به طور کلی اینه که اینجوری یک هارد اکسترنال به وجود میاد برای psp برای دیدن فیلم و فایلها ی صوتی؟
وسوال دوم من اینه که از کجا این وای فای رو تهیه کنم و مارک بخصوصی داره یا نه؟

T_A_M_B_A_L

مدیر سابق
کاربر سایت
Feb 2, 2006
936
نام
Milad
نوشته شده توسط jack sparrows
من کارت وایرلس دارم 802.11 b+g هستش چطوری میتونم این کارو انجام بدم؟
با تشکر
شما باید اون ارتباط اصلی رو شیر کنید , برای اطلاعات بیشتر به تاپیک هایی که بالا معرفی شده نگاه بنداز
نوشته شده توسط farbodkain
یک سوال دیگه هم برام پیش اومد آقا مهدی آیا باید به طور مداوم به اینترنت وصل باشیم ی برای همچین کاری اینترنت بی معنی است و دستگاه ما خودش میشه سرور و ما می تونیم هر فایل را بدون واسطه دریافت کنیم دیگه؟
من منظورم به طور کلی اینه که اینجوری یک هارد اکسترنال به وجود میاد برای psp برای دیدن فیلم و فایلها ی صوتی؟
وسوال دوم من اینه که از کجا این وای فای رو تهیه کنم و مارک بخصوصی داره یا نه؟
درسته .
- در ایران من جای خاصی رو نمیشناسم , wifimax for psp&ds
در ضمن من اقا مهدی نیستم

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
شما باید اون ارتباط اصلی رو شیر کنید , برای اطلاعات بیشتر به تاپیک هایی که بالا معرفی شده نگاه بنداز

درسته .
- در ایران من جای خاصی رو نمیشناسم , wifimax for psp&ds
در ضمن من اقا مهدی نیستم
پست من پاک شد:confused:
توی اون تاپیک ها چیزی پیدا نکردم که جواب سوالم رو بده میلاد جان

IIIpehr

کاربر سایت
Apr 19, 2007
89
نام
sepehr
من کامپیوترم هر بار ری استارت میشه IP تغیر میکنه ماله همه همینجوریه (یعنی هر بار باید دو باره ip بزنم و rss جدید add کنم)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر