RoyaL-KnightS کلن MW3

emaad97

کاربر سایت
May 21, 2012
386
نام
عماد
سلام به همه
علی آقا من چهارشنبه و پنجشنبه و جمعه به دلایل شخصی نیستم و نمیتونم تو چلنج هاتون تو این 3روز شرکت کنم لطفا بنده رو کیک نفرمایید:)

با تشکر از همه ی دوستان:-*

Ostagar

کاربر سایت
Jul 6, 2011
311
نام
Ali
من بار ها گفتم! هدف از ایجاد این کلن فقط با هم بودن و لذت بردن از بازیه! همین. کل کل و دعوا و ... نداریم. شما هم نگران نباشید کیک فقط وقتی اتفاق میفته که واقعا یکی از بچه ها هیچ کاری برای کلن نکنه!!! این که گفتم 2 ، 3 بار 0 کیک میشه فقط یه هشداره که حواستونو جمع کنید. هدف ما فقط لذت بردن از بازیه همین!

$ Connor $

کاربر سایت
Jul 18, 2012
1,207
نام
SHAHiN
سلام به همه ی دوستان. تو این مدت که من مسافرتم برید کلنو بترکوونیدا. برگردم ببینم کسی فعالیت نداشته خودم با اجازه ی علی جان کیکش می کنم. اجازه ی کتبی از علی هم دارم:d!!!

---------- نوشته در 06:29 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:26 PM ارسال شده بود ----------

-----------------------------------------------------------------
خسته نباشید دوستان. 2 ساعت دیگه کلن وارد لول 10 می شه و 3 روز دیگه می ریم واسه لول 12!!!!

hitman rocker

کاربر سایت
Apr 19, 2008
718
نام
arash
دوستان اینم شعار جدید کلن البته با اجازه ostagar :D :
هر جا سخن از 3 تا فرگ اول است، نام royal knights است که می درخشد :D
خدا وکیلی هم حقیقت داره :D

Ostagar

کاربر سایت
Jul 6, 2011
311
نام
Ali
رسیدن به لول 10 کلن رو به همه ی بچه ها ی کلن تبریک میگم. به تلاش فوق العادتون ادامه بدید تا شاهد پیشرفت بیشتری باشیم.!!! :D ;)

$ Connor $

کاربر سایت
Jul 18, 2012
1,207
نام
SHAHiN
دوستان.
برید داخل بازی MW3 برید داخل Callsign و برید داخل Elite Clan Tags وقتی اونو انتخاب کنید نوشته ی R~K به رنگ طلایی کنار نامتون درج خواهد شد. حیف که مسافرتم وگرنه همین الان با این کلن تگ می رفتم تو لابی یه پزی می دادم که نگو!!!!!!!

Ostagar

کاربر سایت
Jul 6, 2011
311
نام
Ali
سلام به همه ی بچه های گل کلن!
چلنج امشب عشق همه شماست :D
بیشترین کیل از پشت سر! 10 تا اکولدز بگیرید بریم حال کنیم!! :D

AMIR_XBOX360

کاربر سایت
Aug 23, 2012
31
سلام داش Ostagar ببین عزیز اگه میشه هر وقت خواستین چلنج بزنین بگین تا منم عقب نمونم اگه بتونی تو خود xbox LIVE برام پیام بفرستی که خیلی عالیه

قربونت فعلا بای

$ Connor $

کاربر سایت
Jul 18, 2012
1,207
نام
SHAHiN
سلام داش Ostagar ببین عزیز اگه میشه هر وقت خواستین چلنج بزنین بگین تا منم عقب نمونم اگه بتونی تو خود xbox LIVE برام پیام بفرستی که خیلی عالیه

قربونت فعلا بای

هر چلنجی که بخواد برگزار بشه علی قبلش به همه تو لایو مسیج می ده و می گه باید چی کار کنید.!!!

Sent from my GT-I9300 using Taptalk 2

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر