Rocksteady در نظر دارد با Arkham City پرجزئیات‏ترین بازی Open-World را بسازد .

SiLeNt DeλtH

کاربر سایت
May 12, 2008
900
نام
توری | مسیح
07138487241307375785.jpg

Dax Ginn از استودیوی Rocksteady به GamesRadar توضیح داد که دنیای Batman: Arkham City تا چه حد پرجزئیات خواهد بود ، و همچنین این که چطور با وجود افزایش بسیار زیاد وسعت بازی نسبت به نسخه‏ی قبل خود ، Arkham City همانقدر جزئیات خواهد داشت که شما انتظارش را میکشید ؛ و با پرجزئیات‏ترین Open-World چندوقت اخیر روبرو میشوید .

همچنین در طی مصاحبه‏ای که با او شده بود ، Ginn گفت که در این نسخه بیشتر به اعماق ذهن Batman نفوذ خواهیم کرد ، با قسمت ها تاریک ذهن این شخصیت بیشتر آشنا میشویم و در بازی نقش بیشتری به آن میدهیم .
علاوه بر این او در مورد سایر شخصیت‏های قابل بازی این نسخه مخصوصا Catwoman و Robin نیز صحبت کرد و به این نکته که تجربه‏ی بازی به عنوان Batman ، یا Robin و Catwoman نسبت به دیگری کاملا متفاوت خواهد بود اشاره داشت .

Batman: Arkham City در ماه اکتبر برای پلتفرم‏های PC ، Xbox 360 و PS3 عرضه خواهد شد ، به دنبال نسخه‏ی Wii U بازی که پس از آن خواهد آمد .

منبع

Manifesto

کاربر سایت
Oct 23, 2009
264
نام
اشکان
اینم منبع خیلی سوختم از اوون کارتون قدیمیاش هم دوبلرش همین بوده الان ییهو ورداشتن عوضش کردن من تو تریلراش احساس کرده بودم اما دیگه مطمعن شدم
ممنون بابت لینکت
خدا بگم چیکارشون کنه ما یک عمر به این صدا عادت کردیم حالا برمیدارن عوض میکنن، علتش هم نمیگن)x )x
اصلا جالب نیست اینکارشون:(

• Like
Reactions: Robin

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر